Skocz do zawartości

Marynia przechodzi do Bawarii Monachium za #436€ miesięcznie


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Firma Sportfive, posiadająca prawa do transmisji meczów Bundesligi, rozpoczęła negocjacje z Telewizją Polską.

 

- Rozmowy zmierzają w dobrym kierunku - powiedział szef polskiego oddziału spółki Andrzej Placzyński.

Jest niemal pewnie, że zobaczymy w TVP wszystkie mecze z udziałem Bayernu Monachium.

 

Dodatkowo informujemy, iż rezygnujemy z transmisji meczów Ligi Mistrzów z udziałem (już) niepolskiej Borussi Dortmund.

 

- Do negocjacji zasiedliśmy kilka minut po ogłoszeniu transferu Roberta do Monachium. Myślę, że jak dotąd wszystko układa się pomyślnie - stwierdził Placzyński.

 

Wygląda na to, że wiosną niedostępny już będzie kanał TVP Borussia

 

 

:D

Odnośnik do komentarza

Wracając do dyskusji o wierze, to myślę, że fanatyzm polega na tym, że traktuje się wiarę jako pewnik, coś udowodnionego, czyli w zasadzie przestaje być to wiarą, a tymczasem to jest zawsze pewne ryzyko, wejście w jakąś rzeczywistość nie do końca znaną, a to rodzi w sumie pokorę i brak poczucia wyższości ;)

Odnośnik do komentarza

Wszyscy wierzący "powyżej normy" mają nieźle najebane w głowach, niezależnie od religii. Co nie zmienia faktu, że jakaś wyjątkowa ilość odpałów kręci się koło Islamu.

 

Bo to nie zależy od religii (wyznania), tylko od kultury. Inni są muzułmanie bałkańscy czy tureccy, a inni arabscy.

Odnośnik do komentarza

 

Wszyscy wierzący "powyżej normy" mają nieźle najebane w głowach, niezależnie od religii. Co nie zmienia faktu, że jakaś wyjątkowa ilość odpałów kręci się koło Islamu.

 

Bo to nie zależy od religii (wyznania), tylko od kultury. Inni są muzułmanie bałkańscy czy tureccy, a inni arabscy.

 

No. Kurde w Bośni czułem się jak w domu. Mógłbym tam mieszkać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...