Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MikeMitnick
Czyli co, stawiamy całą kasę na Waves? :>

 

Ja bym poczekał do wieczora, czy aby menago nie sprowadzi jakiś nowych zawodników. Myślę, że po prostu przestał grać, ale nie ma co ryzykować.

 

Ups :P A ja 35k juz obstawilem :-k:kekeke:

Odnośnik do komentarza
Graliśmy chyba przeciwko sobie, bo u rywali nikt nie grał keke.gif

 

A kto Was faulował? :>:-k

 

Ja w ostatnim meczu nie grałem, a drużyna ma przegrała 155-15 - dzień cudów jakiś, albo masowa biegunka :kekeke:

 

Chyba się zastanowię nad zmianą klubu, bo Value już 19.54 i ciągle rośnie :>

Odnośnik do komentarza

Wstrzymam się z tym Les Tapettes Du 87 do wieczora, jeśli nie będą mieli graczy to stawiam moją resztke pieniędzy(10k;p), gdyż postawiłem już 10k na Skofje ;) Jeśli postawie na przeciwników Les Tapettes Du i wejdzie mi Skofja to ilość $ na koncie będzie oscylowala kolo 100k :)

 

hmmm....widzicie, że budżet Les Tapettes Du 87 wynosi 0$? Czyli raczej nowych graczy nie będzie :) Moim zdaniem to pewniak :]

 

W ostatnim meczu zagrałem całe 26 minut, mimo to zaliczyłem nie najlepszy występ jak cały mój zespół, który po raz kolejny upokorzająco przegrał. 7pkt, 2 asysty i jedna zbiórka.

Odnośnik do komentarza
Czyli co, stawiamy całą kasę na Waves? :>

 

Ja bym poczekał do wieczora, czy aby menago nie sprowadzi jakiś nowych zawodników. Myślę, że po prostu przestał grać, ale nie ma co ryzykować.

 

Do której można typować ?

Zależy jaka liga, jest drobny poślizg między nimi. W niektrych koło 22 już nie można typowac, a w innych nawet po północy można...

 

To chyba zależy od godziny meczu :> Powalony jest ten limit kasy na typowanie :D

Powalone to byłoby gdyby go nie było :>

 

Mnie tam bardziej nie pasuje trening :roll: Na mój gust trochę zbyt mały wybór, dziwnie pomieszane skille i te limity lvl...

Odnośnik do komentarza
te limity lvl

 

to jest nawet dobre. Pomyśl co by było bez nich :> Im wyższy lvl, tym dłużej trwa trening, więc trudniej jest trenować. I jak pan A się zarejestrował na początku pierwszego sezonu, a pan B rok później to, gdyby nie było limitów, pan A zawsze byłby lepszy od pana B. A w obecnej sytuacji po jakimś czasie ich umiejętności się wyrównają. Dzięki temu data rejestracji nie ma wpływu na grę.

dziwnie pomieszane skille

 

tu masz rację. Wolałbym, żeby każdy skill był osobno. Ewentualnie żeby połączone były te oczywiste, jak np. 'speed' i 'dribbling'.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...