Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi transferami i cenami to jest niestety skopane. Ja np chce zatrudnić kogoś z wolnego transferu np z serbii czy bułgari i w profilach gracze maja ze zarabiali np 1500 euro a zadaja ode mnie 22000 euro. Czasami zadaja 10 - 20 razy wiecej niz zarabiali wczesniej. Uwazam ze jest to chore bo pozostaja przeciez bezrobotni i nie sa jakimis tuzami. Z przedłuzaniem kontraktów zazwyczaj tak jest ze tez zadaja znacznie wyzej niz powinni. Mozesz poprosic ich o rozstanie z agentem, ktorzy znacznie potrafia podbic ceny.

Poza tym można pokombinować i przy negocjacji kontraktu dać jednorazowo więcej agentowi. Wtedy można dość znacznie obniżyć zarobki piłkarza.

Odnośnik do komentarza

 

Z tymi transferami i cenami to jest niestety skopane. Ja np chce zatrudnić kogoś z wolnego transferu np z serbii czy bułgari i w profilach gracze maja ze zarabiali np 1500 euro a zadaja ode mnie 22000 euro. Czasami zadaja 10 - 20 razy wiecej niz zarabiali wczesniej. Uwazam ze jest to chore bo pozostaja przeciez bezrobotni i nie sa jakimis tuzami. Z przedłuzaniem kontraktów zazwyczaj tak jest ze tez zadaja znacznie wyzej niz powinni. Mozesz poprosic ich o rozstanie z agentem, ktorzy znacznie potrafia podbic ceny.

Poza tym można pokombinować i przy negocjacji kontraktu dać jednorazowo więcej agentowi. Wtedy można dość znacznie obniżyć zarobki piłkarza.

 

Tak, tylko że dając więcej agentowi, mniej piłkarzowi i tak z kasy klubu ubywa mniej więcej tyle samo hajsu. Przynajmniej mi się tak wydaje.

Odnośnik do komentarza

 

 

Z tymi transferami i cenami to jest niestety skopane. Ja np chce zatrudnić kogoś z wolnego transferu np z serbii czy bułgari i w profilach gracze maja ze zarabiali np 1500 euro a zadaja ode mnie 22000 euro. Czasami zadaja 10 - 20 razy wiecej niz zarabiali wczesniej. Uwazam ze jest to chore bo pozostaja przeciez bezrobotni i nie sa jakimis tuzami. Z przedłuzaniem kontraktów zazwyczaj tak jest ze tez zadaja znacznie wyzej niz powinni. Mozesz poprosic ich o rozstanie z agentem, ktorzy znacznie potrafia podbic ceny.

Poza tym można pokombinować i przy negocjacji kontraktu dać jednorazowo więcej agentowi. Wtedy można dość znacznie obniżyć zarobki piłkarza.

 

Tak, tylko że dając więcej agentowi, mniej piłkarzowi i tak z kasy klubu ubywa mniej więcej tyle samo hajsu. Przynajmniej mi się tak wydaje.

 

Niby tak, ale comiesieczna oszczędność na pewno będzie widoczna :)

Odnośnik do komentarza

1. sezon na nowym patchu i taka sytuacja:

- Legia przegrywa w 3 rundzie el. LM

- zamiast grać dalej w el. LE trafia (z pominięciem jednej rundy) do fazy grupowej LE

 

Nie powinno być tak, że po porażce w 3 rundzie el. LM trafia się do barażu (4 rundy el.) LE, a po porażce w 4 rundzie el. LM trafia do fazy grupowej LE ?

Odnośnik do komentarza

 

 

Niby tak, ale comiesieczna oszczędność na pewno będzie widoczna :)

 

 

Dokładnie. Szczególnie wtedy, kiedy negocjujesz umowę na 5 lat.

 

Trochę matematyki i się policzy co się bardziej opłaca, większa tygodniówka czy więcej kasy przy podpisywaniu. Prosty rachunek.

Odnośnik do komentarza

Witam. Po zainstalowaniu najnowszej łatki (14.3.0.) po włączeniu gry i przebrnięciu przez reklamy, zamiast menu, oczom mym ukazuje się czarny ekran. Wcześniej nigdy nie miałem z grą i z kompem problemów. Przeinstalowałem, grę, steama, jednak nic nie pomogło. Grę mam oczywiście oryginalną, komputer jest nowy. Nagle tak się stało po instalacji nowej łatki. Będe wdzięczny za pomoc. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Awansowałem sobie z 3 ligi niemieckiej do 2. Myślę sobie - spróbuję zamurować bramkę, próbować kontrować i liczyć, że się uda. No więc 4-2-3-1 (2 dp, 1 śp, 2 bocznych pomocnikó) i samotny napadzior. Generalnie autobus okazał się skuteczny. Za to straciłem 2 bramki z karnego, 2 po rożnych i 2 z około 30 metrów ;) Mam wrażenie, że wynik jest kurde obliczony jeszcze przed meczem, a w zależności od tego co wystawię, wpadają takie bramki. Nie szło mi strzelić normalnie, to po stałych i z dystansu. Ciekawe, czy gdybym się otworzył, to bym dostał tak samo, tylko po golach z akcji? ;)

Odnośnik do komentarza

He he ciekawy przypadek. Najbardziej mnie wkurza jak dostaje gole ze stałych fragmentów. Z 30 metrów jeszcze nikt mi nie strzelił może dlatego ze mam zagęszczony bardzo środek pola.

Polecam lekturę

http://www.footballtrening.pl/presentation/Taktyka%20atakowania%20i%20bronienia%20w%20systemie%201-4-3-3%20na%20przyk%C5%82adzie%20klubu%20FC%20Barcelona%20-%20Pawe%C5%82%20Samulczyk%20.pdf

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...