Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, mianowicie odpalam gre, zaczynam sezon transfery, ustalanie skladu itp, wszytsko ok do czasu meczu...kiedy przychodzi do meczu to dzien przelatuje i ani wyniku ani nic i tak caly czas, probowalem juz w roznych ligach i ciagle to samo

Hm, na ostatniej łatce 14.3.1?

Odnośnik do komentarza

Tak, na latce 14.3.1, jeszcze co zauwazylem podczas gry nie moge wejsc w ustawienia bo wywala blad krytyczny, ale z "menu glownego" moge wejsc bezproblemowo.

Kompletnie nie wiem co robic z tym fantem.

A Steam działa bezproblemowo? Mnie wywalał ale zainstalowałem jave i problem minął. Wcześniej było dobrze?

Odnośnik do komentarza

czym się różni opcja "procent zysku z następnego transferu" od "procent zysku z transferu" ?

w pierwszym przypadku dostajesz 50% od kwoty transferu, w drugim tylko od zysku(czyli roznicy od tego co zaplacili Tobie a temu co sprzedali grajka) w tym drugim przypadku moze to byc 0, jesli sprzedadza go za taka sama kwote lub mniejsza niz od Ciebie kupili

Odnośnik do komentarza

32. kolejka IV ligi.

Polonia - Korona Ostrołęka 4:1 (3:0)

Strzałkowski x3, Chilingaryan

 

Strzałkowski strzelił już 30 bramek w lidze (31 w sezonie). Kolejny cel osiągnięty :D.

Poremba ma strzelonych 18 bramek. Dodatkowo 13 razy asystował.

Najlepszym asystentem w drużynie jest jednak Ujek (u mnie gra na środku pomocy) - 14 asyst.

Tyle ciekawostek :D.

Odnośnik do komentarza

Tak jak mówiłem musimy się pogodzić z naszym losem. Gramy, bo gramy. Pogadać sobie możemy :D.

Cały czas czekam z niecierpliwością na MŚ w mojej grze :D.

Również śledziłem, kilka meczy nawet obejrzałem. Wygrali Oranjes, wygrywając 1:0 w finale z Francją.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...