Skocz do zawartości

Marynia rozbija się w rajdzie z Kubicą po raz #437


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

zmieniasz ten znaczek w górnym lewym rogu na l i tak przesuwasz margines, żeby jeden tabulator dawał ci odpowiedni odstęp

O to mi właśnie chodziło. Muszę zapamiętać. Dziękuję. Ja jednak zrobiłem tabelę z dwoma kolumnami, wyrównałem odpowiednio do lewej i prawej, usunąłem obramowanie i przerobiłem dokument na PDF.

Odnośnik do komentarza

Chyba bank po prostu krzywo spojrzał na rentę.

 

Czy ja wiem? Rentę trzeba przedłużać jakoś, czy coś? Nawet jeśli, to do czasu przedłużania jest to zajebiście pewne źródło dochodów. Może i nie bardzo wielkich, ale pewne :) Z drugiej strony, Krul mówi, że pojutrze cały ten system pierdolnie. Czyżby bankierzy czuli pismo nosem?

Odnośnik do komentarza

 

Chyba bank po prostu krzywo spojrzał na rentę.

 

Czy ja wiem? Rentę trzeba przedłużać jakoś, czy coś? Nawet jeśli, to do czasu przedłużania jest to zajebiście pewne źródło dochodów. Może i nie bardzo wielkich, ale pewne :) Z drugiej strony, Krul mówi, że pojutrze cały ten system pierdolnie. Czyżby bankierzy czuli pismo nosem?

 

 

Tak, ZUS to ludzie wielkiej wiary ;) Ja jestem nieuleczalnie chory, dostałem rentę na 2 lata, potem mi odmówili, po odwołaniu przedłużyli na kolejne dwa lata. Pewnie o kwotę im chodziło, miałbym płacić 400zł ratę przy 600 renty, niby niemożliwe, ale z samej renty przeżyć też się nie da, trzeba jebać tracąc dalej zdrowie... i koło się zamyka.

Sądziłem, że raczej z chęcią udzielą, a jakbym nie płacił to przecież mają sposoby na odebranie swojego.

Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu najnowszego odcinka HIMYM i Community doszedłem do wniosku, że jednak demokracja musi być chujowa. Jak inaczej wytłumaczyć to, że HIMYM ma oglądalność na poziomie ~6 miliardów a Community na poziomie ~4 osoby (ja Pitto Szczurek i koleżanka). Boże jaki ten odcinek HIMYM był kosmicznie żenujący i Boże jak dawno nie śmiałem się tak jak podczas najnowszego odcinka Community (no kurwa 10/10), to wstyd dla mieszkańców USA, że Community ma teraz 13 odcinków a HIMYM komplet dwudziestu kilku, bo oznacza, że mają całkowicie zjebane poczucie humoru.

Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu najnowszego odcinka HIMYM i Community doszedłem do wniosku, że jednak demokracja musi być chujowa. Jak inaczej wytłumaczyć to, że HIMYM ma oglądalność na poziomie ~6 miliardów a Community na poziomie ~4 osoby (ja Pitto Szczurek i koleżanka). Boże jaki ten odcinek HIMYM był kosmicznie żenujący i Boże jak dawno nie śmiałem się tak jak podczas najnowszego odcinka Community (no kurwa 10/10), to wstyd dla mieszkańców USA, że Community ma teraz 13 odcinków a HIMYM komplet dwudziestu kilku, bo oznacza, że mają całkowicie zjebane poczucie humoru.

 

TAG

 

Odnośnik do komentarza

 

Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to ja się wyrwę z tej niewoli i poczuję zapach wolnych świąt...

Hanuka?

1. black IPA lepsiejszy

2. btw, na mnie mówią Bojan(od nazwiska)

 

1. <Polak-cebulak stajl>Za drogi był :<</Polak-cebulak stajl>

2. Fascynujące! Bojanowski jesteś?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...