Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jabol spróbuj pograć cdp na bukmacherce podobno się da ;)

 

W przyszłości może będzie to możliwe. Na razie zbyt łatwo by się te punkty zdobywało. Ale spoko. Jakoś w tym tygodniu powinno być koło 300-500 dodatkowych punktów tak więc niewiele tak naprawdę zostało.

Odnośnik do komentarza

Mam przejebane :] W poprzednim meczu zagrałem jak zwykle w okolicach 20 pkt, 6 asyst i 6 zbiórek, lecz nie tu jest problem. Klub został przejęty przez człowieka i zmienił nazwę na "Barrea Fire Penguins". Co najgorsze - od razu do klubu przybył nowy PG z Value 21 ( moje 19 ), prowadzony przez tego samego gościa, który objął klub :] Ciekawe ile teraz pogram :|

Odnośnik do komentarza
kurde, spóźniłem się z Merauke, bo czekałem na coś lepszego

to tak jak ja :/ a potem zapomnialem wogóle i nic nie wytypowalem :/

ja zdążyłem Rum wytypować :]

 

edit: moja drużyna rozegrała już mecz, tradycyjnie wygraliśmy, tym razem 114-52. Ja rozegrałem wspaniały mecz. Zostałem MoM, rzuciłem 28pkt ( najwięcej w drużynie i karierze ), niestety miałem tylko 1 przechwyt, aż 4 bloki ( najwięcej w drużynie i karierze ), 2 asysty i 7 zbiórek. :]

Odnośnik do komentarza

To przecież gadałem, że dziś nic lepszego niż Merauke nie będzie :]

apropos, Merauke Sundown 126 - 29 Gorontalo Warriors, więc $129,500 sio na konto i pęka ono w szwach...$1,145,975 ;P jeszcze trochę i będę miał więcej zielonych niż mój klub :keke:

 

W ostatni meczu sezonu zagrałem 30:27, ale słabo w statsach :/

8pkt (3/3 za 2; 0/3 za 3; 2/2 za 1), 2 as, 3 rebs i 3 faule :roll:

 

Awans Nagasaki Samurais z pierwszego miejsca do Honor League One :)

Odnośnik do komentarza

No i pierwszy sezon skończony. Uważam że nie było źle. Zacząłem grać w 2-14 i przez ten czas udało mi się 12 razy zdobyć tytuł MoM, raz zmienić klub, zająć trzecie miejsce w Tureckiej Premier League :jupi:, rzucić w niej 529 punktów (11 miejsce w klasyfikacji), uzbierać 183 asysty (5 miejsce), zaliczyć 48 przechwytów (7 miejsce) i wywalczyć 37 bloków co dało mi tytuł najlepiej blokującego zawodnika w lidze!! :jupi: Poza tym uzbierałem 510 CDP a moje value wynosi 20,23. U buków na czysto ugrałem 826,148$ :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...