Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Co zrobić abym mógł pisać na forum cyberdunk'a? Zarejestrowałem się, chce założyć nowy temat i pojawia się info o braku upranień.

Jeśli mnie pamięc nie myli to poczekac na maila z linkiem dającym pełną aktywację (?) :-k

 

A po jakim czasie powinienem takowy otrzymać? Spodziewałem się od razu po rejestracji ale nic nie ma.

To już zależy od tego, gdzie masz skrzynkę. Na onet i tym podobne potrafi przychodzic z duzym opóźnieniem (czyt. nawet 24h...), na gmail po kilku sekundach/minutach.

Odnośnik do komentarza

Moja drużyna wygrała kolejny mecz, tym razem 94-92. Jestem graczem o najwyższym value, miałem staminę na poziomie 94% i... nie zagrałem ani minuty. Co za wiocha. Myślałem, że jeszcze chwile pogram w tej drużynie, ale jeśli takie sytuacje się będą powtarzały, to szybciej poszukam klubu. Chciałem uniknąć sytuacji, w której przychodziłbym do nowego klubu jako zmiennik, ale wolę znać zasady jakimi kieruje się trener.

Odnośnik do komentarza

No ja właśnie jestem jako zmiennik :(

Znowu zagrałem tylko Q3. Udało mi się w ciagu 12 minut zdobyc 8 pkt (2/4 za 2; 0/1 za 3; 4/6 za 1), 2 asysty i 3 zbiórki. Wygraliśmy wysoko 115 - 57 i jesteśmy już niemal pewni awansu.

 

Jutro kończę pierwszy POWAŻNY trening (value +5 za $20,000) i mam nadzieję, że rywal na SG ma mało kasy i będzie się szkolił po $60 czy $500, bo chciałbym, żeby role sie odwróciły ;)

Odnośnik do komentarza
(value +5 za $20,000)

nie rozumiem value +5 ? a nie np. blocking +5

Da się value za kasę podwyższyć :>

A jak niby value sie podnosi? Trenujesz, przybywa Ci skill i automatycznie value. Przecież masz przy każdym treningu określone o ile Ci value skoczy

(np.: 5 + 5 Stamina 3 days 10 / 20 $20,000 - to pogrubione dotyczy value)

Odnośnik do komentarza

M.G. COF : Nie da się, chyba o to mu chodziło :)

 

Value to średnia wszystkich atrybutów, więc trenując Value wzrasta, ale nie ma treningu który doda całe 5 do Value - może za to dodać 5 do któregoś z atrybutów.

 

Co do przychodzenia maila aktywacyjnego - u mnie na Gmailu 10 sekund i było... Jak ktoś chce zaproszenie, mogę pomóc :)

Odnośnik do komentarza
M.G. COF : Nie da się, chyba o to mu chodziło :)

 

Value to średnia wszystkich atrybutów, więc trenując Value wzrasta, ale nie ma treningu który doda całe 5 do Value - może za to dodać 5 do któregoś z atrybutów.

 

Co do przychodzenia maila aktywacyjnego - u mnie na Gmailu 10 sekund i było... Jak ktoś chce zaproszenie, mogę pomóc :)

Co do posta kkamillo: to było takie uogólnienie, nie podał konkretnego skilla, tylko napisał "Value"

Co do gmaila: teraz już nie trzeba zaproszeń :]

Odnośnik do komentarza

No wiadomo o co mi chodziło, może źle to ująłem ;)

 

Hmm u mnie widnieje przy atrybutach łącznie +30. Teraz value mam 18.23 czy po tym treningu jaką będę miał value ?

Znaczy gdzie masz to +30? :-k

 

edyta mówi, że zmienił się wystrój leagues & tournaments, na moje oko zdecydowanie lepiej :)

czy może tylko mi sie wydaje? :roll:

Odnośnik do komentarza
My Cribe - po prawej stronie - podliczyłem te wszystkie (+) i wyszło +30

 

Edytka mówi, ze ryga wygrała

Tyle, że te plusy w nawiasach są z tego co daje Ci ekwipunek, a to się do value nie zlicza :>

Patrz na te w treningu.

aha, do value się nie zlicza, ale i tak umiejętności podnosi - rozumiem :keke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...