Skocz do zawartości

Taktyki do FM 2007 - temat oficjalny


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Drastyczne ograniczenie strzałów z dystansu częściowo pomaga. Chociaż zawodnicy czasem i tak robią swoje i walą na wiwat. Niemniej jednak moi zawodnicy mają powyłączane strzały z dystansu, za wyjątkiem dwóch uzdolnionych w tym fachu ;)

 

Ograniczylem strzaly z dystansu i wygralem mecz na wyjezdzie z murowanym faworytem 2-3. Dalem DMC i dwom MC na mixed reszta rarely, no i zmienilem tez prostopadle pilki; dwoch DC, DMC, dwoch MC, GK na mixed reszta rarely i mecz wygladal ladnie. Tylko sie boje wlaczyc drugi mecz, bo przewaznie tak jest ze po jakis tam zmianach w taksie druzyna wymiata, a w drugim jest kicha. Mam w zwiazku z tym 2 pytania: ustawiacie cos zawodnikom, ktorzy wchodza z lawki? Bo czesto jest tak ze ten co wejdzie konczy z 6 lub 7, a jak z 8 to jest swieto :P Co dajecie w rozmowach motywacyjnych jak prowadzicie 0-2 do przerwy? Wlasnie tak mialem w tym meczu i dalem ze nie wolno odpuscic i po 30 sek bylo juz 1-2, troche to dziwne bo dam zadowolony i tez pewnie nic nie zagraja; moze podekscytowany? :P

Odnośnik do komentarza

Może raczej pogratulować złego doboru taktyki? Początkowo też narzekałem, ale w obecnej karierze Nottinhgam Forest koszę wszystkich jak leci i jestem już jedną nogą w Premiership. Proponuję ostudzić głowę i zastanowić się nad inną taktyką, zamiast zwalać wszystko na twórców gry. Tak jest najłatwiej.

Odnośnik do komentarza

Chciałem powiedzieć pare słów odnoście taktyki !makAA! której opis znajduje się strone wstecz. Kiedy czytałem opinie że to killer, geniusz taktyczny itp chciało mi się śmiać. Nie będe się dużo rozpisywał ani umieszczał screanów z tabelą wynikami gdyż jeśli ktoś będzie chcial sam ją przetestuje. Powiem tylko tyle ta taktyka to fenomen! Odkąd wyszedł fm 07 nie grałem lepszą taktyką, ba, żadna taktyka ani troche nie dorasta jej do pięt! Grałem lechem poznań i zakończyłem sezon z jedną przegraną i 2 remisami. Mój odgrywający Ljubijankic zakończyl sezon z 34 bramkami w 30 meczach a Reiss nastrzelał niewiele mniej. Grając na wyjazdach zmieniałem tylko nastawienie na defensywne i to wszystko. Wyniki na wyjazdach z korona wisła czy legią 3,4 zero to norma. Pozdrawiam i życze podobnych sukcesów

Odnośnik do komentarza

Chłopaki...pomóżcie...

Mam bardzo dołujący problem. Jak wiadomo, każdy traci bramki, ale ja trace ich bardzo bardzo mało, a jeśli już to strzelają mi gole...moi zawodnicy...

Sam już nie wiem czy jest to spowodowanie, bo dzieje sie to czesto, i wkurza mnie to ze strzelam samobóje...pomożecie?

Odnośnik do komentarza

Ja wyznaję zasadę, że każdy piłkarz powinien zajmować się tym, do czego obliguje go pozycja na boisku, dlatego bramkarzowi i obrońcom daję nastawienie bardzo defensywne (największe bramkarzowi, najmniej defensywne bocznym obrońcom), cofniętemu pomocnikowi średnio defensywne, skrzydłowym mieszane lub lekko ofensywne (zależy czy gram u siebie, czy na wyjeździe), ofensywnemu pomocnikowi i napadziorom ofensywne. Dzięki temu gra jest płynniejsza, a podania celniejsze.

Odnośnik do komentarza

Gram Arsenalem i mam spory problem z podaniami ogólnie rzecz biorąc. Nie wiem jak poustawiać konkretnym formacjom podania.

 

Aktualnie mam tak:

 

OŚ: Długie

Obrońcy Boczni: Bezpośrednie

Pomocnicy: Mieszane

Napastnicy: krótkie lub mieszane

 

może takie coś być czy potrzebne jakieś sprostowania ??

 

Co jeszcz można zrobić w ustawieniach napastników i ofensywnych pomocników aby poprawić im skuteczność ?? (pomocników i napastników mam dobrej klasy typu Makkay ,Mutu) ???

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...