Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, patchowałem grę.

 

Odinstalowałem w zwykły sposób przez pane sterowania, nie wyczyściłem rejestru. Myślisz, że to moze pomoc?

 

U znajomego jest normlanie, zero porblemów. Jak spróbowaliśmy zagrać na innym sejwie to też nie ma problemów z niczym. Możliwe, że sejw się skopał na dobre?

Odnośnik do komentarza

3) Czy zarząd może wybudować akademie piłkarską. Moja szkółka młodzieżowa przeszła drogę od miernej do doskonałej, a nadal brak tej akademii.

 

Dobra na jedno sam znalazłem odpowiedź. Po osiągnięciu stopnia zaawansowania 20 (dla bazy treningowej i obiektów młodzieżowych), powstała akademia. Dla mnie nie ma to żadnego sensu, ale ok.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie jak zwiększyć limit trenerów w FM 08?? Gram już ponad 30 sezonów Jagiellonią Białystok. Limit trenerów wynosi w tej chwili 3 (i jest tak od początku gry). Miałem zatrudnionych nawet 8 jednak po zainstalowaniu patcha wygląda na to że zarząd zaczął przestrzegać limitu i po zakończeniu kariery przez 2 trenerów nie mogę zatrudnić kolejnego. Dodam że jestem 30 krotnym mistrzem Polski, 6 krotnym zdobywcą LM, wygrałem PUEFA, 5 razy puchar interkontynentalny a limit jaki był taki jest. Istnieje jakaś łatka naprawiająca ten błąd??

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie jak zwiększyć limit trenerów w FM 08?? Gram już ponad 30 sezonów Jagiellonią Białystok. Limit trenerów wynosi w tej chwili 3 (i jest tak od początku gry). Miałem zatrudnionych nawet 8 jednak po zainstalowaniu patcha wygląda na to że zarząd zaczął przestrzegać limitu i po zakończeniu kariery przez 2 trenerów nie mogę zatrudnić kolejnego. Dodam że jestem 30 krotnym mistrzem Polski, 6 krotnym zdobywcą LM, wygrałem PUEFA, 5 razy puchar interkontynentalny a limit jaki był taki jest. Istnieje jakaś łatka naprawiająca ten błąd??

 

Daj trenerom kontrakt jako asystent i potem zatrudnij na ich miejsce nowych trenerów daj im kontrakt asystenta i tak ile chcesz razy i bedziesz miał wiecej trenerów :D

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie wszystkich użytkowników. :) Otóż mam do was gorącą prośbę ... Czy znalazła by się osoba, która mogła by mi dokładnie ale jednocześnie tak na chłopski rozum odpowiedzieć na moje pytania dotyczące gry ? Jestem w tym nowy jak coś i dopiero się uczę ^^

 

1. Jak stworzyć własny reżim treningowy?

 

2. Czy można stworzyć 4 lub więcej rodzai treningów i dopasowąć ich do pozycji na boisku ? Jak to zrobić ?

 

3. Jaki trening zastosować aby odnosił sukces w takich klubikach jak Lech czy Legia ?

 

4. Jak unowocześnić bazę treningową ? Gdzie można zobaczyć aktualny stan tejże bazy ?

 

5. Czy mógłby mi ktoś polecić jakiś zawodników do polskich klubików ?

 

6. Jak zarządzać transferami aby słaby klub odnosił sukcesy ?

 

7. Jak mogę wysłać skauta na poszukiwanie młodych talentów ?

 

8. Jestem trenerem klubu z polski w opcji "Menadżer" zmieniam użytkownika i trenuje reprezentacje kraju. Czy To się dzieję w tej samej rozgrywce ?

 

9. Czy mogę ominąć mecze w których trenerzy proponują mi podglądanie kandydatów do gry w reprezentacji ? Jak ?

 

10. Czy mogę w jakiś szybki sposób przejść mecz ? Np. od razu do wyniku ?

 

 

Proszę o wyrozumiałość. Z góry dziękuję za odp. :)

 

 

Pozdrawiam ^^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...