Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

@ Smętek, specjalnie dla Ciebie -> http://i.imgur.com/PrkA0kl.jpg

o ty wredna mendzino, i will remember

 

p.s.

widziałem to już wcześniej gdzieś wkleiłeś :)

 

Miał ktoś sytuację taką, że dostał się do LE/LM i miał mały stadion. Wtedy, wiadomo- gramy na jakimś większym stadionie. A jak jest z kasą z biletów? Idą do klubu?

miałem tak w Almodovar, kasa do klubu, kosztów najmu obiektu się nie doszukałem, bo mi się kasa zgadzała :D
Odnośnik do komentarza

Poziom debilizmu tej gry jest jednak bardzo wysokich lotów. Nie można poważnie traktować czegoś tak zabawnego jak gra,która w swojej głupocie w Copa America 2006 wygenerowała czwórkę:Kolumbia,Honduras.,Argentyna,Haiti.Na uwagę zasługuję mecz Haiti - Urugwaj 4:1 oraz Honduras,który pyknął i Brazylię i Argentynę. Nie wiem czy większym debilizmem jest mistrzostwo świata i Europy dla Polski, czy czwarte miejsce Haiti i drugie Hondurasu.

 

 

Należy więc założyć, że dla pojedynczego meczu, a tak należy najprawdopodobniej traktować zespół gracza, nie jest istotne co tenże gracz zrobi, gdyż i tak jego wynik jest ustalany przez nieznane algorytmy.

Odnośnik do komentarza

Poziom debilizmu tej gry jest jednak bardzo wysokich lotów. Nie można poważnie traktować czegoś tak zabawnego jak gra,która w swojej głupocie w Copa America 2006 wygenerowała czwórkę:Kolumbia,Honduras.,Argentyna,Haiti.Na uwagę zasługuję mecz Haiti - Urugwaj 4:1 oraz Honduras,który pyknął i Brazylię i Argentynę. Nie wiem czy większym debilizmem jest mistrzostwo świata i Europy dla Polski, czy czwarte miejsce Haiti i drugie Hondurasu.

 

 

Należy więc założyć, że dla pojedynczego meczu, a tak należy najprawdopodobniej traktować zespół gracza, nie jest istotne co tenże gracz zrobi, gdyż i tak jego wynik jest ustalany przez nieznane algorytmy.

Masochizm czy samozaparcie?

Pytam, bo zastanawiam się po co grasz w ogóle i jeszcze na dodatek masz chęć i czas by pisać to wszystko?

Zaczynam Cię podziwiać :)

Odnośnik do komentarza

to dobrze.ja na przykład lubię grać w kości. ale do twierdzeń,że jest to gra strategiczna, w której zwycięstwo zależy ode mnie jest mi bardzo daleko.

 

Pytam, bo zastanawiam się po co grasz w ogóle i jeszcze na dodatek masz chęć i czas by pisać to wszystko

 

 

Może dla tego że mam taki kaprys, a może dla tego że mam dużo wolnego czasu, a może dla tego żeby zdobyć pewność, że gra jest losowa, a te wszystkie cyferki to tylko maska.A to można wnioskować na dystans a nie po jednym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...