Skocz do zawartości

Marynia rozbija się w rajdzie z Kubicą po raz #437


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

ja bez historii kredytowej i bez umowy o prace dostałem lapka na 10 rat 0% swojego czasu

 

Ja chciałem na 4 raty. 500zł chciałem dać na miejscu, a 1,6 koła w 4 ratach... Nawet nie wiedziałem, że nie można tak wziąć w sklepie bez żadnego banku. No trudno, kupię za miesiąc za gotówkę w innym sklepie. Niech się pierdolą :P

nie masz karty kredytowej jmk?

 

Nie mam, nie była mi potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Ja chciałem na 4 raty. 500zł chciałem dać na miejscu, a 1,6 koła w 4 ratach... Nawet nie wiedziałem, że nie można tak wziąć w sklepie bez żadnego banku. No trudno, kupię za miesiąc za gotówkę w innym sklepie. Niech się pierdolą :P

 

Serio?

Wiesz jaki bank odrzucił :>

Odnośnik do komentarza

 

Ja chciałem na 4 raty. 500zł chciałem dać na miejscu, a 1,6 koła w 4 ratach... Nawet nie wiedziałem, że nie można tak wziąć w sklepie bez żadnego banku. No trudno, kupię za miesiąc za gotówkę w innym sklepie. Niech się pierdolą :P

 

Serio?

Wiesz jaki bank odrzucił :>

 

 

Chyba Credit Agricole.

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci, że dziwne. To, że nie masz historii kredytowej nie powinno Cię odrzucać. Tym bardziej, że chciałeś 3/4 wpłacić. Właśnie przez branie takich pierdół na raty robi się sobie historię.

Nie miałeś nigdy jakiejś styczności z BIK :>

Odnośnik do komentarza

Niestety tak to jest. A jak będziesz chodził co jakiś czas i pytał tylko o kredyty, to sobie tym razem obniżasz ratingi :p

Jeśli chodzi o kartę kredytową to akurat rzecz z największym oprocentowaniem. Podejrzewam, że jakbyś poszedł kolejnego dnia, to byś dostał. Albo do innej placówki RTV ;)

Odnośnik do komentarza

 

To biorąc kredyt lepiej mieć za sobą kilka kredytów niż nie mieć w ogóle? Dziwny jest ten świat...

 

Co w tym dziwnego, że bank woli klienta, który ma dobrą historię niż takiego, który jest dla nich anonimowy? :>

 

 

Może i tak. Ale myślałem, że dane o zarobkach i zaświadczenie do kiedy hajs mi się zgadza wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...