Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kołcz podsyła nam czasem na PM smakowite kąski do typowania, więc wypadałoby się podzielić :D

Bułgaria, E Grupa:

Ilicitanos Powa vs Plovdiv Superstar kurs 5.3 na gospodarzy :_eek:

Płowdiw co prawda jest liderem ligi, ale Ilicitanos Powa ma : a) dużo wyższy value b) 'żywego' trenera. IMO do grania za duuuuże pieniądze ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

I ja sie zalogowalem chociaz nijak nie znam sie na koszykowce :keke: Pozycja SG (bo ladnie brzmi), jestem w jakims koreanskim klubie :-k Bede rywalizowal z jakims hiszpanem o miejsce w podstawowej 5.

 

Dlaczego nie moge trenowac staminy odrazu na +2/3 (majac odpowiednia ilosc forsy na koncie) tylko musze sie bawic po +1 za 60$ ? :| Jakies porady dla poczatkujacego beda baaardzo mile widziane :P

Odnośnik do komentarza
Dlaczego nie moge trenowac staminy odrazu na +2/3 (majac odpowiednia ilosc forsy na koncie) tylko musze sie bawic po +1 za 60$ ? :|

Nie możesz trenowac jeśli nie łapiesz się w przedziale levelowym na dany trening.

Np.: Masz speed na poziomie 19, więc nie możesz trenowac tego z level 20/40 tylko z 10/20 czy 15/30.

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Aha. No tak, czaje, czaje :P

 

Millo a wez mi teraz powiedz jak sprawdzic w ktorej lidze gra ta moja miszofska druzyna Donghae-si Jaguars ? :P Nie widze lig koreanskich na mapie swiata :-k No chyba, ze nie patrze tam gdzie powinienem ?

Odnośnik do komentarza
Kołcz podsyła nam czasem na PM smakowite kąski do typowania, więc wypadałoby się podzielić :D

Bułgaria, E Grupa:

Ilicitanos Powa vs Plovdiv Superstar kurs 5.3 na gospodarzy :_eek:

Płowdiw co prawda jest liderem ligi, ale Ilicitanos Powa ma : a) dużo wyższy value b) 'żywego' trenera. IMO do grania za duuuuże pieniądze ;-)

Oj smakowity kąsek, sprawdziłem i rzeczywiście Plovdiv wygrywa tylko z ekipami prowadzonymi przez CPU, z tymi, które zarządzane są przez realnych managerów dostają po tyłkach. Liczę, że dziś będzie tak samo i postawiłem skromnie...do wyjęcia mam $10,750...

 

Aha. No tak, czaje, czaje :P

 

Millo a wez mi teraz powiedz jak sprawdzic w ktorej lidze gra ta moja miszofska druzyna Donghae-si Jaguars ? :P Nie widze lig koreanskich na mapie swiata :-k No chyba, ze nie patrze tam gdzie powinienem ?

Google na nos se załóż :P

 

Donghae-si Jaguars

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

A jakiegos ogolnego zestawienia nie ma, tzn chodzi mi o to ktora to jest liga konkretnie :P Bo na ten przyklad japonczycy maja tak fajnie zrobione...5 lig i widac wszystko jak na dloni. A koreancow ni ma ? Tylko jedna lige maja ? :-k

 

Jest na poczatku mozliwosc wylosowania klubu kierownego przez czlowieka ? Czy automatycznie pakuje nowicjuszy do tych "komputerowych" druzyn ?

Odnośnik do komentarza
A jakiegos ogolnego zestawienia nie ma, tzn chodzi mi o to ktora to jest liga konkretnie :P Bo na ten przyklad japonczycy maja tak fajnie zrobione...5 lig i widac wszystko jak na dloni. A koreancow ni ma ? Tylko jedna lige maja ? :-k

 

Jest na poczatku mozliwosc wylosowania klubu kierownego przez czlowieka ? Czy automatycznie pakuje nowicjuszy do tych "komputerowych" druzyn ?

Bo ja jestem u Japońców i dlatego jest tak fajnie :>

http://www.cyberdunk.com/team.php?m=leagues

Czwarta od dołu jest liga South Korea, Ty grasz w Premier.

 

Nie ma możliwości wylosowania gdzie chcesz trafic, wrzuca Cię gdzie popadnie do teamów CPU...

Odnośnik do komentarza

Myślałem jakiś czas temu o zmianie zespołu, ale... ostatnie mecze miałem tak świetne, że wolę chyba być liderem drużyny, która niespodziewanie włączyła się do walki o awans :)

 

Dziś znów wygraliśmy, znów grałem 48 min. i znów byłem "prawie" najlepszy - rzuciłem 26 pkt, miałem 10 asyst i 4 zbiórki. Wygraliśmy 102-63 i jesteśmy na 6 miejscu ze stratą tylko 6 pkt do miejsca premiowanego awansem.

 

Potrenuję jeszcze te umiejętności, które są tanie, a potem poszukam nowego klubu i podwyżki :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...