Skocz do zawartości

Marynia na #427 meczu ostatniej szansy


tio

Rekomendowane odpowiedzi

 

Podobno tylko krowa nie zmienia poglądów.

Potrzebuje osoby, która się zna na Disco i mógłby doradzić kilka dobrych kawałków.

 

tak na szybko (chociaz zaprzeczam, jakobym sie znal :P )

 

D-Bomb - O Ela

Elvis Presley - Little Less Conversation (JXL Radio Edit Remix)

Mousse T - I'm Horny

Solitaire - You got the love

Michael Gray - The weekend

MC Hammer - U Can't touch this

Dr. Alban - It's my life

Ace of Base - All that she wants

Modern Talking - You're my heart, you're my soul

Lucky Twice - I'm so lucky lucky

 

lolz

Odnośnik do komentarza

Walne posta, bo tu cicho i głucho. Gdzie jest Wujek? Marynia ginie, od trzech godzin trzy posty napisane.

 

Tak mi się przypomniał Haitańczyk w Wiśle Kraków. Galaktyczny klub robi transfery z kosmosu! Jego referencje to gra w haitańskiej lidze. To musi być ktoś.

Odnośnik do komentarza

No tak, po co próbować wyszukiwać utalentowanych zawodników w niezbadanych przez piłkarskie potęgi zakątków świata. Lepiej ściągać łamagi z 1 albo 2 ligi, które za sam podpis na kontrakcie chcą golfa trujke albo czwurke. :))))))))))))

 

A kto go wyszukał??? Zapewne jakiś menadżer go przywiózł.

 

W Polsce robi się tak - Menadżer zna się z dyrektorem sportowym klubu, można powiedzieć, że ma z nim układy. Przyjeżdża i mówi: Słuchaj, mam tutaj Haitańczyka, weź go na rok, a ja za to znajdę ci niedługo lepszych Japończyków albo nawet jakiegoś Murzyna przywiozę.

 

Lepiej jest dawać szansę swoim wychowankom, albo piłkarzom z trzecich i czwartych lig. Golfów nie będę chcieli, a jest szansa, że któryś się wybije. Nie wierzę, że są gorsi od jakiegoś Haitańczyka.

Odnośnik do komentarza

 

No tak, po co próbować wyszukiwać utalentowanych zawodników w niezbadanych przez piłkarskie potęgi zakątków świata. Lepiej ściągać łamagi z 1 albo 2 ligi, które za sam podpis na kontrakcie chcą golfa trujke albo czwurke. :))))))))))))

 

A kto go wyszukał??? Zapewne jakiś menadżer go przywiózł.

 

W Polsce robi się tak - Menadżer zna się z dyrektorem sportowym klubu, można powiedzieć, że ma z nim układy. Przyjeżdża i mówi: Słuchaj, mam tutaj Haitańczyka, weź go na rok, a ja za to znajdę ci niedługo lepszych Japończyków albo nawet jakiegoś Murzyna przywiozę.

 

Lepiej jest dawać szansę swoim wychowankom, albo piłkarzom z trzecich i czwartych lig. Golfów nie będę chcieli, a jest szansa, że któryś się wybije. Nie wierzę, że są gorsi od jakiegoś Haitańczyka.

 

Najczęściej się jednak zdarza, że są - patrz Ruch Chorzów i ich polityka braku zagranicznych graczy. A Guerier nie jest ponoć wcale taki cienki, na Kraków w sam raz. Żeby się bawić w młodych Polaków to trzeba mieć szkółkę jak Legia, czy nawet Lech.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...