Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkałem się z chyba najdziwnieszym bugiem w FMie. Otóż mój zawodnik wykonywał rzut karny. Piłka wpadła do siatki, ale według komentarza: "posłał piłkę Panu Bogu w okno". Bramka nie została uznana i wychodzi na to, że spudłował.

 

Spotkaliście się z podobną sytuacją?

Odnośnik do komentarza

Spotkałem się z chyba najdziwnieszym bugiem w FMie. Otóż mój zawodnik wykonywał rzut karny. Piłka wpadła do siatki, ale według komentarza: "posłał piłkę Panu Bogu w okno". Bramka nie została uznana i wychodzi na to, że spudłował.

 

Spotkaliście się z podobną sytuacją?

Tak, na aktualnych MŚ. Na samym początku rozgrywek nieuznane prawidłowo zdobyte bramki :D

Odnośnik do komentarza

Pamiętam, jak chciałem se zastosować speedera do Cm w football managerze 08, to podobnie było :) co innego w komentarzach meczowych, co innego na boisku, i jeszcze inne wyniki. Działał on wykorzystując wyprzedzenie systemowe (cokolwiek to jest, nie znam się), może w FM 14 też to czasem szwankuje :)

Odnośnik do komentarza

Zacząłem znów grać w FM :) oczywiście w dodatek z 4 ligą polską, Arkonia Szczecin. Stworzyłem grę z ponad 300k zawodników..Pytanie tylko po co skoro ściągać do siebie mogę tylko polaków z wolnego transferu :D

Ja też zacząłem po latach grania w Anglii IV ligę polską - Płomień Przyprostynia. Jest kiepsko, zero kasy, ale mam nadzieję, że później kogoś uda mi się zakupić :D

Odnośnik do komentarza

Witam,

mam mały problem z zainstalowanie jakiegokolwiek patcha.Chce zainstalować 14.3.0. od "nosTEAM".Fm jest na windowsie 8.1.

Podczas instalacji patcha pojawia się komunikat :

"Some files could not be created. Please close all applications, reboot Windows and restart this installation."

Podczas instalacji patcha żaden program nie jest włączony,próbowałem też restartować system i dalej ten sam komunikat.

 

Cały problem jest w tym ,że po zainstalowaniu Fm-a nie mam oryginalnych nazwisk, ptaszek z generacją zawodników przypadkowych jest odznaczony.

 

Mógł by ktoś pomóc?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam,

mam mały problem z zainstalowanie jakiegokolwiek patcha.Chce zainstalować 14.3.0. od "nosTEAM".Fm jest na windowsie 8.1.

Podczas instalacji patcha pojawia się komunikat :

"Some files could not be created. Please close all applications, reboot Windows and restart this installation."

Podczas instalacji patcha żaden program nie jest włączony,próbowałem też restartować system i dalej ten sam komunikat.

 

Cały problem jest w tym ,że po zainstalowaniu Fm-a nie mam oryginalnych nazwisk, ptaszek z generacją zawodników przypadkowych jest odznaczony.

 

Mógł by ktoś pomóc?

Pozdrawiam.

 

A po co sam instalujesz? STEAM za Ciebie zrobi wszystko. Po prostu puść instalację gry, a wszystkie łaty (najnowsza 14.3.1) zainstaluje się sama.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...