Skocz do zawartości

Marynia przechodzi do Bawarii Monachium za #436€ miesięcznie


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Vami :king: Ładnie trollujesz.

 

Apropo muslimów, mam kuzynkę która wyszła za mąż za muzułmańskiego Egipcjanina. Bardzo w porządku człowiek, zawsze pomoże, o ekstremistach sam mówi z pogardą.

A jeżeli szukacie ekstremistów, to i wśród katolików są równie niebezpieczni. Zajrzyjcie na frondę :P

Ja tam jestem raczej średnio tolerancyjny. Ale mówić, że każdy muzułmanin to ekstremista, to tak jak by się powiedziało, że każdy Polak to katolik :D*

 

* Choć ponoć to prawda :-k

Odnośnik do komentarza

Słowo "trolling" zostało już tak wyświechtane, że "trollingiem" nazywa się dosłownie wszystko. Zrozumcie wreszcie, trolling to nie jest wyrażanie swojego zdania które niekoniecznie każdemu się podoba. Jeszcze lepsze jest jak ktoś napisze jakiś debilizm a potem "hehe trollowałem MACIE BUL DUPY XDDDD"

Odnośnik do komentarza

Ja znam jednego muzułmanina. Z Jordanii bodajże. Jak to oni, nie pił na imprezach. Także po północy mógł przebierać w niewiastach, bo a) one nietrzeźwe, b) konkurencji praktycznie żadnej. No i jeszcze białe, jak to białe, zobaczyły śniadego i załącza się Szeherezada i Baśń 1001 nocy.

Odnośnik do komentarza

 

Vami :king: Ładnie trollujesz.

 

Apropo muslimów, mam kuzynkę która wyszła za mąż za muzułmańskiego Egipcjanina. Bardzo w porządku człowiek, zawsze pomoże, o ekstremistach sam mówi z pogardą.

A jeżeli szukacie ekstremistów, to i wśród katolików są równie niebezpieczni. Zajrzyjcie na frondę :P

Ja tam jestem raczej średnio tolerancyjny. Ale mówić, że każdy muzułmanin to ekstremista, to tak jak by się powiedziało, że każdy Polak to katolik :D*

 

* Choć ponoć to prawda :-k

 

a nie. 95% jest ochrzczona. Ostatnio kościół coś przebąkiwał o tym że 40-50% chodzi regularnie do koscioła (i takich uznać można za katolików, bo wg nauki kościoła nie ma czegoś takiego jak wierzący-niepraktykujący)

 

HAWK

ja wiem że masz rację, ale to jest Vami. On musi trollować z tymi ciągłymi zmianami poglądów. Tak na prawdę jest apolityczny i śmieje się z nas z zaciszu domowego gabinetu

 

 

 

PS to prawda

Odnośnik do komentarza

Słowo "trolling" zostało już tak wyświechtane, że "trollingiem" nazywa się dosłownie wszystko. Zrozumcie wreszcie, trolling to nie jest wyrażanie swojego zdania które niekoniecznie każdemu się podoba. Jeszcze lepsze jest jak ktoś napisze jakiś debilizm a potem "hehe trollowałem MACIE BUL DUPY XDDDD"

 

gdzie te trolle z dawnych lat...

lewak decydujący o tym, kto katolik, a kto nie

Odnośnik do komentarza

Ja znam jednego muzułmanina. Z Jordanii bodajże. Jak to oni, nie pił na imprezach. Także po północy mógł przebierać w niewiastach, bo a) one nietrzeźwe, b) konkurencji praktycznie żadnej. No i jeszcze białe, jak to białe, zobaczyły śniadego i załącza się Szeherezada i Baśń 1001 nocy.

Jako że ze znajomością angielskiego wśród pijanych niewiast raczej kiepsko, wystarczyło, że kolo powiedział "I'm from Jordan" i kobitka myślała, że posuwa ją gwiazda NBA.

Sytuacja w grupie bardzo ciekawa!

Odnośnik do komentarza

Me_who mnie zainspirował, to jeszcze coś dodam.

 

Inny znajomy muzułmanin szukający żony. Już opowiadał nam, że znalazł tę właściwą, jaki był napalony. Czar prysł, kiedy doszło do zbliżenia. On się za nią zabiera, szuka właściwej dziury, a ta mu mówi:

- Tu nie wolno, to dla przyszłego męża - i wystawia mu kakao.

 

Ech te Arabki dziewice :D

Odnośnik do komentarza

Ja znam jednego muzułmanina. Z Jordanii bodajże. Jak to oni, nie pił na imprezach. Także po północy mógł przebierać w niewiastach, bo a) one nietrzeźwe, b) konkurencji praktycznie żadnej. No i jeszcze białe, jak to białe, zobaczyły śniadego i załącza się Szeherezada i Baśń 1001 nocy.

 

Ja znałem takich, co nie chcieli pić. No chyba, że w piwnicy albo jak zasłonimy okna, bo wtedy Allah nie widzi.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...