Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, BartuS napisał:

 

co rozumiesz przez to polaczenie? bo ich na raz sie nie da zagrac, w sensie w jednym gameweeku :D 

Ta? :( No właśnie miałem taki plan, żeby to połączyć w jednej kolejce, ale w takim razie będę musiał to rozłożyć na dwie.

 

Zresztą FH chyba wjedzie u mnie właśnie teraz ze względu na Liverpool.

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, lad napisał:

Aha i jeszcze jedno. W sumie nie wiem czemu nie pomyślałem o tym wcześniej. Zobowiązuje się do robienia podsumowania każdego kolejnego GW w naszej lidze. Krótki opis kolejki i punktacja każdego aktywnego usera.

 

Zaraz po akademii taktycznej?:p

 

A serio, czemu bez Liverpoolu? Nie ma tak, że później i tak doliczą ten mecz, jeśli przełożony?

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, lad napisał:

Ta? :( No właśnie miałem taki plan, żeby to połączyć w jednej kolejce, ale w takim razie będę musiał to rozłożyć na dwie.

 

Zresztą FH chyba wjedzie u mnie właśnie teraz ze względu na Liverpool.

 

 

jak robilem freehita przy meczu City z Pool to tez mialem taki plan, okazalo sie, ze jeden boost na gameweek :( 

Odnośnik do komentarza

Co jeśli wystawie trzech obrońców, w tym jeden z Liverpoolu, więc wejdzie za niego ktoś z ławki, a tam dwóch obrońców z Liverpoolu i grający pomocnik z innej drużyny - będę mi zero czy zagra mi 2-6-2? Lub ewentualnie 2-5-3?

Odnośnik do komentarza

OT: W ogole naszlo mnie takie przemyslenie, ze FPL bardzo zmienil moj sposob ogladania meczow i postrzegania ligi. Jako "kibic" LFC potrafie liczyc, ze zawodnik przeciwnika strzeli honorowa bramke bo mam go w Fantasy. Dodatkowo nie majac Salaha w FPL jego bramki daja mi mieszane uczucia :D Gdy wygrywaja powiedzmy 2-0 to w ogole licze, ze juz nie strzeli. A za KDB z City, ktorego slabe wystepy powinny mnie cieszyc wczoraj trzymalem kciuki. Z plusow: nie dosc, ze zajebiscie poznalem sklady druzyn ktore mnie nigdy totalnie nie interesowaly to jeszcze z zaangazowaniem sledze ich wyniki i np. dzis czekam na wynik meczu Crystal Palace - Brighton. Ryje banie mocno ta zabawa. Wy tez tak?

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

No ja np wczoraj wykupilem sobie canal plus w koncu bo stwierdzilem ze szukanie streama za kazdym razem znaczaco obniza mi przyjemnosc ze sledzenia ligi, a co za tym idzie wynikow w fantasy xD

A tak serio to wczesniej sledzilem te lige glownie na livescorze, czasem obejrzalem mecz jak lecial jakis hicior typu Chelsea - Arsenal. Teraz ogladam zdecydowanie wiecej i wiecej czytam. Wczesniej nie mialem kompletnie pojecia na temat jakiegos Bournemouth albo Brighton.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Seju napisał:

OT: W ogole naszlo mnie takie przemyslenie, ze FPL bardzo zmienil moj sposob ogladania meczow i postrzegania ligi. Jako "kibic" LFC potrafie liczyc, ze zawodnik przeciwnika strzeli honorowa bramke bo mam go w Fantasy. Dodatkowo nie majac Salaha w FPL jego bramki daja mi mieszane uczucia :D Gdy wygrywaja powiedzmy 2-0 to w ogole licze, ze juz nie strzeli. A za KDB z City, ktorego slabe wystepy powinny mnie cieszyc wczoraj trzymalem kciuki. Z plusow: nie dosc, ze zajebiscie poznalem sklady druzyn ktore mnie nigdy totalnie nie interesowaly to jeszcze z zaangazowaniem sledze ich wyniki i np. dzis czekam na wynik meczu Crystal Palace - Brighton. Ryje banie mocno ta zabawa. Wy tez tak?

tylko z powodu FPL oglądam tą śmieszną ligę

 

 

 

mam zagwozdkę, bo wildcard wykorzystany, a skład jaki chciałbym mieć będzie mnie kosztował 24 punkty :-k

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...