Skocz do zawartości

Marynia na #427 meczu ostatniej szansy


tio

Rekomendowane odpowiedzi

Szczurku, masz absolutną rację. Ale posty na naszym forum są na jeszcze jakimś poziomie, naprawdę mało jest tutaj ludzi, którzy absolutnie nic nie wnoszą do dyskusji. Gorzej jest z ludźmi, których spotykam w życiu codziennym.

 

Dopóki tu jesteś, na pewno takich postów nie zabraknie :)

Odnośnik do komentarza

 

Dupa mnie swędzi.

Mnie wczoraj swędział prawy półdupek jak jechałem samochodem, przejebane. Ciężko mi sie było podnieść, bo prawa noga cały czas na gazie, jak próbowałem się lekko przechylić, to gaz szedł w dół. Naprawdę nie polecam.

 

 

A próbowałeś się podrapać ręką? xD

Odnośnik do komentarza

 

Szczurku, masz absolutną rację. Ale posty na naszym forum są na jeszcze jakimś poziomie, naprawdę mało jest tutaj ludzi, którzy absolutnie nic nie wnoszą do dyskusji. Gorzej jest z ludźmi, których spotykam w życiu codziennym.

 

Dopóki tu jesteś, na pewno takich postów nie zabraknie :)

 

CO? Ja staram sie zawsze poprzeć jakimiś faktami, statystykami, etc. Bo bez tego to jest rrzeczywiscie zwykłe pierdolenie (no wyłączmy temat kibicowski, bo tam rzeczywiscie często pierdolę :)

Odnośnik do komentarza
ojapierdole :lol:

 

 

;| a co w tym niby śmiesznego? Przecież to oczywista oczywistość, że biologiczną rolą kobiety jest rodzenie dzieci :D. Tak było od zawsze, jest i będzie.

 

Przygnębiające jest to wytykanie wczesnego macierzyństwa/ojcowstwa i patrzenie na takich ludzi z politowaniem jako na tych co, jak ktoś napisał "marnują sobie młodość". :) Nie dla każdego ta "młodość", imprezowanie i dobra zabawa jest najważniejsza, różne są priorytety, nie każdy myśli egoistycznie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...