Skocz do zawartości

Wygraj ligę


Rekomendowane odpowiedzi

ok smile.gif , ale niewiem czy w naszej prywatnej lidze można mieć 2 kluby - hmm

 

EDIT: db można mieć w lidze pr. tyle klubów ile się chce

 

Ja jestem za tym, żeby każdy użytkownik miał jedną drużynę. Żeby nie było, że ktoś zrobi sobie 10 drużyn i zajmie kilka czołowych miejsc. Niech każdy ma równe szanse i skupi się na jednej drużynie.

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick
5. W przypadku dokonania przez uczestnika zmian w składzie Drużyny, poproszony on zostanie o podanie kodu SMS do zmian w składzie, w celu ich zatwierdzenia. Aby otrzymać kod SMS, trzeba wysłać na numer 71007 SMS o treści WL.ZMIANY. Koszt SMS to 1,22 z VAT. Otrzymany kod należy wpisać w odpowiednie miejsce, które wskaże system po dokonaniu zmian w składzie.

 

Masz cytat z regulaminu

regulamin; regulamin gry przez sms jest nizej poczytaj sobie tez forum konkursu, ludzie strasznie tam wyklinaja na GW

 

No to lypa :| Kiedys gralem w to z kumplem jak bylem mlody (guzik pamietam teraz) i przez wzglad sentymentalny chcialem zagrac ale placic 1,22 zl i wysylac smsy... szkoda :]

Odnośnik do komentarza

ja mam jedną i tata jedną.

Start:

 

Lech

 

Wiśniewski

Oshadogan

Pietrasiak

 

Napoleoni

Bonin

Iwański

Nowak

 

Chinyama

Reiss

Sotirović

 

Mam tu dobrego bramkarza, niezłą i bramkostrzelną linię obrony, supersnajperską pomoc ( no i Iwański asystent jeden :P ) i Reissa z tanimi napastnikami do ataku.

 

FC Janów:

 

Fabiniak

 

Oshadogan

Pietrasiak

Cleber

Kumbev

 

Bonin

Iwański

Świerczewski

 

Reiss

Chinyama

Sotirović

 

tutaj słabszy bramkarz ( a raczej klub ;) ), obrona wymiataczy ( poza Kumbevem), interesującą pomoc w której może zmienię jeszcze Świeczewskiego i taki sam atak jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
ok smile.gif , ale niewiem czy w naszej prywatnej lidze można mieć 2 kluby - hmm

 

EDIT: db można mieć w lidze pr. tyle klubów ile się chce

 

Ja jestem za tym, żeby każdy użytkownik miał jedną drużynę. Żeby nie było, że ktoś zrobi sobie 10 drużyn i zajmie kilka czołowych miejsc. Niech każdy ma równe szanse i skupi się na jednej drużynie.

No dobrze , przychylam się do tego a więc od teraz w naszej lidze prywatnej można mieć jeden klub.

 

Wislaken będzie musiał z jednego zrezygnować.

Kaimana Ty też musisz zrezygnować z jednego klubu.

Odnośnik do komentarza

Klub: Los Galacticos

Prezes: Florek Perez

Ustawienie: 1-3-4-3

 

Mariusz Pawełek

Paweł Linka

 

Marcin Kowalczyk

Jacek Wiśniewski

Dariusz Pietrasiak

Mikołaj Kałuda

Wojciech Wolański

Bartosz Romańczuk

 

Kamil Kosowski

Edson

Wojciech Łobodziński

Tomasz Wróbel

Jarosław Mikutel

Kamil Poźniak

 

Andrzej Niedzielan ©

Hernan Rengifo Trigoso

Dawid Nowak

Mateusz Cieluch

 

Taktyka mojego zespołu :keke:;)

Odnośnik do komentarza

Płaci się:

 

5. W przypadku dokonania przez uczestnika zmian w składzie Drużyny, poproszony on zostanie o podanie kodu SMS do zmian w składzie, w celu ich zatwierdzenia. Aby otrzymać kod SMS, trzeba wysłać na numer 71007 SMS o treści WL.ZMIANY. Koszt SMS to 1,22 z VAT. Otrzymany kod należy wpisać w odpowiednie miejsce, które wskaże system po dokonaniu zmian w składzie.

Odnośnik do komentarza

Oto mój skład:

 

1. Sebastian Przyrowski (Groclin)

 

2. Michał Stasiak (Zagłębie)

3. Manuel Arboleda (Zagłębie)

4. Dariusz Pietrasiak (GKS Bełchatów)

 

5. Tomasz Jarzębowski (GKS Bełchatów)

6. Mariusz Zganiacz (Korona)

7. Aleksandar Vuković (Legia)

8. Adam Danch (Górnik)

 

9. Michał Chałbiński (Zagłębie)

10. Dawid Nowak (GKS Bełchatów)

11. Kamil Grosicki (Legia)

 

Zostało mi 0,1 mln ;)

Odnośnik do komentarza
martin to chyba wtedy jak sie gra przez komórke lub sie ma druga druzyne a nie :/ jak ma sie jedna darmowa druzyne to raczej nci nie powinno sie placic

Tak bylo we wczesniejszych edycjach, ale wychodzi na to, ze regulamin ulegl dosyc znaczacym zmianom i teraz za transfery placi sie smsem (punkt IV regulaminu) :roll:

 

:doh!: teraz sie doczytalem. myslalem, ze placi sie smsem za transfer, a tutaj nawet za zmiane rezerwowego np. za kontuzjowanego gracza pierwszego składu - wrzucenie go do pierwszej jedenastki :doh!: ich zachlannosc nie zna granic :doh!:

Odnośnik do komentarza
martin to chyba wtedy jak sie gra przez komórke lub sie ma druga druzyne a nie jak ma sie jedna darmowa druzyne to raczej nci nie powinno sie placic

Masz rację... powinno się nie płacić... ale się płaci :/

 

Jabol: a za co rezerwowych kupisz? :D

 

Nie no razem z rezerwowymi mi zostało 0,1 ale ich nie wypisywałem bo wiadomo, sami gracze po 0,3 ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...