Skocz do zawartości

Marynia dostaje pracę w Biedronce za #431 miesięcznie


tio

Rekomendowane odpowiedzi

2. Kupowałem już po zamknięciu sklepu dla śmiertelników, więc nie zauważyłem żadnych pogardliwych wspomnień ;). Aczkolwiek dziś spędziłem 10 godzin na kasie i skasowałem chyba jedno Sarmackie, a za to ze 30 VIPów. Ludzie, ekonomia!

 

 

Gdzie VIP (Van Pur czy tam inna Łomża) do Sarmackiego (Łódź! Łódzkie Mocne! Łódzki Porter!)

 

Bry :kawa:

Odnośnik do komentarza

 

Kluzik to absolwentka katowickiego Maczka. Przewiduję ból dupy u Melera, który chyba nadal żyje złudzeniami co do swojego LO :lol:

Sugerujesz, że bycie ministrem w rządzie Tuska jest nobilitacją? Kto tu ma jakieś złudzenia?

 

Ja też tak sugeruję, zajebiście byłoby być ministrem w jakimkolwiek rządzie

Odnośnik do komentarza

 

 

Kluzik to absolwentka katowickiego Maczka. Przewiduję ból dupy u Melera, który chyba nadal żyje złudzeniami co do swojego LO :lol:

Sugerujesz, że bycie ministrem w rządzie Tuska jest nobilitacją? Kto tu ma jakieś złudzenia?

 

Ja też tak sugeruję, zajebiście byłoby być ministrem w jakimkolwiek rządzie

 

 

albo Prezesem spóki SP

Odnośnik do komentarza

Są też inne fundacje co spełniają biednym marzenia. ;)

 

Jednak absolwentka elitarnego Maczka nie będzie ministrem, Lena Kolarska-Bobińska to nowy kandydat,

o matko, przecież to typowo gazetowyborcza idiotka, w dodatku dla Unii Europejskiej zrobiłaby wszystko zaczynając od gały z połykiem. w dodatku spadochroniara z Wawy do Lublina. ciekawe komu tak opierdala pento, że ją wszędzie wciskają i dają tyle kasy na kampanię.
Odnośnik do komentarza

 

2. Kupowałem już po zamknięciu sklepu dla śmiertelników, więc nie zauważyłem żadnych pogardliwych wspomnień ;). Aczkolwiek dziś spędziłem 10 godzin na kasie i skasowałem chyba jedno Sarmackie, a za to ze 30 VIPów. Ludzie, ekonomia!

 

 

Gdzie VIP (Van Pur czy tam inna Łomża) do Sarmackiego (Łódź! Łódzkie Mocne! Łódzki Porter!)

 

Bry :kawa:

 

Ostatnio W KOŃCU było mi dane spróbować ŁP. Nie powalił mnie, ale solidne piwo. Jakoś za mało w nim charakteru, zbyt "grzeczny". Ale porządny :)

Odnośnik do komentarza

 

Gdzie VIP (Van Pur czy tam inna Łomża) do Sarmackiego (Łódź! Łódzkie Mocne! Łódzki Porter!)

No właśnie, właśnie. I nawet odchodząc od tego - Sarmackie jest ekonomiczniejsze - dostajesz 1 litr piwa za 2,95, kiedy litr VIPa to 3,40. Ale typowy odbiorca VIPa zapomina o higienie osobistej, a co dopiero myśleć o matematyce ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...