Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dziś zdecydowanie lepiej. Wygraliśmy kolejny mecz ligowy 87 - 57 z Iquique Old School :)

Wreszcie CPU się postarał i tylko ja z SG w drużynie pojawiłem się w meczowym składzie :P

Najlepszy mecz w moim wykonaniu :jupi:

Jako jedyny z drużyny zagrałem cały mecz i do tego zaliczyłem triple-double :respekt:

 

23 punktów (najwięcej w spotkaniu)

13 zbiórek (najwięcej w spotkaniu)

10 asyst (najwięcej w spotkaniu)

1 blok (najwięcej w spotkaniu)

 

Teraz musi byc już tylko lepiej :D

Odnośnik do komentarza

Noooo, w końcu po raz pierwszy od kilku meczy zagrałem więcej niż 5min i są efekty. kkamillo się pytał o Ballhog-Hero. Chyba skutkuje skoro z włączonym zostałem MoM, zdobyłem najwięcej pkt (26) i najwięcej asyst (10). Do tego utrzymanie się przy piłce ustawione na short i chyba ta taktyka działa. A do triple double mi zabrakło dwóch zbiórek.

Odnośnik do komentarza

Moja drużyna pokonała 3. zespół ligi, znowu nie zagrało 2 najlepszych graczy (ja zagrałem) :/ Ja zdobyłem 8 punktów, zaliczyłem też 4 asysty i 3 zbiórki. Muszę sobie jumping potrenować, bo mam 31 rebounding (razem z przedmiotem) a zbieram beznadziejnie :/

 

Trzeba by było wybrać jakiegoś użytkownika który by zbierał referrale (a moży by wykupił cyberpoints) i można by założyć drużynę złożoną z użytkowników CMF :)

Odnośnik do komentarza
Też włączyłem Ballhog - Hero i zagrałem zdecydowanie najlepszy mecz w karierze :D zagrałem 44 minuty, a wcześniej maks 20 minut grałem :P A moja drużyna standartowo przegrała :/

Ja także to włączyłem i zagrałem 3min48sek :P i zdobyłem 2 pkt. i mój zespół przegrał ze słabszym w lidze :/

Odnośnik do komentarza

Ja dziś wieczorem podskocze do 18,3 a na razie wart jestem dokładnie 18,23 mln. Jak na razie nie narzekam. Garść statystyk ;)

 

Ilość MoM: 7

Double Doubles: 10

Triple Doubles: 1

Śr. punktów w lidze: 17,6

Śr. czas gry: 42:54

Miejsce w klasyfikacji

- najlepiej punktujących w lidze: 8

- najczęsciej asystujących: 10

- największej liczby przechwytów: 1

- największej liczby bloków: 18

 

A gram w Tureckiej pierwszej lidze.

Odnośnik do komentarza

Jak wygladaja mecze? Nie wygladaja...symulacja i po sprawie. Moje sa rozgrywane około północy, nie wiem czy wszystkie ligi w tym samym czasie...

Rady na poczatek? Dopasuje sobie taktyka pod centra, zebys nie rzucal za 3 pkt czesciej niz spod kosza. Trenuj, trenuj, trenuj... zbiorki, rzuty z bliskiej odleglosci, bloki, wszystko co potrzebne środkowemu.

 

U mnie dwa ostatnie mecze TRA-GE-DIA! Najpierw przegralismy w lidze 118-68 :doh!: Zagralem ledwie 14 minut, rzucilem 5 pkt, 7 zb (najwiecej w meczu), 2 as.

W drugim nie zagralem :( dostalismy po dupie w Focusdep Cup 128-24 od napakowanej Nottingham Prisa (team value 19.4) :(

 

Jedyny plus tego weekendu to fakt, że value podskoczylo do 17.62 i trening trwa...

Odnośnik do komentarza
U mnie dwa ostatnie mecze TRA-GE-DIA! Najpierw przegralismy w lidze 118-68 doh.gif Zagralem ledwie 14 minut, rzucilem 5 pkt, 7 zb (najwiecej w meczu), 2 as.

W drugim nie zagralem cry.gif dostalismy po dupie w Focusdep Cup 128-24 od napakowanej Nottingham Prisa (team value 19.4) cry.gif

 

Nie przejmuj się - taki dołek ma moja drużyna odkąd w niej jestem ;) Ostatnio dwie wygrane z rzędu, ale i tak jesteśmy na dnie tabeli.

 

Moja sytuacja jest także podobna - gram jako drugi SF, najczęściej ogony i bryluję głównie w defensywnych zbiórkach, przestrzelonych trójkach i faulach ;) A na serio - dwa dobre występy przeplatam z dwoma kiepskimi. A value drugie w drużynie (18.1)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...