Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące trenerów i ich zajęć. Jakie zadania przypisywać trenerom, aby przynosiło to największe korzyści? Lepiej żeby trenowali wszystko, czy tylko to co potrafią najlpiej? Czy po 1 trenerze przypisanym do każdego zajęcia wystarczy?

Odnośnik do komentarza

Dzięki. Przypomniała mi się 1 sprawa o której nie wiem co myśleć. Otóż grając Interem po sprowadzeniu Aguero, może gdzieś tak po 1 miesiu miał prawie wszystkie strzałki czerwone w dół :( Rozgerałem już półtora sezonu i nic się nie polepsza, co może być tego powodem? Jak temu zaradzić i doprowadzić go do "formy" :P Dodam też, że z Eduardo w Arsenalu miałem taki sam problem.

Odnośnik do komentarza

Mam kilka pytań dotyczących tej wersji FM-a.

 

1) Czy reputacja klubów w Polsce ma jakiś próg, którego przeskoczyć się nie da? Osobiście Śląskiem już od 3 lat mam ją na poziomie 5500 i nie chce rosnąć mimo regularnych mistrzostw kraju i osiąganiu ćwf. europejskich pucharów. W ostatnim rankingu europejskich pucharów Śląsk był na 24 miejscu z 74,68 pkt.

 

2) Czy liczba trenerów, których pozwala zatrudnić zarząd się zwiększa? Ja będąc w 2 lidze i teraz po 5 sezonach w ekstraklasie nadal mogę zatrudniać tylko 3. Mimo, że reputacja klubu, finanse i jakość obiektów treningowych uległa znaczącemu podwyższeniu.

 

3) Czy zarząd może wybudować akademie piłkarską. Moja szkółka młodzieżowa przeszła drogę od miernej do doskonałej, a nadal brak tej akademii.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Czy da radę w FM08 prowadzić tylko (!) jedną z młodzieżowych reprezentacji tzn nie prowadząc seniorskiej byc selekcjonerem u21 czy u19?

Tak, da się. Ja byłem selekcjonerem u21 w Polsce po trzecim sezonie. Stało się tak dlatego, bo nowy selekcjoner dobierał sobie współpracowników, i mi zaproponował przejęcie u21.

Odnośnik do komentarza

witam.

Skończyłem już raz fm 2008.

A teraz mam FM modifier i chcę go wypróbować po edycji każdego gracza zapisuję grę i mają wszystkie atrybuty na maksimum lecz jak włączę grę następnego dnia lub po kilku godzinach przerwy to wszystkie atrybuty eytowane na maks wracają do normy albo są niższe.

i mam pytanie co jest tego przyczyną?

pozdrawiam i dzięki.

Odnośnik do komentarza

Witam

 

wyskakiwal mi jakis blad tylko o rozpakowywaniu co chwile... ale wciskalem kilka razy pod rzad "ok" i blad znikal. kiedy gralem z moim znajomym przez internet blad sie znowu pojawil, ale klikalem "ok" i znikal. jednak kiedy wszedlem w gre moglem kliknac tylko "kontynuuj" bo nic innego nie mialem na ekranie. Wiec kliknalem. bylo tak kilka razy i nagle pojawilo mi sie ze mam prawie 9000 wiadomosci w skrzynce... pomyslalem ze to zaraz sie naprawi, jednak sie mylilem. Zapisalismy gre i myslelismy ze rano bedzie wszytsko ok. Niestety kiedy na nastepny dzien wlaczylismy FM'a okazalo sie ze dalej mam tyle wiadomosci... dodatkowo zadna nowa do mnie nie przychodzilo pomimo tego ze gralem sparingi, i moj kolega skladal mi oferty za pilkarzy. A jak klikałem kontynuuj to nic sie nie działo. wie moze ktos jak to naprawic? Przeintalowałem też fma.

Odnośnik do komentarza

FMa mam ze sklepu ;)

 

Pamietam tylko tyle, że był on o rozpakowywaniu, było napisane unpacked zdaje się. Więcej nie pamietam. Oczywiście wiem, że kliknięcie OK nie naprawia błędu, ale nie kliknięcie OK też go nie naprawi.

 

Ale jeśli zanotujesz treść błędu i wyguglujesz/napiszesz tutaj, to może pomóc :]

Odnośnik do komentarza

Niesety nie pamiętam treści tego błędu. Wiem, że po nim wyskoczyło mi ok 9000 wiadomości w skrzynce i nie dochodziły inne. Później nie mogłem nawet kliknąć kontynuuj. Próbowałem goglować ten błąd, ale nic ciekawego mi się nie pojawiało. Napisałem tu z nadzieją, że może ktoś już wcześniej miał podobny błąd i będzie wstanie pomóc. Mogłem chociaż skrina zrobić tego, mój błąd, że nie zrobiłem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...