Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

PODSUMOWANIE GW 17 w lidze forumke CM

 

Nie lubię zaczynać spraw od środka, ale jako że słowo się rzekło - przed wami krótkie podsumowanie 17 kolejki Fantasy Premier League w naszej forumowej lidze.

 

17 kolejka nie przyniosła zbyt wielu przetasowań - nadal na prowadzeniu jest @Hajd, który sukcesywnie powiększa swoją przewagę nad peletonem - w tej chwili jest to 86 punktów przewagi nad drugim miejscem. Na podium znajdują się drużyny autora postu oraz uż. @jmk, które jednak na plecach czują oddech The Bakers - ekipy prowadzonej przez uż. @trojkatny. Ich przewaga to odpowiednio 10 i 4 punkty. Nie bez szans na atak z głębi pola są też Dobre Chłopaki @Seju,  które do 3 miejsca tracą zaledwie 15 punktów.

 

Chyba największy (niestety nie prowadzę takich statystyk, ale od następnego sezonu będzie tu wszystko) progres zaliczył @wojt3k i jego KS Wojtkovia. Z tego co sobie przypominam niedawno był jeszcze gdzieś w dolnej połowie tabeli, a dziś znajduje się na miejscu nr 6 ze stratą 26 punktów do podium.

 

Największe doły notują na pewno @Reaper (nie tak dawno temu mocne 2 miejsce, a dziś dopiero 9 lokata!) oraz @Vami, który leci na łeb na szyję i w tej kolejce zatrzymał się na miejscu nr 18.

 

Najwięcej punktów w tej kolejce urwał @szramek - 81, a ponad połowę zrobili mu Salah na kapitanie oraz De Bruyne.

 

Punktacja w GW 17

 

 

1. @szramek - 81 pkt

2. @trojkatny - 72 pkt

3. @Hajd - 70 pkt

4. @lad - 67 pkt

5. @jmk - 65 pkt

6. @wojt3k - 65 pkt

7. @Dudek - 65 pkt

8. @Kaczy - 65 pkt (TC na Vardym to chyba nie był najlepszy pomysł :D)

9. @Seju - 63 pkt

10. Zgierz City - 59 pkt (czy to uż. @Marvin?)

11. @wabik - 59 pkt (grasz jeszcze?)

12. @Misiek - 59 pkt

13. Kopacz Kiksowice - 58 pkt (nie pamiętam kto to :()

14. Knights Radiant - 54 pkt @Hidalgoo to ty?

15. FC Drzewce - 51 pkt (nie wiem kto to)

16. @Brudinho - 51 pkt

17. @Jahu - 49 pkt (grasz jeszcze?)

18. @BartuS - 44 pkt

19. Motor - 43 pkt (nie wiem kto to)

20. @Kamtek - 41 pkt (grasz jeszcze?)

21. @Reaper - 36 pkt

22. @Vami - 33 pkt

23. 1 FC Katowice - 33 pkt (nie wiem kto i czy jeszcze gra)

 

Prośba o zgłoszenie się tych, których nie znam z nicków i piszcie co mam umieszczać w takich podsumowaniach.

 

  • Lubię! 6
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lad napisał:

20. @Kamtek - 41 pkt (grasz jeszcze?)

Ostatnio mocno odpuściłem, spróbuję raz jeszcze podjąć rękawicę. Kilka zmian w składzie, nieco punktów w dół (jakby to w moim przypadku miało jakiekolwiek znaczenie). Zobaczymy, na ile tym razem wystarczy chęci.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

To jeszcze dwa słowa na temat Pucharu FPL.

 

Do I rundy pucharu zakwalifikowali się od nas:

 

@Hajd: wygrana 70-69

@lad: wygrana 63-38

@jmk: wygrana 65-48

@trojkatny: porażka 72-73

@Seju: porażka 63-67

@wojt3k: wygrana 65-55

@BartuS: porażka 44-53

Zgierz City: porażka 59-65

@Reaper: porażka 36-77

Kopacz Kiksowice: wygrana 58-23

FC Drzewce: porażka 51-69

@Brudinho: wygrana 51-49

@Kaczy: wygrana 65-47

Knights Radiant: porażka 54-67

@Misiek: wygrana 59-58

@Kamtek: porażka 41-55

 

Gratulacje dla zwycięzców (szczególnie dla tych, którzy wygrali jednym punktem :D) i powodzenia w następnej rundzie. Dajcie znać kogo wam tam wylosowało.

Przypominam co jest w puli dla zwycięzcy tych rozgrywek:

  • VIP hospitality at one 2020/21 Premier League match
  • Includes travel and 2 nights’ accommodation
  • Copy of FIFA 20 and a games console
  • Tablet computer
  • Bluetooth speaker
  • Nike manager jacket
  • FPL goody bag consisting of a rucksack, t-shirt, mug, water bottle, stress ball, pen, pad and key ring
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja powoli myślę już nad kolejną kolejką i... za bardzo nie wiem co zrobić z zawodnikami Liverpoolu. 

 

Chyba zmienię Mane na Sona lub Martiala (chociaż mam Rashforda...). A później za jednego z nich wezmę Salaha najprawdopodobniej. IMO nie ma dla mnie innej opcji na tę kolejkę w  przypadku, gdy mam dostępny tylko jeden transfer :-k 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, beeres napisał:

Ja powoli myślę już nad kolejną kolejką i... za bardzo nie wiem co zrobić z zawodnikami Liverpoolu. 

 

Chyba zmienię Mane na Sona lub Martiala (chociaż mam Rashforda...). A później za jednego z nich wezmę Salaha najprawdopodobniej. IMO nie ma dla mnie innej opcji na tę kolejkę w  przypadku, gdy mam dostępny tylko jeden transfer :-k 

Zara zara. Który zespół to twój? :D

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, beeres napisał:

Zamulilem i nie zapisałem się do forumowej ligi :(

 

Ale w FPL sobie gram ;)

Możesz dołączyć chyba, ale pewnie liczone punkty będziesz miał od GW 18.

Edit: a nie, dołączysz z punktami które do tej pory uzbierales, także wbijaj :)

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, beeres napisał:

Dołączyłem, ale na razie nie jestem uwzględniony w tabeli. Overall mam 1001 pkt :)

Tylko nadal to nie dało mi żadnej podpowiedzi kto za Mane :D

Eee, to może nie dołączaj bo to u nas drugie miejsce :D

 

Podejrzewam, że cię uwzględni po GW18 albo @Hidalgoo musi coś kliknąć.

Odnośnik do komentarza

Ja chyba jednak Free Hita nie wykorzystam na tę kolejkę (bo ciężkie mecze strasznie w tej kolejce), tylko Robertsona na ławkę odeślę, a postawię sobie na obronę Rico - Lundstram - Kelly.

 

Tylko nie wiem kogo wrzucić za Mane. Chyba Sterling jest najbardziej logicznym rozwiązaniem, ale jeszcze się nie zdecydowałem ostatecznie.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...