Skocz do zawartości

Manchester City


Jahu

Rekomendowane odpowiedzi

FM: 2010

Wersja 10.03

Aktulizacja: FM 2010 Revolution Update CA PA fix

Wybrane Ligi: Anglia, Hiszpania, Włochy

Baza Danych : Duża

Klub: Manchester City

Budżet: 63 Mln Euro

 

 

Manchester City

 

Pełna nazwa Manchester City Football Club

Data założenia 1880 jako West Gorton (St. Marks)

Przydomek The Citizens (Obywatele)

The Blues (Niebiescy)

 

Sukcesy 2x Mistrz Anglii

4x Puchar Anglii

2x Puchar Ligi

3x Tarcza Dobroczynności/Wspólnoty

1x Puchar Zdobywców Pucharów

 

Jan Klimkowski

30.07.1993

Polak

Hiszpan

Reprezentant kraju 93 mecze, 7 goli

Ulubiony Klub: Chelsea Londyn

Odnośnik do komentarza

1 Wygrana ze sparingów. Był to debiut Traore

Wygrana z Lierse Cudownie Adebayor gra w tych ostatnich meczach, prawie w każdym meczu Hatrik już mnie przekonał będzie grał w podstawowym składzie!

4 Runda Kwalifikacji, bardzo dobre losowanie myślę że fazę grupową mamy w kieszeni. Pierwszy mecz zostanie rozegrany 20.08.09.

Wygrana z Al Dzasarą :D i znowu Adebayor strzela to już zaczyna robić się nudne :]

 

:o Szok sensacja mamy kolejnego Polaka w Arsenalu!

 

1 Kolejkę ligową zacznę od spotkania z Boltonem...

Odnośnik do komentarza

Mój pierwszy mecz w lidze nerwy były ogromne, ilość kibiców na trybunach też. Powiedziałem chłopakom przed meczem:

Panowie wiecie jak to jest ważny mecz dla mnie, i dla nas musimy go wygrać, pokażcie tym piłkarzykom! gdzie jest ich miejsce w szeregu skopcie im tyłki!!!. Go Go Go Niebiescy!

 

Zwycięstwo, - Srna coś ty narobił gdzie ty masz łeb!!!, do szatni zmyj z siebie te gówno..., a wam chłopcy serdecznie gratuluje to mówiąc skończyłem moją rozmowę pomeczową...

 

to się nazywa motywacja!!!, a zresztą zobaczcie sami : Winner!. Brawo za walkę panowie jesteście cudowni!. Pięknie Milner nadwyrężona kostka nie zagra przez 2 miesiące :(.

 

Drodzy panowie pokażcie Liverpoolovi miejsce w szeregu, pokażcie że to jednak ta KASA gra na boisku. To jest nasza wielka szansa nie gra u nich Torres, N Gog. mamy bardzo dużą szansę na wygraną a więc do boju!

2 Kolejka PL: Wygrana!

 

Brawo! wreszcie im pokazaliśmy miejsce w szeregu jesteście cudowni! Potwierdziły się moje przewidywania że The Reds bez Torresa nie istnieją i to City wywozi z Anfield Road 3 pkt. Za zasługą Mario Balloteliego. Cud miód i orzeski . Brawo!

 

Następne spotkanie z Montpelier rewanż :)

Odnośnik do komentarza

W następnym poście Opek będzie już prowadzony lepiej :]

 

Rewanż z Montpelier co tu dużo mówić Wynik. Poszło łatwo , ładnie, i przyjemnie M. City wygrywa w 4 rundzie kwalifikacji ,LE w dwumeczu 4-1. Brawo panowie jesteście w fazie grupowej!

Chiellini jednka zostaje w Juve ,w zimie postaram się o Pique to jedyne 50 mln, co to jest dla moich właścicieli :D. Ostatni mecz w lidze przed końcem okienka transferowego to mecz z Newcaste, Sroki tak łatwo mi nie popuszczą będą chciały urwać punkty liderowi. Ale my się nie damy, nie możemy!. Przed meczem odbyło się losowanie 3 rundy P. Ligi , moja drużyna zmierzy się z Middlesbrougt mecz zostanie rozegrany, 23.09.09 na moim stadionie :).

Wynik tego meczu mógł być tylko jeden Zwycięstwo!, I tak skończył się miesiąc Sierpień , skończyły się transfery, a Manchester City kończy Sierpień na 5 miejscu. Bravisimo!

 

W następnym poście podsumowanie okienka transferowego w klubie

Skład grający

Losowanie LE...

Odnośnik do komentarza

Przed meczem ze Stoke dostałem informację kto został piłkarzem Miesiąca, a kto jego trenerem. Oto werdykt:

Menadżer Miesiąca: http://img839.imageshack.us/i/menago.jpg/

Piłkarz Miesiąca: http://img6.imageshack.us/i/pilkarz.jpg/

 

Byłem mile zaskoczony że znalazłem się na 2 miejscu.

 

Mecz ze Stoke, przeciwnik taki ni z gruchy ni z pietruchy typowy średniak , chłopakom przed meczem powiedziałem żeby cieszyli się grą niczego innego nie chciałem. A oni mnie posłuchali i się tą grą cieszyli a oto efekt tego grania: Pięknie.

 

Odetchnąłem z ulgą jesteśmy liderem tabeli, po raz 1 w tym sezonie!

 

Ale za chwilę znowu stres mnie zżerał losowanie LE, na kogo trafimy kto to będzie cały byłem w nerwach siedząc na fotelu w Nyonie. A oto wynik tego losowania: Nie jest źle , pomyślałem po zakończeniu losowania. Ale najbardziej ostrzę sobie zęby na pojedynek z Atletico Madryt, ah co to będą za mecze.

 

Transfery które przeprowadziłem w tym okienku kosztowały , mojego " kochanego" szejka trochę kasy, ale kto bogatemu zabroni :D . Transfery przedstawiają się następująco: Oto one,

 

I jeszcze mi zostało trochę kaski aż 30 mln, więc nie byłem za bardzo rozrzutny w tym okienku. Najwięcej o dziwo w tym okienku piłkarzy kupiła Chelsea, bo aż 6. ja trochę też posprzedawałem i dlatego jestem na plus:). Plany na zimowe okienko hm Na pewno moim głównym celem będzie Gerard Pique trzeba wyłożyć za niego 50 mln ale myślę że się opłaca, sprzedam Kolo Toure, i kupię Pique tak to dobry plan!

 

I najważniejsze Skład: http://img828.imageshack.us/i/skadd.jpg/

taktyka jest moim zdaniem najbardziej odpowiednia do Manchesteru City ;)

A oto co mogę powiedzieć o moich zawodnikach, podstawowego składu:

 

Hart- Cud, miód i orzeszki chłopak przypomina Petera Shiltona , i wcale nie przesadzam będą z niego ludzie

Srna- po prostu wymiatacz, według mnie 1 z 3 najlepszych PO na świecie!

Boateng- Młody Niemeic zrobi u mnie karierę coś czuję

Toure- Jak już pisałem jest na wylocie trwa tylko do rundy Zimowej;)

Bridge- Podstawowy reprezentant Anglii u mnie, i w reprezentacji wymiata aż miło

Barry- Bez niego nie wyobrażam sobie drużyny mózg drużyny , i jej playmeker.

Yaya Toure- On odpowiada za defensywę ma zakaz przechodzenia środka boiska!

Johnson- Gra tu bo jest najlepszy na PP w mojej drużynie , gracz na przyszłość

Silva- Jego nie trzeba nikomu przedstawiać cudownie wpasował się w drużynę jest jej liderem, oby tak dalej!

Milner- Dobry LP czasami potrafi pociągnąć grę lewym skrzydłem , dobrze gra głową

Tevez- I na szpicy niezawodny Argentyńczyk bez jego goli nie było by tego zespołu, oby strzelał ich jak najwięcej a mój zespół wygrywał...

 

W następnym poście nowy styl opisywania meczy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...