Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

I już po moim prowadzeniu, tak jak myślałem, ten pit roztrzygnie wszystko.

 

EDT: No niestety, pitmeni zjebali, 30 sekund :( najprawdopodobniej 3 miejsce. Chyba że coś się stanie :(

 

EDIT2: A niech by to wszystko ch** strzelił ... Wing problem :( popłynąłem jednym słowem.

Odnośnik do komentarza

Hyhy, mimo, że padł mi silnik to i tak dojechałem na 2gim miejscu :] Teraz już nic nie naprawiam i ostatni wyścig olewam. Tzn. pojadę, żeby dostać 5 mln za przejechanie wszystkich wyscigów, ale nie zależy mi na miejscu. Będzie dobrze, powinienem awansować do Amatorów z bolidem na 4 poziomie i ok. 40 mln kasy :]

Odnośnik do komentarza

Ja mam tak samo jak Szramek, z tym, że awansuję do Masterów z bolidem na 8 poziomie i 40 mln (po wszystkich bonusach). Olewam ostatni wyścig i pewnie nie obronię pierwszego miejsca w generalce (mam 3 i 4 pkt przewagi nad 2 i 3), ale utrzymanie się w następnym sezonie w wyższej lidze jest moim priorytetem.

Odnośnik do komentarza

hehe super :D ani razu nie straciłem prowadzenia :D od startu do mety cały czas prowadziłem :D nawet dostalem list gratulacyjny od kolegi z Finlandii co jezdzi w mojej grupie :D prosze o tłumaczenie :D

 

"I have played my first season in GPRO, and I'm lucky to see Your and Andriano Rodrigues's fight in almost every race. Couple times I have been drinking beer with some friends online while chatting via Ventrilo, while following your fight for the pole of our group. I've learned a lot in this way thinking, which of the variables made You guys each time the winner.

 

Hopefully, if You came to Finland, I'd like to offer a beer one day."

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...