Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

urcze będzie pit na ostatnim kółku :wallbash:

Na 0% przejedziesz ostatnie. Tak jak ja :]

k***a, jednak nie :/

zamiast zwycięstwa będzie 3 miejsce :/

a mnie się udało :przytul:

 

uff, dojechałem na oparach, muszę większy margines błędu sobie ustawic w obliczeniach, żeby takich horrorów nie przezywac. :]

7 miejsce jest OK, ważne, że miejsce punktowane i nowe doświadczenie ;)

Odnośnik do komentarza

Softy starczyły, na mecie 3% paliwa, sie nie spaliłem, dojechałem na bardzo dobrym 16 miejscu... Udany wyścig ;)

 

ps. co wy macie z tym paliwem, że zawsze komuś musi zabraknąć. Już tyle było wyścigów w tym sezonie, więc macie potrzebne dane do jego ustawienia :> Obliczcie zużycie paliwa z toru o takim samym współczynniku spalania, pomnóżcie przez długość wyścigu, dodajcie ze 10l. zapasu i włala. Proste co nie ? :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Paliwo 9%, spokojnie dojadę, rabandzię na picie uratowało 5 sekund :],

prawie 6 sekund. gdyby nie 2 , nieplanowany pit . bylbym 2 . ale coz . podiium jest. awansu nie bedzie do amatorow. mimo pkt nie wyrobie z kasa. coz kolejny sezon w rookie. bez sponsora nie dam rady ;/ .. jesli bylbym 2 nie dostalbym tyle kasy co za 3 miejsce xD . przez to ze dalem premie kierowcy . jesli w nastepnyych 3 wyscigach bylbym 3 mam szanse na awans .ale to jest raczej niemozliwe.: )czesci daja o sobie znac .[w next race jeszcze sie nie spale. ale w ostatnich 2 raczej tak . moze obnize lvl czesci jesli bedzie szansa na awans.

 

nastepny wyscig tez 1 pit. ci co maja kolo 8 poziomu silnika jechalbym na 0 pita. : ) jest duza szansa : ) xD nie wiadomo czy opony by wytrzymaly :D . ale coz ja jade na 1 pit. mediumy oczywiscie : ) ok. 200 litrow paliwa

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...