Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy mam rację, ale z moich ostatnich obserwacji wynika, że w tej wersji FM, to trzeba przede wszystkim postawić na zgranie zespołu. Można mieć naprawdę słabych kopaczy, ale zgrani potrafią ugrać wiele.

Potwierdzam. Natychmiast po kondycji ustawiam zgranie na b. wysokim i jade tak ze dwa miesiace.

 

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem czy mam rację, ale z moich ostatnich obserwacji wynika, że w tej wersji FM, to trzeba przede wszystkim postawić na zgranie zespołu. Można mieć naprawdę słabych kopaczy, ale zgrani potrafią ugrać wiele.

Potwierdzam. Natychmiast po kondycji ustawiam zgranie na b. wysokim i jade tak ze dwa miesiace.

 

 

 

 

A mi taka forma przygotowania drużyny przestała działać po ~2 sezonach. Taktyki nauczyli się w pełni, więc przed meczami trenowaliśmy zgranie zespołu. Miałem taką powiedzmy druga Koronę Kielce w stylu Ojrzyńskiego. Banda dresiarzy, która liderowała w liczbie fauli oraz żółtych i czerwonych kartek, nie odstawiali nogi w żadnej sytuacji, byłem wręcz przekonany, że rywale ich się boją.

 

Pierwszy sezon, to 3. miejsce w 4. lidze (tyle samo punktów co "mistrzowie", ale bilans spotkań bezpośrednich sprawił, że nie awansowaliśmy)

Drugi sezon: Awans wywalczony w cuglach

Trzeci sezon: Solidne 8. miejsce w 3. lidze/

Czwarty sezon: Przestali grać bilans 5-8-19 i spadek.

 

Zdziwiło mnie to, bo trzon zespołu był taki sam, przeszliśmy na zawodowstwo, nie osłabialiśmy drużyny, a nawet ją wzmacnialiśmy (ale nie na hura, tylko spokojnie wprowadzając nowych do składu). Teoretycznie więc zgranie powinno być na dobrym poziomie, a grali piach.

 

Po tym spadku zmieniłem klub i nie mogę się odnaleźć i wydostać z czwartoligowego bagienka...

Odnośnik do komentarza

Polonia i ŁKS są poza konkurencją w najniższych ligach. Jakbym grał Amatorem Maszewo też pewnie nic nie potrafiłbym ugrać :/.

Przepraszam, ale jednak udało nam się strzelić aż 3 gole :)

 

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2dj3283&s=8#.U5moPfl_tMQ

 

 

A tak swoją drogą, to chłopak o nazwisku Krettek, zapowiada się całkiem nieźle. Sam go ściągnąłem z wolnego rynku :D

Żółte kartki stąd, bo ostro im nakazuję grać :)

Odnośnik do komentarza

krew mnie zalewa. zaczynam w IV lidze PL, do sezonu miesiac, przygowanie kondycyjne - marne. znajomosc taktyki - brak. zgranie zespołu - mizerne. Wynik? po jesieni - 2 miejsce. Zima przepracowana porządnie, kondycja super, 3 gotowe taktyki, zgranie pełne. Wyniki? Wiosna regularnie w pizdę. No nie potrafię tej gry zrozumieć. I nie, nie jestem w stanie spędzić 10-15 godzin na przygotowania i analizy przed kazdym meczem ;)

 

BTW. gdzie znajdę proponowaną przez asystenta taktykę dla mojej drużyny? Bo nigdzie nie widzę. Jest głębia składu i analiza poszczególnych pozycji, ale nie widzę propozycji taktyki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...