Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, nie rób z siebie ofiary, bo to w niczym ci nie pomoże, a jest wybitnie irytujące.

 

Uwierz, że nic nie jest tak irytujące jak gadanie moderatorów o tym, że coś było, że ktoś jest taki, owaki, itd. itp. Ludzie odsyłają będących w potrzebie na Google, które to z kolei prowadzi z powrotem na forum, z którego się przybyło. Zamknięte koło i w dodatku błędne. A wiele w swoim życiu miałem sytuacji gdzie kulturalnie poprosiłem o pomoc i zostałem jedynie zwyzywany... "bo było". Nie wiem już czego mogę się spodziewać.

 

Jesteś na tym forum zarejestrowany od dawna, czy widziałeś kiedykolwiek przykład takiego besztania przez któregoś z naszych modów?

 

Szanujmy wzajemnie swój czas - pytający przed zadaniem pytania niech się upewni, że odpowiedzi nie może nigdzie znaleźć - co zresztą uczyniłeś (nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie przeglądał więcej jak 5 ostatnich stron i pierwszą, gdzie jest zazwyczaj FAQ), tylko niepotrzebnie wstawiłeś wątek osobisty, który twojego problemu nie opisywał (fragment w nawiasie w pierwszej linijce).

 

http://rtfm.killfile.pl/

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to chyba tylko dwa razy poprosiłem tu o pomoc, dlatego jestem zarejestrowany od dawna. Pisałem o innych forach i przy "Nie wiem już czego mogę się spodziewać", odwoływałem się do całego Internetu.

Nie ma sensu się żreć. Cieszę się, że tu został mi wyjaśniony mój problem z grą i nie zostałem zbesztany. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Siemka wszystkim,

od pewnego czsu poszukuje skórki do FM 08 na netbooka tj w rozdzielczośći 1024x600. Wiem że wyszły takie skórki do FM 2010 i 2009, są to poprzostu przerobione oryginalne skórki na rozdzielczość netbooka. Jak by ktoś znalazł albo wiedział coś na temat takiej właśnie skórki do FM08 to bardzo prosze o pomoc...

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza

mam takie pytanie - nie wiem czy ono się już gdzieś nie pojawiło, jeśli tak to sorry.

 

gram w FM08 na łatce 8.0.2 i na najnowszym uaktualnieniu... problem polega na tym, że to stara wersja i za każdym razem, gdy chce sobie odnowić karierę inną drużyną zaczynam w sezonie 2007/2008... jest jakiś dostępny patch, który rusza FM08 od powiedzmy sezonu 2009/2010, ale na aktualnej bazie? szukałem po necie, ale są tylko update'y transferowe.

 

będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Ja mam takie 2 pytania:

1.Zawsze jak się pytam o zarząd o klub fillialny to odpowiedź brzmi "Zarząd nie ma nic przeciwko nawiązaniu współpracy z innymi klubami ale nie mogą znaleźć odpowiedniego". Co mam zrobić żeby zaczeli coś znajdować? Najlepiej żebym nie musiał opuszczać klubu i po kilku latach wracać...

 

2.Co zrobić żeby zwiekszyć wiedze skoutów? Bo jak ich wysyłam to nikogo nie znajdują a nabyta wiedza z czasem maleje...

 

PS.Sorry za jakiekolwiek błędy

 

Edit:Jak mam 512 ram i procesor 2.66Ghz to ile lig najlepiej ustawić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...