Skocz do zawartości

Wygraj ligę


Rekomendowane odpowiedzi

Ja proponuję zamknąć ten temat wpizdu i raz na zawsze zapomnieć o tej przykrej grze :( Kiedyś może i była ona fajna, ale teraz to się kompletnie nie da grać w to gówno :/

 

ps. Oddajcie mi 1,22zł złodzieje !! :D Sie pośpieszyłem i kupiłem drugi zespół, zanim dowiedziałem się, że za każde kliknięcie myszką trzeba dodatkowo płacić :doh!:

Odnośnik do komentarza
ps. Oddajcie mi 1,22zł złodzieje !! Sie pośpieszyłem i kupiłem drugi zespół, zanim dowiedziałem się, że za każde kliknięcie myszką trzeba dodatkowo płacić

I tak niepotrzebnie wydawałeś tę kasę, bo wystarczyło, żebyś założył nowe konto.

Odnośnik do komentarza
I tak niepotrzebnie wydawałeś tę kasę, bo wystarczyło, żebyś założył nowe konto.
jeśli założył drużynę już po zamknięciu składów na 1 kolejkę to wybulić tego zeta musiał - co akurat jest niedoprecyzowane/niezgodne z regulaminem (bo niby 1 drużyna za free ale to obowiązuje tylko przed rozpoczęciem rozgrywki!)
Odnośnik do komentarza

tez sobie konto zrobilem, zeby zobaczyc o co w tej grze chodzi. nie jest najgorsza, aczkolwiek zle dobralem sklad :/ Wybieralem zawodnikow pod wzgledem ich talentu, a tu przeciez chodzi kto w danej chwili jest najlepszy. Zostalo mi przez to jeszcze 6 mln kasy. Moglem grac tak jak Tuzimek, ze pierwsza 11 to sami drodzy zawodnicy, a rezerwa to grajki po 0,3 mln.

A o co chodzi z ta kolejna druzyna (Bula)? Widzialm ze mozna zalozyc nowa druzyne za zetke, ale potem jeszcze trzeba za cos placic??

Odnośnik do komentarza
tez sobie konto zrobilem, zeby zobaczyc o co w tej grze chodzi. nie jest najgorsza, aczkolwiek zle dobralem sklad :/ Wybieralem zawodnikow pod wzgledem ich talentu, a tu przeciez chodzi kto w danej chwili jest najlepszy. Zostalo mi przez to jeszcze 6 mln kasy. Moglem grac tak jak Tuzimek, ze pierwsza 11 to sami drodzy zawodnicy, a rezerwa to grajki po 0,3 mln.

A o co chodzi z ta kolejna druzyna (Bula)? Widzialm ze mozna zalozyc nowa druzyne za zetke, ale potem jeszcze trzeba za cos placic??

Są różne taktyki, ale większośc wybiera maksymalnie najlepszych (najdroższych) zawodników do pierwszej jedenastki, a rezerwowi są za czapkę gruszek (0,3~0,4M).

 

Co do płacenia...w tej wersji płacisz praktycznie za każde kliknięcie myszką...

Za zmianę kapitana, transfer etc.

Odnośnik do komentarza
Co do płacenia...w tej wersji płacisz praktycznie za każde kliknięcie myszką...

 

Tylko 0,3! Droższych na rezerwę się nie opłacca ;). Bierze się takich coby byli ;). No ale i tak co z tego jak grać się nie da. Agora niech mnie w pupke pocałuje, nie mam zmaiaru w to to grać :/.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie, jak zobaczylem kadre tuzimka to dopiero sie dowiedzialem o co chodzi. Bo kupilem takich w przedziale 1-1,5 mln i calkiem niezlych na rezerwe. Nie czytalem zasad ani nie gralem w poprzednie edycje. Widac braki. Myslalem, ze gdyby jakies kontuzje to wtedy bede mial dobrych zmiennikow, a tu lipa. Na przyklad mam w bramce Nowaka z Ruchu Chorzow. Czyli jesli Mioduszewski nie bedzie mial zadnej kontuzji to chyba nie mam co liczyc na jakiekolwiek punkty z jego strony..?

Odnośnik do komentarza
Na przyklad mam w bramce Nowaka z Ruchu Chorzow. Czyli jesli Mioduszewski nie bedzie mial zadnej kontuzji to chyba nie mam co liczyc na jakiekolwiek punkty z jego strony..?

 

No niestety, jak Nowak nie będzie grał, to nie ma żadnych szans na jakiekolwiek punkty.

Odnośnik do komentarza
Chciałem tylko napisac, że jedna z moich drużyn po dwóch kolejkach zgromadziła 123 pkt i w klasyfikacji generalnej zajmuje 50 pozycję matrix.gif ;]

 

Aj ja jestem na 24 tysiące coś tam miejscu. Ale w ogóle nie jestem sklasyfikowany w klasyfikacjach regionalnej i klubowej. A powinienem być w nich na drugim miejscu :|

 

 

Wkurza mnie to wygraj ligę, bo za tego sponsora to już przesada, żeby płacić :keke:

Odnośnik do komentarza

Chciałbym was poinformować , że nasza ForumEkstraklasa jest na 26 pozycji w klasyfikacji lig z dorobkiem 510 pkt. Prowadzi liga Gwoździe z 624 pkt.

 

Liderzy naszej ligi :

1.Dos Santos Esmeralda Czelsi - kkamilo - 180pkt.

2.Celtic Glasgow - Jaclav Budnikov - 159pkt.

3.Vendliny - Vend - 153pkt.

4.Pabianice Stars - M4ciek - 148pkt.

5.KS Huragan - bam14 - 145pkt.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...