Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No i w końcu! Udało się. Zostałem graczem Rio De Janeiro Apocolypse. Będę zarabiał 550$, za wygraną dostanę 100$, a za podpis na kontrakcie dostałem... 35000$ :o ( tak, teraz mi możecie zazdrościć :D ). No i jestem najlepszym SG w drużynie, mam nadzieję, że dzisiaj zagram. :)

 

Ja dzisiaj tez zmieniłem klub. Liga ta sama czyli turecka Premier League ale klub znacznie lepszy. Zamiast ekipy walczącej o utrzymanie team walczący o mistrza. Za podpis dostałem 60k (i kto lepszy? :P), za mecz zgarniam 900$ a za zwycięstwo kolejne 250$. O miejsce w składzie walcze z pewnym Hiszpanem, dzisiaj obydwaj zagraliśmy równo po 24 minuty i to ja okazałem się lepszy. Zagrał co prawda ogólnie beznadziejnie ale i tak lepiej od konkurenta a o to dzisiaj mi tylko chodziło.

Odnośnik do komentarza

Sweden Division 4:

Huddinge Baskets (computer) 14.54 - 14.74 Lund Bears x4.9 (człowiek)

Uprzedzam, że ryzyko bardzo duże!

 

Ask Riga x3.5 - Kraslava Rats

 

Canada Division 4:

Montreal Tech (computer) x4.1 - 17.59 - 17.36 Vancouver Martians (computer)

Ryzyko!!

France Division 4:

Montpellier Spearheads (człowiek) 18.2 - 17.44 Nantes Sinners (computer) 4.1 na Montpellier

Odnośnik do komentarza
No i w końcu! Udało się. Zostałem graczem Rio De Janeiro Apocolypse. Będę zarabiał 550$, za wygraną dostanę 100$, a za podpis na kontrakcie dostałem... 35000$ :o ( tak, teraz mi możecie zazdrościć :D ). No i jestem najlepszym SG w drużynie, mam nadzieję, że dzisiaj zagram. :)

 

Ja dzisiaj tez zmieniłem klub. Liga ta sama czyli turecka Premier League ale klub znacznie lepszy. Zamiast ekipy walczącej o utrzymanie team walczący o mistrza. Za podpis dostałem 60k (i kto lepszy? :P), za mecz zgarniam 900$ a za zwycięstwo kolejne 250$. O miejsce w składzie walcze z pewnym Hiszpanem, dzisiaj obydwaj zagraliśmy równo po 24 minuty i to ja okazałem się lepszy. Zagrał co prawda ogólnie beznadziejnie ale i tak lepiej od konkurenta a o to dzisiaj mi tylko chodziło.

 

 

Nie potrzebujecie Centra? chętnie zmienię klub

 

Przy okazji, co myślicie o tym

 

INDONESIA DIVISION 2

Biak Champions - Salatiga Souths 4,9 - 1,3

Odnośnik do komentarza
Montpellier Spearheads (człowiek) 18.2 - 17.44 Nantes Sinners (computer) 4.1 na Montpellier

 

taa, i będzie jak z Rock Force Crew :P IMO za duża kasa idzie, żeby tak ryzykować. Wolę postawić na sprawdzone Ilicitanos Powa (3.1, Bułgaria, E Grupa) albo Ask Riga (3.5, Łotwa, Second Division).

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zagrałem trochę dłużej, bo 18 minut. Zdobyłem 12 pkt (3/5 za 2; 1/4 za 3; 3/4 za 1), 4 asysty i 4 zbiórki. Wygraliśmy gładko 111 - 48.

Pierwszy trening za $20,000 skończony, value 19.46 i kolejny już trwa. Muszę szybko dogonic tego Hiszpana :war: bo w ostatnim spotkaniu był najlepszym strzelcem.

 

 

To ja te z coś rzucę, z dużym ryzykiem oczywiście...

 

Spain Iberic Division 5:

x5.7 Cb Hospitalet - C.b. Canarias x1.3

Human 19.39 - Human 19.07

 

Philippines division 5

x1.3 Calbayog Elves - Candon Tigers x4.3

CPU 17.14 - human 17.27

 

Jeszcze nie wiem czy zagram gdzieś z dużym ryzykiem i potencjalnie większą wygraną (patrz Hospitalet :> ) czy na spokojnie na Montpellier, Ask Riga czy Powe :-k

 

 

INDONESIA DIVISION 2

Biak Champions - Salatiga Souths 4,9 - 1,3

Typ podobny do tego z wczoraj z Merauke Sundown. Tu też dwóch graczy lepszych od tych domyślnych (tyle, że Ci w Merauke mieli value 19,5 i 20,5, a tu 17 i 18). Merauke wygrało gładko tu może byc już ciężej, ale mimo wszystko szanse wygranej są spore.

Odnośnik do komentarza

Wow, zadebiutowałem w Ronin Buenos Aires, grając cały mecz zdobyłem 33 punkty, 10 asyst, 11 zbiórek, 3 przechwyty (tylko w blokach nie byłem najlepszy w drużynie :keke: ) i nasz zespoł pokonał wyżej sklasyfikowanych przeciwników (których zawodnikiem jest nasz trener :kekeke: ). Za MoMa dostałem od kołcza 2500$, żyć nie umierać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...