Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.cyberdunk.com/team.php?m=player&id=136195

Taa, ja myslalem, ze sa jakies granice na poszczegolnych pozycjach jesli chodzi o wzrost i wage, a tu taki klops :keke:

 

 

Dzis cały mecz na parkiecie, ale statystyki nie imponują :/ Wygraliśmy 80-89 po czterech porażkach z rzędu i awans na 12 pozycje w lidze.

11 pkt (5/10 za 2; 0/1 za 3; 1/2 z osobistych), 5 asyst, 6 zbiórek i przechwyt.

 

Też szukam jakiegos nowego teamu :)

Odnośnik do komentarza
Uzbierałem sobie już 11000$, jeszcze parę kawałków i poszukam jakiegoś dobrego treneiro. Na obstawianiu meczów można ładną kasę kosić.

Ja na obstawianiu zarobiłem dopiero jakieś 3000$ :-k Masz jakąś ligę ulubioną, druzynę czy stawiasz gdzie popadnie?

Stawiam na Golden League, ale w sumie tylko dlatego, że jest pierwsza na liście ;] Patrzę jak są wysokie kursy, pow. 3.5 i stawiam na przeciwnika po kursie 1.3, jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żebym przegrał.

Odnośnik do komentarza
A ja od czterech dni nie wychodzę na parkiet. Nie wiem dlaczego :| Zamieściłem swoje CV na forum, może ktoś mnie wykupi

Sprawdź w swojej taktyce co masz ustawione w Play Time ;)

 

 

 

Przegraliśmy :( - grałem 24 minut i zdobyłem 9pkt.

 

 

Wszędzie mam ustawione na normal

To w Play Time daj Extended a w Play Style co wolisz, ja na przykład mam STP i jak sprawdzałem jak w 3 kwarcie wszedłem to tylko ja praktycznie z mojej drużyny grałem. Co chwile jakieś M.G COF block, foul :keke:, shoot itd. :P

Odnośnik do komentarza

Wygrana (110 - 63) i awans na 11 pozycję w lidze.

Występ całkiem, całkiem. 16 pkt (5/9 za 2; 1/2 za 3; 3/4 osobistych), 6 asyst, 6 zbiórek (4 off, 2 def), 1 stl i jeden blok.

 

Dostałem ofertę z East Dene Mafia (Belgium League 4), ale się zastanawiam :-k w ekipie jest niezły SG (value 20.1; moje 18.9) i manager nie kryje, że 48:00 na mecz nie dostanę ;)

Zarobki...spora podwyżka, 1000 i 5000 za podpis.

Z jednej strony OK, ale chciałbym grac tak min. 40:00 w każdym meczu...

Odnośnik do komentarza

I zostałem samurajem :P Przeprowadzka do Japonii, konkretnie do Japan Honor League Two team Nagasaki Samurais. Drużyna prowadzi w tabeli (bilans 28 - 8 i jest duuuuża szansa na awans)

Mam godnego rywala na SG, value wyższe (on 19.9; ja 18.9), ale trzeba podjąc wyzwanie :)

Nieznaczna podwyżka (do łapki $550), ale za podpis zgarnąłem $15,000 :D . Kontrakt do 4/53 :-k

Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...