Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wybrałem się do sklepu i wydałem dwa razy po 150000 na equipment i teraz mam

 

 

Floor Shooting: 22

Inside Shooting: 20

3PT Shooting: 18

Dribbling: 19

Passing: 14

Stealing: 15

Rebounding: 33 (+10)

Blocking: 33 (+11)

Strength: 24 (+2)

Speed: 17

Jumping: 23 (+3)

-----------------

Confidence: 24 (+6)

Stamina: 23 (+4)

Odnośnik do komentarza

Raven, i jak mój transfer do Twojego klubu? :>:keke:

 

A ja po raz drugi z rzędu zostałem MoM, mimo że po raz kolejny nie miałem największej ilości punktów. Zdobyłem ich 16, ale za to miałem 12 asyst ( :o najwięcej w karierze) i 15 zbiórek :-k Do tego jeden przechwyt. I pierwszy triple double w karierze :]

Odnośnik do komentarza

14 punktów, 8 asyst i 12 zbiórek, całkiem przyzwoity mecz :) Zwycięstwo mojej drużyny 114-57, czym zapewniliśmy sobie 3. miejsce w najwyższej lidze Słowenii :D Jest jeszcze szansa na 2. miejsce, może się uda :) Martwią mnie tylko finanse klubu, jesteśmy na minusie :( Oby za wysokie miejsce w lidze coś wpadło.

Odnośnik do komentarza

Lakers i każdy inny zainteresowany: Jeżeli chcesz dołączyć do klubu którego jestem co-manager'em wyślij mi PW ze swoimi atrybutami i ew. jakąś notką od siebie [ile chciałbyś zarabiać itp.] Jeżeli Twój zawodnik jest dobry, to nieważne na jakiej gra pozycji, będziemy go chcieli :]

 

Najważniejsze nie jest wbrew pozorom value [chociaż oczywiście mile widziane], ale aktywność, bo botów z value 30 nie potrzebujemy :] Na razie kilka osób napisało PW i 2 na pewno dostaną kontrakty, nad resztą się zastnawiamy :] Już niedługo koniec sezonu, więc na pewno ci którzy teraz do nas nie przejdą będą brani pod uwagę na początku następnego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Nie, no ci co wysłali już PW już nie muszą :D

Ja chciałem jedynie dodać, że atrybuty moje uległy diametralnej zmianie, mimo że value nie jest o wieeele wyższe. Value wynosi 19.92, a atrybuty:

Floor Shooting:	27 (+5)
Inside Shooting:22 (+5)
3PT Shooting:	34 (+10)
Dribbling:	27 (+5)
Passing:	17 
Stealing:	20
Rebounding:	17 
Blocking:	19 
Strength:	18
Speed:	        25 (+5) 
Jumping:	25
-----------------
Confidence:	15
Stamina:	23

Więc mam nadzieję, że jednak mnie weźmiecie :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...