Skocz do zawartości

Manchester City


Jahu

Rekomendowane odpowiedzi

Ze stadionu Old Trafford w Manchesterze witają państwa Rafał Nahorny i Andrzej Twarowski. Zapraszamy państwa na wielkie derby Manchesteru, pogoda średnia 14 C i lekka mżawka. Jak myślisz Rafał czy wielkie pieniądze okażą się lepsze od tradycji, i drugie pytanie od ciebie dlaczego nie gra dziś Wayne?. Już ci odpowiadam Andrzejku, myślę że będziemy mieli do czynienia z bardzo wyrównaną grą, taki malutki spektakl, a kto wie czy nie większy. A Wayne nie zagra w tym spotkaniu z powodu czerwonej kartki otrzymanej w poprzednim spotkaniu... Ale już wracamy na Old Trafford , już 2 drużyny są na boisku i przedstawienie składów czas zacząć! : Manchester City: Enyeama Srna Toure Boateng Kolarov Toure Barry Johnson Silva Milner ( Balloteli)Traore. I proszę państwa skład czerwonych diabłów! W bramce Van De Sar , dalej od lewej strony Evra, Vidc, Evans Rafael, w pomocy Criscito Carrick Fletcher Valencia. I atak bez Wayne a mianowicie wystąpią w nim Hernandez i Berbatov!

 

Już piłka jest na środku boiska i pan Mark Halsey , gwiźdze po raz pierwszy w tym spotkaniu!. Jak zapewne wiesz Rafał że na City Of Manchester Stadium zawita Alexis Sanchez, oczywiście że wiem Andrzej, moim zdaniem menadżer dokonał znakomitego zakupu, powinien grać ten bardzo dobry młody Chilijczyk w Anglii!. Przerwę ci na chwilę bo City atakuję Milner Silva, Johnson i broni Van De Sar!, proszę mów dalej. 6 min gry kontra MU, błąd Toure Hernandez pędzi sam na bramkę jest sam na sam z Vicentem i , Kolarov wybija w ostatniej chwili piłkę! 12 Min spotkania Javier przejmuję piłkę na prawym skrzydle podanie do Criscito ten strzela broni Vicent!!! Więc mamy trochę czasu może powiem o transferach MU, na razie Sir Alex nikogo nie kupił, ale do okienka jeszcze czas nie wiadomo kto zawita na Old Trafford! tymczasem wracamy do meczu 40 Min Carrick do Berbatova ten uderza bardzo mocno z 40 metrów i , golllllllllll dla United Dymitar Berbatov City przegrywa!. Ale bramka normalnie Rafale może być nominowana do gola miesiąca! I koniec 1 połowy proszę państwa zapraszamy na Old Trafford za 15 Min...

 

Witamy ponownie na Old Trafford Jan Klimkowski przeprowadza zmianę, boisko opuszcza Traore w jego miejsce Mario Balloteli!. Zaczęli 47 Min Van De Sar wznawia grę dalekie wybcie Berbatov przyjmuję piłkę jest sam na sam z Vicentem i on to broni! róg. Valencia wprost na głowę Boatenga... 73 Min zmiana w MU z boiska schodzi Rafael na jego miejsce Harqwes. Fletcher!!! nad bramką.. 88 Min Park przedziera się lewym skrzydłem zejście w pole karne Toure podstawia mu nogę jaka decyzja arbitra 11! Macheda podchodzi do piłki strzela pewnie w prawy róg Enyeamay i mamy pozamiatane.. Dre się na Toure ty głupi chuju wypierdalaj z tej drużyny tylko po jego faulach są karne...!!!. I mecz na Old Trafford dobiegł końca menadżer Manchesteru City uścisnął dłoń Sir Alexa i szybko udał się do szatni ze swoim zespołem , a piłkarze z United świętują i będą jeszcze długo świętować... Z Old Trafford żegnają się z państwem Rafał Nahorny, i Andrzej Twarowski . Zapraszamy na skrót spotkania i garść statystyk. Do Widzenia. Spadamy na 4 miejsce w tabeli i tracimy 3 Pkt do lidera... Statystyki

 

Wbiegłem do szatni a tam co zobaczyłem? nic żadnego smutku ukonienia zupełnie nic. niektórzy się nawet uśmiechali:O

 

CO WAM k***a TAK WESOŁO WRZASNĄŁEM NA CAŁE GARDŁO!!!, NIE MACIE Z CZEGO CIESZYĆ RYJA WIECIE KIM JESTEŚCIE BANDĄ NIEODPOWIEDZIALNYCH LUDZI, TAKI MECZ, TAKI STADION. WY WIECIE W OGÓLE Z KIM GRALIŚCIE?? NIE TO JA WAM POWIEM Z MANCHESTEREM UNITED, COŚ WAM TO MÓWI? NIE! TO WAM POWIEM JUTRO JAK ZAPROSZĘ DO GABINETU YAYA TOURE TRAORE, JOHNSONA, I KOLO TOURE!. DZIĘKUJĘ WAM CHŁOPCY DZIĘKUJĘ ŻE WBILIŚCIE MI NÓŻ W DUPĘ.... Na co czekacie biegnijcie do swoich, żon , kochanek , i chu.. wie kogo tam jeszcze. Muszę pobyć sam WON!. Wszyscy wyszli a ja siedziałem w szatni na Old Trafford zupełnie sam , i nie wiedziałem co mam dalej robić że swoim życiem....

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...