Skocz do zawartości

Wygraj ligę


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Profesor
Ost. skład:

 

Dolha

Hładowczak

 

Arboleda

Pietrasiak

Herrera

Magdoń

Kocot

Wolański

 

Lobodzinski

Goliński

Injac

Poźniak

Bukowiec

Tosik

 

Costly

Ujek

Malecki

Cieluch

 

Dolha na 99.999999999999% nie zagra z Sosnowcem, PZPN nie dał zgody na transfer, decyzja będzie w przyszłym tygodniu. Więc lepiej zmień ten ostateczny skład.

Odnośnik do komentarza

co by mnie ktos nie usunal z ligi to chce zadeklarowac ze gram (Celtic Glasgow) :]

I sklad:

Vaclavik;Pietrasiak-Tiago Gomes-Cleber;Kosowski-Reyes-Iwanski (k)-Golinski;Costly-Sotirovic-Chinyama

czekam jeszcze na 2 baniaki od sponsora zeby jakiegos sensownego napadziora kupic :]

Odnośnik do komentarza

Tak na marginesie. Założyłem sobie drugą drużynę przez SMS korzystając z opcji "chybił-trafił". Komputer wylosował mi następujący skład i ustawienie 1-3-5-2. Drużyny nie zgłaszam do naszej ligi bo nie można nic w niej zmieniać przez całą rundę. Pokazuję to tutaj jako ciekawostkę:

 

Pawełek (rez. Juszczyk),

Magiera, Głowacki, Cleber (rez. Thwite, Kokoszka, Baszczyński),

Zieńczuk, Sobolewski, Gołoś, Cantoro (kap.), Burns (rez. Dudka),

Cwieląg, Paweł Brożek (rez. Paulista i Dawidowski).

 

Zabawne jest to że komputer losuje niby tylko skład z wybranej przez siebie drużyny, ale wylosował mi Gołosia, który gra teraz w Górniku :) Gdyby nie ten Cantoro jako kapitan to może by coś z tego było...

Odnośnik do komentarza

Jakąś godzinę temu wysłałem sms, aby założyć kolejną drużynę. Sms-a zwrotnego z kodem ani widu, a ni słychu :| . Czyżby mieli jakieś problemy z odbieraniem i wysyłaniem sms-ów? Ostateczny czas, aby zatwierdzić drużynę, upływa dziś o godzinie 19... Zauważyłem, że na forum konkursu coraz więcej osób pisze, że im również nie przychodzą sms-y z kodem :/ . No nic, teraz ustalę sobie skład, i pozostaje mi tylko czekać na smsa zwrotnego, mam nadzieję, że zdążę przed 19 :] .

Odnośnik do komentarza

Moj team zalozony prawie w ostatniej chwili :)

 

Nazwa: FC All Stars Sielce

Prezes: Muciek89

Ustawienie: 1-3-4-3

 

Jan Mucha

Paweł Linka

- - -

Dariusz Pietrasiak

Piotr Bronowicki

Tiago Gomes

Wojciech Wolański

Przemysław Kocot

Adrian Marek

- - -

Henry Quinteros

Piotr Giza

Grzegorz Bonin

Tomas Jirsak

Jakub Tosik

Amadeusz Kłodawski

- - -

Carlo Costly Molina ©

Bartłomiej Grzelak

Dawid Nowak

Kamil Grosicki

Odnośnik do komentarza
Kiedyś był tu dobry zwyczaj, że na jednego gracza w lidze przypadał jeden zespół. Mam nadzieję, że tak zostało?
o ile mi wiadomo to nie da się dodać do ligi prywatnej innej jak tylko pierwszej stworzonej drużyny; chyba że system WL zakłada że dodaje i tak wszystkie (tyle że tego nie widać bo przechodząc do MOJE LIGI automatycznie zmienia na górze z którejkolwiek drużyny na pierwszą od lewej) - jest to do tej pory niewyjaśnione na forum WL więc nie wiadomo jak to jest technicznie (na dzień dzisiejszy widać tylko 1 założoną ale może się to zmienić bo dużo błędów jest)

 

zgłaszam się i ja :P

M4ciek - Pabianice United (lub inne teamy z 'Pabianice' w nazwie jeśli zgłoszenie wg. systemu Wygraj Ligę dodaje jednak wszystkie drużyny automatycznie)

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
Kiedyś był tu dobry zwyczaj, że na jednego gracza w lidze przypadał jeden zespół. Mam nadzieję, że tak zostało?
o ile mi wiadomo to nie da się dodać do ligi prywatnej innej jak tylko pierwszej stworzonej drużyny; chyba że system WL zakłada że dodaje i tak wszystkie (tyle że tego nie widać bo przechodząc do MOJE LIGI automatycznie zmienia na górze z którejkolwiek drużyny na pierwszą od lewej) - jest to do tej pory niewyjaśnione na forum WL więc nie wiadomo jak to jest technicznie (na dzień dzisiejszy widać tylko 1 założoną ale może się to zmienić bo dużo błędów jest)

 

Ale można założyć drugie konto na gw.pl.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...