Skocz do zawartości

Wygraj ligę


Rekomendowane odpowiedzi

Z pewnością można każdą ze swoich pięciu drużyn zgłosić do tych samych lig prywatnych, tylko trzeba się trochę naklikać :>
zapewniam że jest to niemożliwe na chwilę obecną - sprawdź :P zawsze przy przejściu na "Twoje Ligi" przechodzi na główną - pierwszą stworzoną drużynkę :)

 

po pierwszych dwóch meczach mam 15pkt... słabo ale już widzę swoje błędy i będą korekty w składzie :P

Odnośnik do komentarza
Klub: Domowe Przedszkole :]

Prezes: Sławomir Jeżowski

a to Ty :kekeke:

Hehe, na to wygląda.

GK:

Fabiniak, Olszewski

DC:

Baszczyński, Strąk, Oshadogan, Kumbev, Nawotczyński, Ł.Broź

MC:

Juszkiewicz, Radziewicz, Nowacki, Szałachowski, Pawlusiński,Sokołowski Marek

ST:

Costly, Douglas, Nunes, Trigoso

Odnośnik do komentarza
Z pewnością można każdą ze swoich pięciu drużyn zgłosić do tych samych lig prywatnych, tylko trzeba się trochę naklikać :>
zapewniam że jest to niemożliwe na chwilę obecną - sprawdź :P zawsze przy przejściu na "Twoje Ligi" przechodzi na główną - pierwszą stworzoną drużynkę :)

Oto dowód tego o czym pisałem:

Drużyna 1

Drużyna 2

I jeszcze potwierdzenie tego, że obie drużyny są założone z jednego konta ;) mam jeszcze trzecią taką drużynę, ale nie chciało już mi bawić z tymi skrinami...

 

Jak już pisałem wystarczy się naklikać sporo między zakładkami i obejść niedogodności... :P Jakieś pytania? :>

Odnośnik do komentarza

Mało brakowało a bym miał jedną kolejkę w plecy. Drużynę zrobiłem na ostatnią chwilę i nie do końca jest przemyślana. Nie dałem żadnego piłkarza Zagłębia Lubin co pewnie będzie sporym błędem. Trudno jakoś to będzie. Oto moja drużyna:

 

Pawełek (Gadomski)

Pietrasiak, Cleber, Baszczyński (reszta po 0,3)

Kosowski, Bonnin, Quinteros (k), Edson, Danch

Niedzielan, Costly

 

Ustawienie 1-3-5-2

Odnośnik do komentarza

Wystawiłem w bramce Przyrowskiego :sciana:

 

Mój skład:

Bramkarze:

Przyrowski, Nowak

 

Obrońcy:

Marcinak, Wojciechowski, Strąk, Petasz, Cerić, Cecot

 

Pomocnicy:

Garguła, Danch, B.Iwan, Seweryn, Świerczewski, Jirsak

 

Napastnicy:

Ujek (k), Kaźmierowski, Carlo Costly, Douglas

Odnośnik do komentarza
[ciach!]I jeszcze potwierdzenie tego, że obie drużyny są założone z jednego konta ;) mam jeszcze trzecią taką drużynę, ale nie chciało już mi bawić z tymi skrinami...

 

Jak już pisałem wystarczy się naklikać sporo między zakładkami i obejść niedogodności... :P Jakieś pytania? :>

tak: jak to obejść :P stworzyłem prywatną ligę dla rywalizacji z kumplami i ustaliliśmy że kto ile doda drużyn to jego sprawa :P liczyć się będzie najwyżej punktująca (skrzynka piwa) i byłem przekonany że to się da bez problemowo...jak widać nie, bo swoją stworzoną ligę widzę na liście, ale cokolwiek się nie wybierze z Lig w menu po lewej to będąc na innej drużynie aktywnej przechodzi do tej pierwszej (zastrzegam: tutaj i tak nie ma szans merytorycznych żebym dodał do ligi forumcm.net więcej niż drugiego zespołu nawet jakbym chciał bo w każdym jest ten sam prezes a nazwy klubów podobne)
Odnośnik do komentarza

Klub: adrianssony.pl

Prezes klubu: adriansson

 

Emilian Dolha 3,5 mln zł

Dariusz Brzostowski 0,3 mln zł

Bartosz Bosacki 2,1 mln zł

Marcin Baszczyński 1,8 mln zł

Michał Stasiak 2,2 mln zł

Jakub Dziółka 0,3 mln zł

Mikołaj Kałuda 0,3 mln zł

Przemysław Kocot 0,3 mln zł

Rui Miguel 1,4 mln zł

Maciej Iwański 4,5 mln zł

Łukasz Garguła 4,1 mln zł

Michał Goliński 2,6 mln zł

Piotr Klepczarek 0,5 mln zł

Michał Kowbel 0,3 mln zł

Carlo Costly Molina 2,0 mln zł (kapitan)

Ensar Arifović 1,8 mln zł

Bartłomiej Grzelak 2,1 mln zł

Szymon Pawłowski 0,3 mln zł

Odnośnik do komentarza

To ja również zgłaszam się do ligi... Moja drużyna to White Star, a prezes się zwie GuGu.

 

Gram 1-3-4-3 Pawełek - Basczyński, Cecot, Cleber - Chwalibogowski, Świerczewski, Jirsak, Kosowski - Costly, Andradina, Brożek ©

 

Nie miałem nikogo z wczorajszych meczów, więc 0 punktów, chyba kupię kogoś z Zagłębia jak dostane kase od sponsora. :)

Odnośnik do komentarza
[ciach!]I jeszcze potwierdzenie tego, że obie drużyny są założone z jednego konta ;) mam jeszcze trzecią taką drużynę, ale nie chciało już mi bawić z tymi skrinami...

 

Jak już pisałem wystarczy się naklikać sporo między zakładkami i obejść niedogodności... :P Jakieś pytania? :>

tak: jak to obejść :P stworzyłem prywatną ligę dla rywalizacji z kumplami i ustaliliśmy że kto ile doda drużyn to jego sprawa :P liczyć się będzie najwyżej punktująca (skrzynka piwa) i byłem przekonany że to się da bez problemowo...jak widać nie, bo swoją stworzoną ligę widzę na liście, ale cokolwiek się nie wybierze z Lig w menu po lewej to będąc na innej drużynie aktywnej przechodzi do tej pierwszej (zastrzegam: tutaj i tak nie ma szans merytorycznych żebym dodał do ligi forumcm.net więcej niż drugiego zespołu nawet jakbym chciał bo w każdym jest ten sam prezes a nazwy klubów podobne)

W regulaminie nie ma zapisu o tym, że swoich drużyn nie można zgłaszać do tych samych lig prywatnych. Ja żadnej z tych lig nie stworzyłem, do każdej tylko dołączyłem. I wiem, że zawsze chcąc dołączyć do jakiejś ligi prywatnej wywala nas do pierwszej drużyny, a nie do tej której byśmy chcieli. Ale korzystam z Mozilli i przeglądając swoje drużyny w zakładkach da się to obejść, pierw "załatwiam" pierwszą drużynę i gdy dołączyłem już do tych lig do których chciałem przechodzę do drugiej, wybierając jej nazwę na pasku u góry, i przechodzę do "Twoje ligi" (zazwyczaj trzeba tak klikać parę razy) i wpisuję tam kod ligi której chcę.

Dla mnie od początku było naturalne, że każdą swoją drużynę mogę zgłosić do dowolnych, nawet tych samych, lig :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...