Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś z Was może własną drużynę w Cyberdunku? Jeśli tak to niech ktoś mnie przygarnie :)

 

 

Abraham WeeMan

Height: 1.97 m (6 feet 4 in)

Weight: 99 kg (218 lbs)

Cash: 326 $

Season: 1st

Position: Shooting Guard (SG)

Nationality: USA

Team: Muktagacha Roadblock [bangladesh]

League: Division 3

Value: 17

 

Floor Shooting: 20

Inside Shooting: 19

3PT Shooting: 22 (+2)

Dribbling: 22 (+2)

Passing: 14

Stealing: 15

Rebounding: 14

Blocking: 14

Strength: 18

Speed: 18

Jumping: 20

 

Confidence: 15

Stamina: 14

 

Energy: 100%

 

 

Mój pierwszy dzień, ale jestem żądny zwycięstw :D

Odnośnik do komentarza

Kolejne zwycięstwo i awans na 8 miejsce (jak przychodziłem to byliśmy na 20 ;) ). Tym razem 79:74. Zagrałem raptem 15 minut, ale to dlatego, że ustawiłem, że w tym meczu mam odpoczywać. Mimo tego rzuciłem 10 punktów (5/5 rzutów za 2). 4 asysty i 3 bloki. Byłem najlepszym graczem, 4 zwycięskiej kwarty. Teraz liczę na kolejne dobre spotkania i rozwijanie swoich statystyk.

Odnośnik do komentarza

38:53 rozegrałem, 26 punktów, 7 asyst, 12 zbiórek!

 

Debiut i od razu MoM! Chyba mój zawodnik to cudotwórca siakiś :] Ale teraz mam tylko 70 % staminy i pewnie będę musiał pauzować przez jakiś czas :(

 

Muszę coś zrobić, żeby błyskawicznie wrócić do formy meczowej...

Odnośnik do komentarza

W poprzednim meczu 42 pkt, 12 asyst, 17 zbiorek, 1 blok i 1 przechwyt (:o). Dzisiaj 28 pkt, 12 asyst, 9 zbiorek i 3 przechwyty.

 

Dostalem oferte gry w Pistol Noon, wiem ze sa na 1 miejscu w lidze, ale nie wiem jakiej :D i nie wiem jaki maja sklad. Ktos wie gdzi jest opcja "szukaj" or something ? ;>

Odnośnik do komentarza

Dostałem ofertę kontraktu od pierwszego zespołu 3. ligi chińskiej. Wczoraj graliśmy z tą drużyną, przegraliśmy 60:95. Chyba już przyjąłbym tą ofertę, gdyby nie pensja. Chcą mi płacić tyle samo, co teraz. Co o tym myślicie? Przyjąć i awansować, czy szukać czegoś lepszego?

 

edit: odrzuciłem :)

Odnośnik do komentarza

Jest możliwość wysyłania tutaj kasy? Jeśli tak, to wspomógłby mnie ktoś? :P

 

Wyczaiłem jak się w to gra, żeby wygrywać, ale ze staminą 70 % nie sądzę, żebym był wystawiany, a kasy nie mam na equipment :/

 

Debiut miałem dobry, a będzie jeszcze lepiej o ile stamina się utrzyma na dobrym poziomie.

 

Dostałem 2 oferty kontraktów ale obie ze słabiutkich lig i miałbym grać praktycznie za darmo, więc odrzuciłem...

Odnośnik do komentarza

Też dałem ofertę na forum. Dobry sposób, za chwilę dostałem trzy oferty :-) Przeniosłem się do 7. zespołu trzeciej ligi angielskiej - Hartlepool Monkeys. Spora podwyżka - teraz zarabiam 1101$ dziennie, a za sam podpis zgarnąłem 10000 :o Jestem najwięcej wart w drużynie, więc liczę na sporo minut.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...