Skocz do zawartości

Polska - Rosja


Kto wygra mecz?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

12.06.2012r [20:45, Warszawa]

 

Polska - Rosja. Chyba najciekawszy mecz w naszej grupie. Jeżeli zakończy się remisem zapewne obie ekipy będą miały takie same szanse na awans, tylko że nasi rywale będą się mierzyć w ostatnim meczu ze słabą Grecją, więc trzeba zrobić wszystko aby Sborna tego meczu nie wygrała.

Odnośnik do komentarza

Mecz z podtekstami. Jeżeli dojdzie do przemarszu Rosyjskich kibiców przez Warszawę może dojść do zamieszek. Niewesoła sytuacja może wpłynąć na postawę piłkarzy. Jeżeli nie dojdzie do żadnych awantur powinniśmy wygrać z Rosją. Wydaje mi się, że ich zespół może być łatwiejszym przeciwnikiem niż Grecja. Rosjanie mogą zagrać bardziej otwartą piłkę. Tutaj widzę szansę dla naszych szybkich zawodników. Grosicki może zaszaleć w tym meczu.

Ciekawe czy Smuda będzie motywował naszych piłkarzy filmami z katastrofy Smoleńskiej?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli dojdzie do przemarszu Rosyjskich kibiców przez Warszawę może dojść do zamieszek.

Jeżeli nie dojdzie do żadnych awantur powinniśmy wygrać z Rosją.
Ciekawe czy Smuda będzie motywował naszych piłkarzy filmami z katastrofy Smoleńskiej?

 

 

Rada dla Ciebie - wyłącz telewizor. Mózg Ci wyprało, teraz trwa faza wirowania.

Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu obu wczorajszych meczów, obawiam się, że Rosjanie będą mogli zaśpiewać "Gramy u siebie!". Piknikowa, rodzinna atmosfera może zachwycać zmęczonych kibolskimi klimatami, ale we wtorek mam wrażenie, że kilkutysięczna, zorganizowana grupa Rosjan sprawi, że nie usłyszymy niczego z bogatego (trzy piosenki na krzyż) repertuaru kibiców biało-czerwonych.

Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu obu wczorajszych meczów, obawiam się, że Rosjanie będą mogli zaśpiewać "Gramy u siebie!". Piknikowa, rodzinna atmosfera może zachwycać zmęczonych kibolskimi klimatami, ale we wtorek mam wrażenie, że kilkutysięczna, zorganizowana grupa Rosjan sprawi, że nie usłyszymy niczego z bogatego (trzy piosenki na krzyż) repertuaru kibiców biało-czerwonych.

Martin, ale tak szczerze co chcesz spiewac? Czy w Austrii albo Niemczech na MŚ i ME spiewało sie inne piosenki? Spiewa sie to co znają wszyscy, zeby sie niosło. Ja mam wrazenie, ze niektórzy sobie wyobrazali, ze PZPN rozdzieli po 5 tyś biletów na kazdy klub w ekstraklasie i wpusci na stadion narodowy najbardziej zagożałych "kibiców", którzy w razie potrzeby zaspiewaja "Gola, gola, gola, strzelcie k*** gola". Pozniej zrobią jakies mega racowisko i wszyscy bedą zadowoleni.

Odnośnik do komentarza

Martin, ale tak szczerze co chcesz spiewac? Czy w Austrii albo Niemczech na MŚ i ME spiewało sie inne piosenki?

Wiem. Po prostu irytuje mnie ta monotonia i dlatego między innymi średnio podoba mi się atmosfera na meczach kadry (parę razy byłem i zawsze mnie to męczyło), ale to już moja subiektywna ocena. Komuś może się to podobać i w porządku.

Ja mam wrazenie, ze niektórzy sobie wyobrazali, ze PZPN rozdzieli po 5 tyś biletów na kazdy klub w ekstraklasie i wpusci na stadion narodowy najbardziej zagożałych "kibiców", którzy w razie potrzeby zaspiewaja "Gola, gola, gola, strzelcie k*** gola". Pozniej zrobią jakies mega racowisko i wszyscy bedą zadowoleni.

Dla atmosfery pewnie wyszłoby to na plus, choć oczywiście nikt się nie łudził, że to możliwe, bo od dobrych paru lat kibice klubowi (a umówmy się, że to oni najlepiej śpiewają) mają reprezentację gdzieś. Nie żalę się, nie oceniam powodu, po prostu stwierdzam fakt, że we wtorek to Rosjanie będą grali u siebie.

Odnośnik do komentarza

Dobra, to może teraz bardziej optymistycznie. Aktualne kursy na wyjście z grupy:

 

Betclic:

Rosja 1,08

Polska 2,00

Grecja 2,50

Czechy 3,25

 

bet-at-home

Rosja 1,05 Polska 1,90

Czechy 3,20 Grecja 2,40

 

Według bumacherów wciąż jesteśmy faworytem do zajęcia drugiego miejsca w grupie z szansami około 50%. Tego się trzymam, bądź co bądź buki na futbolu zjadły zęby i zarobiły kupę kasy :P

Odnośnik do komentarza

Polska nie jest bez szans z Rosją. Rosjanie mają problemy z drużynami grającymi z kontry, zatem i Grecy i Polacy mogą być dla nich ciężkim rywalem. Czesi próbowali z nimi grać w piłkę, co - jak wiemy - skończyło się, jak się skończyło. Nie jestem selekcjonerem, ale mimo wszystko wystawiłbym Wawrzyniaka za Boenischa (chociaż jestem świadom, że dośrodkowania Sebastiana są dużo lepsze od tego, co może zaoferować Wawrzyniak... jeśli cokolwiek, bo nie pamiętam go pod polem karnym rywali). Generalnie, to Smuda powinien zagrać odważnie i za Rybusa dać Grosickiego, a i nie wiem, czy Wolski za Obraniaka nie byłby lepszym wyjściem. Polacy muszą bazować na szybkości - jak się uda zatrzymać pędzących Rosjan, to kontratak może być naszą bardzo mocną stroną. Skrzydła Błaszczykowski - Grosicki byłyby bardzo ważne, jest też Piszczek i niestety nie ma nikogo na lewej obronie. Niemniej jak mówię - wszystko będzie zależeć od gry w obronie.

Odnośnik do komentarza

http://www.eurosport...500/story.shtml

 

42-letni Wolgang Stark do tej pory prowadził dwa mecze reprezentacji Polski. 11 października 2008 roku sędziował mecz Polska - Czechy w eliminacjach mistrzostw świata (2:1), a dokładnie dwa lata wcześniej prowadził mecz eliminacji Euro 2008 Polska - Portugalia (2:1).

 

Pomijając genialny tytuł newsa, to jak ktoś jest przesądny i wierzy w jakieś znaki od niebios, to mógłby pomyśleć że chyba z tymi Rosjanami mamy jakieś szanse. Stark sędziował do tej pory dwa nasze mecze. Jeden z nich to (chyba) najlepszy w tym wieku w wykonaniu naszej reprezentacji.

Odnośnik do komentarza

http://www.eurosport...500/story.shtml

 

42-letni Wolgang Stark do tej pory prowadził dwa mecze reprezentacji Polski. 11 października 2008 roku sędziował mecz Polska - Czechy w eliminacjach mistrzostw świata (2:1), a dokładnie dwa lata wcześniej prowadził mecz eliminacji Euro 2008 Polska - Portugalia (2:1).

 

Pomijając genialny tytuł newsa, to jak ktoś jest przesądny i wierzy w jakieś znaki od niebios, to mógłby pomyśleć że chyba z tymi Rosjanami mamy jakieś szanse. Stark sędziował do tej pory dwa nasze mecze. Jeden z nich to (chyba) najlepszy w tym wieku w wykonaniu naszej reprezentacji.

A czemu nie mielibysmy miec szans? Futbol to jest futbol i na szczescie nie zawsze wygrywa ten który mecz predzej zagrał swietnie. M.in z Portugalią tez bylismy skazywani na porazke, a w meczach w poprzednich MS kiedy bylismy faworytami dostawalismy baty. Dania wczoraj pokazała, ze można wygrac z przeciwnikiem który oddał 27 strzałów w meczu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...