Skocz do zawartości

Marynia rozbija się w rajdzie z Kubicą po raz #437


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

nie miałbyś siły po paru godzinach w koreańskim zakładzie. Tam nie ma takiego opierdalania się jak u nas.

Swoja drogą Polska jest dziwnym krajem. Z krajów o w miarę wysokim PKB per capita, mamy najgorszą efektywność pracy (taką na poziomie krajów trzeciego świata).

 

Coś mnie jebło i od wczoraj słucham tylko Earth, Wind & Fire i Kool of the Gang.

 

Byłeś?

Odnośnik do komentarza

 

nie miałbyś siły po paru godzinach w koreańskim zakładzie. Tam nie ma takiego opierdalania się jak u nas.

Swoja drogą Polska jest dziwnym krajem. Z krajów o w miarę wysokim PKB per capita, mamy najgorszą efektywność pracy (taką na poziomie krajów trzeciego świata).

 

Coś mnie jebło i od wczoraj słucham tylko Earth, Wind & Fire i Kool of the Gang.

 

Byłeś?

 

statystyki mówią o tym. To mi wystarczy. Ponadto w krajach wschodnich jest widoczny kult pracowitości.

Ja z kolei chciałbym w przyszłości mieszkać w Kapsztadzie, ale to się pewnie nigdy nie spełni. Ale wycieczkę po RPA musowo zaliczę.

Odnośnik do komentarza

 

 

Podejrzewam, że tam to jest jebanie jak na galerze, bo Koreańczycy to są wariaci jeśli chodzi o pracę, ale Feno to w Polandzie by wyżył z samych dodatków (rozłąka, mieszkaniowy, na samoloty). A mając Koreę w CV to urywa się jaja większości pracodawców w Polandzie.

Zazdroszczę.

po prostu powiedz, że masz dość postów Feno :keke:

 

w Korei tez majo internety :>

 

zależy w której :keke: zawsze mógłbyś zostać skoszarowany i nie mieć dostępu do internetu będąc na szkoleniu

Odnośnik do komentarza

nie miałbyś siły po paru godzinach w koreańskim zakładzie. Tam nie ma takiego opierdalania się jak u nas.

Swoja drogą Polska jest dziwnym krajem. Z krajów o w miarę wysokim PKB per capita, mamy najgorszą efektywność pracy (taką na poziomie krajów trzeciego świata).

 

Coś mnie jebło i od wczoraj słucham tylko Earth, Wind & Fire i Kool of the Gang.

Prawdziwie opierdalają to się Norwegowie. Często odmawiają nawet przyjęcia awansu/lepszej posady, gdy wiąże się to z większym zakresem obowiązków.

Odnośnik do komentarza

To będzie jeden z czołowych skrzydłowych/ofensywnych pomocników świata, chłopak ma 18 lat a gra po prostu bajecznie. Brakowało mi kogoś kto pasuje do roli "mój ulubiony piłkarz" od kiedy Giggs ruchał żonę brata przez 8 lat, ale 7 meczów temu ta luka w sercu wypełniła się :wub:.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...