Skocz do zawartości

Pytanie do...


lad

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.04.2019 o 10:24, Reaper napisał:
1. Jak tam mordeczko?

 

1. A bardzo przyjemnie, dziekuje. Jestem bardzo zdziwiony, ze otrzymalem takie pytania, bo wynika z nich, ze ktos mnie tu kojarzy. To mile, nie ukrywam.

 

W dniu 10.04.2019 o 19:41, jmk napisał:
Nie będziesz odpowiadał?

 

Bede!

 

21 godzin temu, tio napisał:
1. Co robisz zawodowo i czy można z tego wyżyć?

2. Czy masz hobby?

3. Ile masz lat?

 

1. Zawodowo jestem (jak mam wrazenie trzy czwarte tego forum) zwiazany mocno z branza IT. Zaczalem od bycia chlopcem do wymiany klawiatury, a dzis - po dziesieciu latach w jednej firmie - jestem kierownikiem dzialu, ktory koordynuje sektorem zarowno helpdeskowym, jak i programistycznym + programuje w wolnej chwili (w pracy, bo po niej rzadko uruchamiam komputer). Tak, da sie z tego wyzyc :) Chociaz nie sa to kokosy, to jestem zadowolony ze swojej wyplaty (zwlaszcza majac w pamieci pierwszy otrzymany przelew z tejze firmy).  I ogolnie to lubie robic to co robie.

 

2. Pomimo branzy, ktora niejako narzuca hobby, nie siedze jakos gleboko w nowinkach IT. Zdecydowanie bardziej preferuje rozrywki, ktore z moja branza maja niewiele wspolnego i wrecz sie z nia zupelnie nie kojarza czyli np. sport. Uczeszczam na silownie (swojego czasu bardziej sie w to angazowalem, ale teraz, od kiedy na swiecie jest moja corka, wole zdecydowanie spedzac czas w domu niz pod sztanga) i ogladam mecze Liverpoolu :) Ponadto od czasu do czasu uwarze jakies piwko, a ostatnio wkrecilem sie w - uwaga - tatuaze. I tym sposobem w ciagu trzech miesiecy zrobilem sobie trzy i jestem umowiony na kolejny. Ale pauzuje z tym sportem, bo to naprawde uzaleznia. Ogolnie jak tak sobie mysle to dosc sztampowe te moje zainteresowania: sport, alkohol, do tego filmy, seriale, lubie grac tez w FUT-a na PS4.  Boooring.

A, zapomnialbym. Uwielbiam gotowac.

 

3. W tym roku skoncze trzydziesci.

21 godzin temu, Hidalgoo napisał:
4. Pamiętam aferkę, że ktoś z CM Rev wjebał się na forum redakcyjne Centrum FM. Możesz przybliżyć szczegóły zgromadzonym? :keke:

4. Nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze zadales to pytanie! To jest historia, o ktorej totalnie zapomnialem a jest calkiem smieszna. Otoz bylem to ja.

Byl to okres bardzo silnej rywalizacji pomiedzy CM Revolution a CentrumFM. Nierzadko nieczystej (nie jest to jedyna afera z moim udzialem). Caly myk polegal na tym, ze otrzymalem od zaprzyjazionej osoby link do ich forum redakcyjnego. No i oczywiscie nie bylbym soba gdybym nie sprobowal sie zalogowac na kazde konto, jedno za drugim. Niestety nie zgadlem zadnego hasla ale w mojej hakierskiej glowie pojawil sie zacny plan, ktory wdrozylem w zycie i uwaga:

a) znalem adres e-mail  Dr.Strange'a, bo byl w zakladce kontakt (pozdrawiam z tego miejsca serdecznie tego uzytkownika)

b) probujac zmienic mu haslo na poczta.wp.pl pytanie pomocnicze mial ustawione na "Nazwisko panienskie matki"

c) sprawdzilem to na naszej klasie (fanfary)

d) bylem na jego poczcie

e) zresetowalem jego haslo na forum redakcyjnym

f) bylem na forum redakcyjnym

No i ogolnie nic z niego za bardzo nie wynioslem bo malo tam bylo ale nie zapomne tych chwil, emocji, nerwow i oklaskow - co to byla za akcja. Z perspektywy czasu totalna glupota i mam nadzieje, ze Dr.Strange mi wybaczy ale to bylo spokojnie z dziesiec lat temu, kiedy na CM Rev wchodzilo sie z naladowanym karabinem :) Dobrze, ze wtedy nie znalem tatuazy bo dzisiaj bym patrzyl na to logo i zastanawial sie czym zakryc.

 

20 godzin temu, schizzm napisał:
5. Jakie garnki kupiłeś? 

 

5. Szanuje pytanie. Kupilem garnki Gerlach Superior, stalowe, bez zadnych powlok, by sluzyly przez dlugie lata. 

 

20 godzin temu, jmk napisał:
6. Grasz w FM-a?

7. Czemu przestałeś jeździć na zloty?

8. Rapujesz coś?

9. Najlepszy rapowy kawałek?

10. Co sądzisz o obecnym rapie opartym na autotunie?

11. Ulubiony raper?

 

6. W sumie to w ogole. Zrobilem podejscie do 2017, kupilem nawet ale nie odnajduje sie w tym interfejsie. Za duzo dla mnie. No i tak jak pisalem, nie odpalam za bardzo komputera w domu, bo mam fajniejsze rzeczy do roboty. Zreszta, nasiedze sie przy nim wystarczajaco w pracy. Mysle, ze gdybym mial grac w FM-a, to odpalilbym 2005 czy tam 2008.

 

7. Nie wiem jak wytlumaczyc zonie, ze jade z jakimis ludzmi z internetu, z forum o grze w ktora nie gram od pieciu lat na jakas wioske pic alkohol przez trzy dni. Drugi argument jest taki, ze zawsze jezdzilem z zibim i buffem, a nasze drogi sie rozeszly. Zibi z tego co kojarze jest zagranica, a Buffu... jakos urwal nam sie kontakt, a mielismy nawet plyte nagrywac ;) Z niewieloma osobami ze zlotu zlapalem jakis wspolny flow, bo te 10 lat temu bylem strasznie wystraszonym, zahukanym, smiesznym ziomkiem. Dzis jadac na zlot czulbym sie - serio - jak debiutant. Ale nie wykluczam! Chociaz w tym roku odbieram dom jakos w lipcu wiec jest to malo prawdopodobne. W ubieglym moja corka sie urodzila. I tak to jest.

 

8. Eeee, nie. Chyba, ze liczy sie rapowanie w samochodzie, w drodze do pracy. Troche z tego wyroslem chociaz dla jaj cos tam ponagrywalbym sobie tylko musialby mnie ktos zachecic, zorganizowac to wszystko i w ogole... raczej nie do zrobienia. Tak sobie mysle, ze strasznie sie zestarzalem, bo z pilka nozna jest identycznie.

 

9. Boze, nie, nie, nie. Z rapem jest smieszna historia, bo Rychu Peja, co by o nim nie mowic, juz na Na legalu? wyczerpal temat haslem: jakie zycie taki rap. Majac dwadziescia lat sluchalem jakichs glupkowatych skladow, ktorych bylem targetem (np. Hemp Gru), wczuwajac sie w zbuntowanego ziomka. Majac dwadziescia piec - imprezowek DGE i pseudomadrosci Ostrego. Dzis chcialbym posluchac rapu ironicznego, z jajem, inteligentnego, z dobrym brzmieniem. Nowoczesnym ale nie ameryczki, z hitami ale nie biesiady. I tego u nas nie ma. Najblizej tego jest Lona pod katem lirycznym ale brzmieniowo to zupelnie nie to. Dwa Slawy - dla mnie blazenada. A takim punktem odniesienia niech bedzie This Unruly Mess I've Made.

No ale odbieglem od tematu, bo pytasz o najlepszy kawalek. Nie odpowiem, bo to sie szybko zmienia. Wczoraj wlaczylem Usta Ulic i tam zwrotka Rasa jest czyms, co uwazam za cos naprawde dobrego. Jest to moja topka bez dwoch zdan. Poza tym szanuje Gustawa Bedoesa z takich nowosci, bo jest kunszt, jest brzmienie, jest wszystko. Lubie Mesa za Alkopoligamia: Zapiski Typa i na pewno kawalek Widze Szalenstwo (poza zwrotka Jezozwierza) zasluguje na wyroznienie. 

 

10. Nie mam zadnego problemu z autotunem dopoki to brzmi. Ba, uwazam, ze to najmniejszy problem tego gatunku. Nie chce zrzedzic, bo jakbym nie zaczynal mowic o nowej fali, to zabrzmie jak zgred (kiedys to byly rapy), ale ja mam naprawde problem zeby tego sluchac :) I daleki jestem od jarania sie truskulem. 

Zreszta fakty sa takie, ze zdecydowanie wiecej slucham polskiej muzyki nie zwiazanej w zaden sposob z rapem niz rapu wiec byc moze po prostu zmienil mi sie gust.

A pogranicza rapu to strasznie jaram sie Bitamina ostatnio.

 

11. Lubie Bisza (jako postac, bo rap robi przeintelektualizowany), bo wydaje sie byc spoko i jest autentyczny (choc zbyt fanatycznie podchodzi do roznych spraw) i Taco Hemingwaya. Mozna rozne rzeczy mowic o ostatnich wydawnictwach ale tak duzo dobrego contentu rapowego w Polsce chyba nikt nie daje. Szanuje od pierwszej plyty, ktora zamowilem w trzech egzemplarzach (z nakladu 400 sztuk) i wszystkie wydalem przyjaciolom. 

No i nie bylbym soba gdybym nie wymienil Smarki Smarka i Eisa :)

 

20 godzin temu, Makk napisał:
12. Nadal nosisz taki fryz jak kiedyś :kekeke:

Nie nosze juz fryzury jak Limahl. Ma ktos zdjecie tego cudenka? Teraz wygladam tak:

 

 

 

ag_hleF0FE9VoSr6At-9kUFm1Lm1PFvdlD4Hx-3Z3RtzmImFJlssLBCK3ur5vLFI0sTt6Ud7GUPQBiGEa6sPXjZWRXckw4w9lRvpOlIUW_VKxyArv5RHSdbxnDMi2oFdGW0UiGdoPaJVbgX6j4hizwlTRpSom6E3IoJdnIfKIPKVuSwsQBhOhEuJ3cyqhxLzNm208Q6agPJTwPtkmYoOLkjYxSA7rDIxEsXcWQf3eNK8g7SVaALXV8o8MUoTaKf2ogYPTjoOYysHyrFLRZdGxywHLtux0EbJ8EC1vk-5ca54Q2ZG-AGbmfSpZkJu1kBoMIZR2lcjtdc0Eqpp8rdcqg_cZMOw9H6YSRRo1g2-YCmnIfGAC-PFgWNdZ__i7OihxZF9a3FtB0ffLheoEJIG-NrYg1jMPCCKzrtw33Q_ZabMOfe7McFM0eLaz1k3JCijNPH56223Z_-S8-gKaUL3OKEsb_TiwhzPXj4mMpDuxUK5uZ60XaQlV7LAqrLAog8FQj5khJnK0c-DUB_skco9FtU_8D0dMFlSqdrELDBxWpuJKfbG0gwtZvIeowxq4w5Bvreh9I1BZpFwdFx0lMMTSwyVznYbI618mjxjZS5aSVr0I1bq19LFUO0qurFrr_eku-RpU1WBvXEvjdRd7ftjcZ1Hc1yVpRQrtfotAFMVEoe31363mvZJwURU0-Mt6v8eA18F4HCKV8qyjlNUx0riUHWz=w469-h625-no

 

 

Nie mialo wyjsc z-dupy-artystycznie ale nie mialem innego zdjecia pod reka.

 

20 godzin temu, laki napisał:
13. Czy jeszcze aktywnie grasz w piłkę?

A gdzie tam. Nigdy jakos talentu do pilki nie mialem, za to nadrabialem zapalem. Ale odechcialo mi sie, bo ja mieszkam w Poznaniu, ziomeczki 40km dalej, no i byla jakas liga na orliku ale szkoda mi bylo weekendow prawde mowiac. No starosc. W sumie juz nie pamietam kiedy pilke kopalem.

 

18 godzin temu, Keith Flint napisał:
14. Nadal mieszkasz w Poznaniu?

15. Imię partnerki

16. Dzieci? są, jeśli tak to ile?

14. Tak, aczkolwiek koncze budowe domu pod Poznaniem wiec znowu bede wiesniakiem za kilka miesiecy :)

15. Paulina.

16. Jedna corka - Antoska. Na fotce powyzej. :)

 

 

  • Lubię! 15
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

17. Jak bardzo koszto-, czaso- i pracochłonna była budowa domu od A do Z? Napisz coś proszę o całym procesie, bo intensywnie myślę o domu i zastanawiam się, jak to wygląda w praktyce. O kosztach jak coś na pw, jeśli nie chcesz publicznie (no chyba że nie chcesz w ogóle).

Odnośnik do komentarza

17. No coz, ja tego domu nie buduje. Jedynie ogladam jak buduje go deweloper. Nie znam sie na tym i nie chcialem miec wiecej siwych wlosow na glowie niz mam. Cena umowiona z gory, projekt zatwierdzony, dzialka nam podpasowala i jedynie ogladam jak rosnie :) W polowie miliona (z wykonczeniem) sie nie zmiescimy ale za mieszkanie powyzej 70m2 w Poznaniu zaplacilbym wiecej.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.04.2019 o 23:13, Seju napisał:

Nie nosze juz fryzury jak Limahl. Ma ktos zdjecie tego cudenka? Teraz wygladam tak:

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

ag_hleF0FE9VoSr6At-9kUFm1Lm1PFvdlD4Hx-3Z3RtzmImFJlssLBCK3ur5vLFI0sTt6Ud7GUPQBiGEa6sPXjZWRXckw4w9lRvpOlIUW_VKxyArv5RHSdbxnDMi2oFdGW0UiGdoPaJVbgX6j4hizwlTRpSom6E3IoJdnIfKIPKVuSwsQBhOhEuJ3cyqhxLzNm208Q6agPJTwPtkmYoOLkjYxSA7rDIxEsXcWQf3eNK8g7SVaALXV8o8MUoTaKf2ogYPTjoOYysHyrFLRZdGxywHLtux0EbJ8EC1vk-5ca54Q2ZG-AGbmfSpZkJu1kBoMIZR2lcjtdc0Eqpp8rdcqg_cZMOw9H6YSRRo1g2-YCmnIfGAC-PFgWNdZ__i7OihxZF9a3FtB0ffLheoEJIG-NrYg1jMPCCKzrtw33Q_ZabMOfe7McFM0eLaz1k3JCijNPH56223Z_-S8-gKaUL3OKEsb_TiwhzPXj4mMpDuxUK5uZ60XaQlV7LAqrLAog8FQj5khJnK0c-DUB_skco9FtU_8D0dMFlSqdrELDBxWpuJKfbG0gwtZvIeowxq4w5Bvreh9I1BZpFwdFx0lMMTSwyVznYbI618mjxjZS5aSVr0I1bq19LFUO0qurFrr_eku-RpU1WBvXEvjdRd7ftjcZ1Hc1yVpRQrtfotAFMVEoe31363mvZJwURU0-Mt6v8eA18F4HCKV8qyjlNUx0riUHWz=w469-h625-no

 

 

Nie mialo wyjsc z-dupy-artystycznie ale nie mialem innego zdjecia pod reka.

Kozackie koszulki :) dobrze Cię widzieć :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...