Skocz do zawartości

Marynia na #427 meczu ostatniej szansy


tio

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pierdolenie, wpaść może każdy. Tez mnie denerwuje, że laski robią wydarzenie publiczne i wrzucają zdjęcia swoich dzieci jak srają, jedzą, otwierają gębe itd., no ale może kobiety tak mają, że poczują matczyną miłość do dziecka i chcą się całemu światu pochwalić swoim dzieckiem przy pomocy obecnych serwisów społecznościowych. Kobiety nie myślą w czasie ciąży i świeżo po też. :P Ja jednak mam dwie koleżanki co wpadły i za puste ich nie uważam.

Odnośnik do komentarza

Oho. Dzisiaj pierwsza koleżanka z licealnej klasy wstawia już zdjęcia swojego "bąbelka". A taka była inteligentna i wygadana.

A co ma właściwie jedno do drugiego?

o chuj, juz zdazyliscie go zjebac, powinienem czytac wszystkie zalegle posty zanim cos napisze

Odnośnik do komentarza

No to młodych rodziców ma, dzieckiem się zajmą, to będzie mogła studiować, albo się na zaoczne przeniesie. :P Ja tam jestem otwarty, jak ktoś chce dzieci mieć w wieku 20 lat, to niech ma, tylko pomysł na życie też trzeba mieć.

 

Normalnie bym uciął temat, ale jeżeli wciąż rozmawiamy o anonimowej kobiecie, to wartym odnotowania jest, że została wychowana przez babcię, kiedy to jej rodzice zostawili ją nim poszła do szkoły. Może stąd jakaś wewnętrzna potrzeba uchowania dziecka. Sram na to. 20 lat to nie wiek na chowanie potomstwa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...