Skocz do zawartości

Obrączki na rączki i bilet do Wrocławia gratis


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, to co Wy na to? :]

 

Wydział Dyscypliny PZPN wystąpi do prokuratury we Wrocławiu o wszczęcie postępowania wyjaśniającego w sprawie ewentualnego ustawienia wyniku meczu ostatniej kolejki Orange Ekstraklasa Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź (1:3).

 

Członkowie Wydziału Dyscypliny oglądali mecz i wstępnie potwierdzili doniesienia z firm bukmacherskich, że na boisku mógł paść dokładnie wytypowany wynik. Po tym meczu niektóre z firm musiały musiały wypłacić olbrzymie wygrane.

Odnośnik do komentarza

ja niestety nie jestem zaskoczony, moje rodzinne miasto(skarzysko-kamienna) jest polozone niespelna 50 km od kielc. kazdy kto interesuje sie pilka choc troche z tak bliska widac bylo jak korona "kroczy" do ekstraklasy. szkoda wdowczyka, do niego mialem szacunek. moze nowy atrybut w FM'ie by sie przydal, "kopertówa"?

Odnośnik do komentarza

Na NSport w ogóle poszli po bandzie. Najpierw napisali, że zatrzymano Wdowczyka, a w następnym zdaniu, że Dariusz W., były trener Korony Kielce będzie składał wyjaśnienia bla bla bla

 

Ciekaw jestem, czy mu coś zrobiłą, czy po prostu będzie wskazywał tylko palcem na bardziej winnych.

Odnośnik do komentarza
Na NSport w ogóle poszli po bandzie. Najpierw napisali, że zatrzymano Wdowczyka, a w następnym zdaniu, że Dariusz W., były trener Korony Kielce będzie składał wyjaśnienia bla bla bla

 

Ciekaw jestem, czy mu coś zrobiłą, czy po prostu będzie wskazywał tylko palcem na bardziej winnych.

Będzie chciał być może skórę ratować i parę osób wskaże paluszkiem.

Odnośnik do komentarza
W związku z zarzutami korupcyjnymi postawionymi pracownikom klubu rada nadzorcza oraz zarząd Korony Kielce podjęli zdecydowane działania w celu ukarania wszystkich osób zamieszanych w ten proceder.

 

Kierownik drużyny Paweł Wolicki i asystent trenera Arkadiusz Bilski zostali w trybie natychmiastowym zwolnieni z pracy.

 

Obecni piłkarze klubu, którzy uczestniczyli w rozgrywkach III ligi, zostali zawieszeni w prawach zawodnika do czasu zakończenia wewnętrznego śledztwa zmierzającego do pełnego wyjaśnienia czy i w jakim zakresie brali udział w procederze korupcyjnym. Z graczy Korony, którzy zostali zgłoszeni do rundy wiosennej Orange Ekstraklasy, w ówczesnych rozgrywkach III ligi uczestniczyli Hermes, Jakub Zabłocki i Sławomir Rutka.

 

Rutka to jeszcze za czasów $witu i $zczakowianki nie był umoczony?

Odnośnik do komentarza
Zaskoczeni? Naprawdę nie słyszeliście nazwy "Korupter Karny Kielce" w czasach marszu z trzeciej ligi?

ano slyszelismy - cyrki, jakie robil MG MZKS Kozienice zeby tylko nie awansowac i przegrac z Korona pare lat temu w 3 lidze w bezposrednim meczu u siebie bylo widac golym okiem i wszyscy o tym otwarcie mowili.

 

zespol z Kozienic tak sie nieudolwnie podkladal, ze ciezko bylo nie zauwazyc przekretu - takiego cyrku jak wtedy na zywo to nie widzialem pozniej ani razu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...