Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

W koncowce jechalem 6, a na przedostatnim okrazeniu zabraklo mi paliwa. Na szczescie po pitstopie wyjechalem ponownie na 6 pozycji, wiec wyscig mozna uznac za udany :) W generalej klasyfikacji jestem 8 do miejsca premiowanego awansem trace ponad 20 pkt. Dwoch graczy, ktorzy mnie wyprzedzaja ma dosc spore zadluzenie (ponad 13 milionow) i istnieje szans, ze z niego nie wyjda przed koncem. Jeden Dunczyk tez jest na minusie, ale skromnym. Jak dobrze kontroluje wydatki to wyjdzie z niego. Ale moze szczescie sie do mnie usmiechnie i okaze sie, ze robi to zle :P

Odnośnik do komentarza

zamiast walki o pudla, utknalem na 8 miejscu ;-)

ale mam inny problem,

kierowcy wzrosla motywacja na 240... i ma overal 86, a mimo tego ze ujowo jezdzi quale to jednak punktuje...

jak mu to obnizyc? kiedys ktos o tym juz tutaj pisal.... trening fitness ??

czy jak go nie wystawie w wyscigu to mu sie to obnizy ?

 

pyt. nr 2 - czy duzy zuzycie na tym torze wynikalo ze tak po prostu tutaj jest? czy dlatego ze ustawilem risk ~20

Odnośnik do komentarza
zamiast walki o pudla, utknalem na 8 miejscu ;-)

ale mam inny problem,

kierowcy wzrosla motywacja na 240... i ma overal 86, a mimo tego ze ujowo jezdzi quale to jednak punktuje...

jak mu to obnizyc? kiedys ktos o tym juz tutaj pisal.... trening fitness ??

czy jak go nie wystawie w wyscigu to mu sie to obnizy ?

 

Morale chyba spada jak kierowca nie jeździ, ale nie jestem pewien. Trening fitness może obniżyć OA, ale trzeba uważać bo co prawda spada motywacja (5-8 pkt), ale o 2 rośnie stamina i może się okazać, że niedość, że OA nie spadnie, to jeszcze wzrośnie. Jakbyś ustawił złą taktykę na ostatnie wyscigi i np. miałbyś dodatkowy pit, ostatnie miejsce, albo coś podobnego, to morale na pewno spadnie.

 

pyt. nr 2 - czy duzy zuzycie na tym torze wynikalo ze tak po prostu tutaj jest? czy dlatego ze ustawilem risk ~20

 

Zużycie wynikało z tego, że tamten tor jest bardzo paliwożerny.

Odnośnik do komentarza
pyt. nr 2 - czy duzy zuzycie na tym torze wynikalo ze tak po prostu tutaj jest? czy dlatego ze ustawilem risk ~20

 

Zużycie wynikało z tego, że tamten tor jest bardzo paliwożerny.

 

znaczy chcialem zapytac o zuzycie czesci, bo zuzycie paliwa bylo very low, 1.415km/l :)

Odnośnik do komentarza
pyt. nr 2 - czy duzy zuzycie na tym torze wynikalo ze tak po prostu tutaj jest? czy dlatego ze ustawilem risk ~20

 

Zużycie wynikało z tego, że tamten tor jest bardzo paliwożerny.

 

znaczy chcialem zapytac o zuzycie czesci, bo zuzycie paliwa bylo very low, 1.415km/l :)

 

Errr.... pomyliło mi się z innym torem i wogóle czytać ze zrozumieniem chyba nie potrafię :)

 

Owszem, zużycie części na tamtym torze jest bardzo wysokie. Tak było w sezonie 2 i tak jest teraz.

Odnośnik do komentarza

ok ponownie udało się wygrać wyścig :) dziś zainwestowałem w nowe części i podniosłem level bolidu na 3 :) wiec prawdopodobnie z takim bolidem awansuje do amatorów ;) moze jeszcze sie cos uda polepszyć

 

i udało się pozyskać 2 sponsora !! w rookie to wedlug mnie duze osiagniecie :P

Odnośnik do komentarza
Masz już zapewniony awans? Jeśli tak, to jedź bez napraw, na zerowym ryzyku, nawet bez punktów, bo kasa wpadnie (nie ma zasady 90%), a części będziesz miał wyzerowane w nowym sezonie.

 

Tzn jak nie ma zasady 90%? Nie dotyczy ona osób mających zapewniony awans czy jak?

niedotyczy to osób będących w Rookie

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...