Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

jak stamine odbudowac :> po 1 meczu mam 86% meczu przez weekend nie gralem dopiero dzis wieczorem a stamina dalej taka sama :/

Masz ustawione play intensity na hard?

Chyba nie ma sposobu oprócz trenowania i podwyzszania wspolczynnika stamina. U mnie jest to samo.

 

Tak sie zastanawiam, bo dziś gramy mecz z Puerto Montt Red Eyes, a ta druzyna nie ma w swoim składzie Centra :-k Ciekaw jestem jak CPU na to reaguje? Pewnie gra dwoma PF :-k I teraz się zastanawiam czy nie zwiększyc % podań do naszego centra? :-k Tylko czy to dla nas stworzy rzeczywiście zauważalną przewagę :-k

Odnośnik do komentarza
Tak sie zastanawiam, bo dziś gramy mecz z Puerto Montt Red Eyes, a ta druzyna nie ma w swoim składzie Centra eusa_think.gif Ciekaw jestem jak CPU na to reaguje? Pewnie gra dwoma PF eusa_think.gif I teraz się zastanawiam czy nie zwiększyc % podań do naszego centra? eusa_think.gif Tylko czy to dla nas stworzy rzeczywiście zauważalną przewagę eusa_think.gif

 

Random player will play as a center :]

Odnośnik do komentarza

Fook :doh!: Przegraliśmy z druzyną_bez_centra :doh!: 91-89.

 

Średni mecz w moim wykonaniu, spodziewałem się więcej minut na parkiecie (28:22) :(

13 pkt (5 /7 za 2; 1 /2 za 3), 5 as, 6 zb, 1 stl

 

Mimo porażki utrzymaliśmy 8 pozycję w Chile Premier, a jutro i tak pewnie nie zagram, bo mi się stamina nie odbuduje :doh!:

Odnośnik do komentarza

Ja w ostatnim meczu przyświrowałem. Gram na PF.

 

Grałem 48 min.

 

35 pkt 14/19 za 2, 1/2 za 3, 4/8 z linii.

 

17 zbiórek w tym 7 ofensywnych.

 

12 asyst. Blok i przechwyt.

 

To mój najlepszy mecz w karierze i mam nadzieje, że nie ostatni taki :>.

Odnośnik do komentarza

To też zależy od umiejętności :)

Ja ciagle zmieniam i szukam tego idealnego ustawienia (też gram na SG ;) ), ale poszczególne atrybuty rosną i znów szukam ;)

3PT

10-15%

Inside

30-40%

Semi Distance

45-55%

 

Play intensity (balansuje między normal a hard), style (balansuje między normal a hero) to już zależy od Ciebie ;) play time raczej short bądź normal

Odnośnik do komentarza
To jaką taktykę ustawić pod SG? Chciałem ustawić sobie SF, ale jakoś mi zeszła rolka i wziąłem SG :]

Witam w rodzinie SG ;)

ja gram w Turcji, Ismit Royals. Idzie mi nawet nieźle, wartość 17.8, ale ostatnio coś słabiej wypadam :-k

 

przede wszystkim poczytaj to -> http://www.talkdep.com/showthread.php?t=7138

i będziesz wiedział, co trenować i jaką taktykę ustawić ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...