Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zwycięstwo :jupi:

 

86-84 z dość mocną drużyną. Tym razem nie byłem MoM, ale zdobyłem 24 pkt, 15 zbiórek, 9 asyst i 1 przechwyt. Jedna asysta od drugiego TB. Jest coraz lepiej :)

 

Ustawiacie jakoś taktykę pod konkretnego przeciwnika? np. podania na centra jak przeciwnik ma słabego zawodnika na tej pozycji?

 

Następny mecz gramy z Kapfenberg Heat, w którym gra Jarek Kawecki. Ktoś z forum zna tego człowieka? :keke:

Odnośnik do komentarza
Zwycięstwo :jupi:

 

86-84 z dość mocną drużyną. Tym razem nie byłem MoM, ale zdobyłem 24 pkt, 15 zbiórek, 9 asyst i 1 przechwyt. Jedna asysta od drugiego TB. Jest coraz lepiej :)

 

Ustawiacie jakoś taktykę pod konkretnego przeciwnika? np. podania na centra jak przeciwnik ma słabego zawodnika na tej pozycji?

 

Następny mecz gramy z Kapfenberg Heat, w którym gra Jarek Kawecki. Ktoś z forum zna tego człowieka? :keke:

 

 

:D Tak ja go znam, podobno całkiem fajny gość :D

Odnośnik do komentarza
Zmieniłem zespół :jupi: Od dziś gram w hiszpańskiej drugiej lidze. Zespół A.c.l.e. Guissona. Podwyżka o 200$ :] I może będę więcej grał, bo drugi PF w zespole jest ode mnie nieco słabszy.

 

 

Tarragona Romans 111 - 54 A.c.l.e. Guissona - 54

Witamy :keke: Niestety nie zagrałem ani minuty.

Odnośnik do komentarza

Dostaliśmy od Viña Del Mar Elves 135-62 :o Rywal ma niższe value drużynowe, w swoim składzie nie posiada żadnych zawodników na pozycji PG i SF, ale w lidze zajmuje aż 8 pozycję (my aktualnie dopiero 15 :/ ). To jednak nie jest najciekawsze. Mianowicie najwięcej punktów dla rywali rzucił (24 pkt, 5 zb, 8 as) sterowany przez CPU Alexie Npc Gigel z value 14,5 :ke:

Ja zagrałem 21:17 rzucilem 7 pkt (2/5 za 2, 1/3 za 3, 0/2 z linii), 3 as, 1 zb, 1 faul, ale nie wiem gdzie byłem ustawiony na boisku, bo drugi SG druzyny zagrał 45:50 :-k

 

edyta podpowiada, że grałem ponoc na PF :|

Odnośnik do komentarza
Też się zarejestrowałem. Jestem w rumuńskiej Divizia A w klubie Pitesti Razboi jako Power Forward :P Na razie rozegrałem 3 mecze zdobywając w sumie oszałamiające 9 pkt :D. Oprócz tego 1 blok, 4 asysty, 4 faule i 10 zbiórek :P

Rumunia wita :keke: - jesteś o jedno oczko nad moim zespołem :keke:

Odnośnik do komentarza
edyta podpowiada, że grałem ponoc na PF :|

 

 

A jak to sprawdzić?

Yyy...znaczy się sprawdzic w 100% sie nie da, ale tak sobie wnioskuję tylko z czasu gry w poszczególnych kwartach :)

Q1 grałem na SG, bo miałem 2:10, a drugi SG 9:50, a PG, SF, PF i C po 12:00.

Q2 00:00

Q3 zagrałem 07:07, a PF 4:59, PG, SG, SF i C po 12:00

Q4 zagrałem 12:00, a PF już nie zagrał

 

Oczywiście tak sobie tylko gdybam, bo mogła byc inna rotacja na pozycjach ;)

Odnośnik do komentarza
Też się zarejestrowałem. Jestem w rumuńskiej Divizia A w klubie Pitesti Razboi jako Power Forward :P Na razie rozegrałem 3 mecze zdobywając w sumie oszałamiające 9 pkt :D. Oprócz tego 1 blok, 4 asysty, 4 faule i 10 zbiórek :P

Rumunia wita :keke: - jesteś o jedno oczko nad moim zespołem :keke:

 

Właśnie zauważyłem :)

 

Czy kupowanie butów i innych dupereli podosi jakoś umiejętności ? Bo kupiłem już trzy rzeczy, ale żadne statsy nie poszły w górę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...