Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

witam, gram zespołem z irlandii, w lidze od 2 sezonów nie mam sobie równych. W 1 sezonie awansowałem do LE - 6 meczy - 6 porażek. W 2 sezonie awans do grupowej Ligi Miatrzów, jak narazie 2 meczy - 2 porażki :/ W eliminacjach pokonywałem silniejsze zespoły takie jak Lech, Dinamo, Kopenchaga. Z silniejszymi ustawiam nastawienie prawie do połowy i cofnięta linia obrony. To nic nie daje. Strzelam sporo bramek np. Zenitowi 2 ale tracę jeszcze wiecej. Co robić ?

No właśnie. Przy zbyt głęboko cofniętej linii obrony przeciwnik ma pole do popisu i swobodnie rozgrywa sobie akcje. Jeśli chcesz tak grać to spróbuj do tego dorzucić bardzo wąskie pole gry i GPP zmniejsz/zwiększ (nie wiem, jak masz ustawione). Może masz przy cofniętej linii włączone pułapki ofsajdowe?

Odnośnik do komentarza

Napiszę tutaj swój sposób na podejście do FM2011.

 

Otóż swoją pierwszą i być może ostatnią karierę zaczynam klubem z bardzo niskiej ligi (w tym przypadku Darlington), a nie jak zwykle klubem z wysokiej półki "żeby poznać mechanizmy". W ostatnim FMie wziąłem mocny klub i po jakimś czasie zrobiło się nudno, więc ściągnąłem takse wymiatacza (zadziałała doraźnie, jak dobry narkotyk) i znów się gra znudziła, tym razem na amen.

 

Teraz mam całkiem inne podejście do gry. Ściągnę, to sobie co najwyżej trening. Teraz staram się `poczuć` swoją karierę i taki klub to fajna do tego sprawa. Mam 2ch trenerów, którzy są już jak moi koledzy.

Taktykę ustawiłem jako najbardziej klasyczne 442, wszystkie suwaki poustawiałem na samym środeczku, styl zrównoważony, filozofia też. Udało mi się dokoptować skrzydłowego, który mógłby grać spokojnie 2 ligi wyżej (pojawienie się agentów z mojego punktu widzenia jak najbardziej na plus! :)) i b. dobrego obrońcę. I teraz najważniejsze - oglądam wszystkie mecze w całości! Dlatego maksymalnie gram dziennie jeden mecz (mało mam obecnie czasu, na pewno zdarzy się dzień że zagram 3 mecze :D). I dopiero tutaj widzę jak `działa` moja drużyna, dlaczego tracę piłki. Dzięki temu w trakcie meczy bawię się zmieniając różne detale i obserwując jak to wpływa na grę.

Póki co wyniki są niezłe, decyzję które podejmuję są mocno inne niż te, które podejmowałem oglądając mecze nawet w rozszerzonych akcjach. Znalezienie dziury na skrzydle, wykorzystanie tego słabego punktu i strzelenie szybkich 2 bramek w zamierzony wcześniej sposób... to jest to, co sprawia mi teraz dużą satysfakcję :)

 

Z czasem myślę, że drużyna przestanie wychodzić na początku meczu ze wszystkim wypośrodkowanym. Metodą prób i błędów taktyka będzie się krystalizowała. Fajnie, że oglądając cały mecz, można przeprowadzić naprawdę dużo testów. Można zaobserwować jak się do naszych zmian taktycznych dostosowuje rywal, a często gęsto reaguje dosyć szybko.

 

Gra ktoś może w podobny sposób? Nie przeraża mnie to, że I sezon zakończę pewnie dopiero w Nowym Roku. Ważne, że każdy mecz sprawia satysfakcję :)

Odnośnik do komentarza

Nie widzę tej kwestii zmiennej reputacji. Gram Lechem trzeci sezon. Po pierwszym ekstraklasa oraz reputacja klubu mocno spadły mimo mistrzostwa polski i udziału w lidze mistrzów(ostatnio dziwną kasę za podatki płacę, że nawet za ligę mistrzów ledwo na plus wychodzę). Kolejne sezony to również sukcesy w kraju i Europie, a reputacja stoi w miejscu(ewentualnie rośnie lub spada o 5,6 pkt).

 

Oczywiście to sprawiło, że 60% składu chce odejść a kolejne 20% nie podpisze kontraktów i ogólnie d*** zbita. Mam dobre wyniki, świetnych zawodników(Kucka, Vsrajlko, Pejcinovic, Demba, Calello, Korbi, Stilic, Henrik Nielsen itd.) :wszystkozle:

Odnośnik do komentarza

http://img210.images...75/54805707.jpg

 

Może ja jestem ślepy, ale nie widzę tego.

mea culpa, informacje i dopiero potem, link ponizej

 

http://dl.dropbox.co...28_17.37.42.jpg

 

p.s.

skad masz lige Luksemburga ?!

 

Nie zrozumieliśmy się. Chodzi o to, że asystent przesyła listę zawodników, których warto byłoby zatrudnić. Da się tak? Bo czytałem jakąś karierkę i z tekstu wywnioskowałem, że tak.

 

A liga luksemburska jest z dodatku, który można znaleźć na cmrev.com

 

Jeszcze jedno pytanie - na początku poprzedniego sezonu poprosiłem zarząd o zmianę statusu na na profesjonalny, ci się zgodzili, ale na początku obecnego sezonu dalej mam amatorski status. Jakiś bug?

Odnośnik do komentarza

Nie widzę tej kwestii zmiennej reputacji. Gram Lechem trzeci sezon. Po pierwszym ekstraklasa oraz reputacja klubu mocno spadły mimo mistrzostwa polski i udziału w lidze mistrzów(ostatnio dziwną kasę za podatki płacę, że nawet za ligę mistrzów ledwo na plus wychodzę). Kolejne sezony to również sukcesy w kraju i Europie, a reputacja stoi w miejscu(ewentualnie rośnie lub spada o 5,6 pkt).

 

Oczywiście to sprawiło, że 60% składu chce odejść a kolejne 20% nie podpisze kontraktów i ogólnie d*** zbita. Mam dobre wyniki, świetnych zawodników(Kucka, Vsrajlko, Pejcinovic, Demba, Calello, Korbi, Stilic, Henrik Nielsen itd.) :wszystkozle:

 

Hm.. ja z kolei w 2013 roku wygrałem LE (do dziś nie wiem jakim fartem :keke: ) i nie miałem problemu by z wolnego transferu ściągnąć takiego np. Roque Santa Cruza.

Odnośnik do komentarza

Nie widzę tej kwestii zmiennej reputacji. Gram Lechem trzeci sezon. Po pierwszym ekstraklasa oraz reputacja klubu mocno spadły mimo mistrzostwa polski i udziału w lidze mistrzów(ostatnio dziwną kasę za podatki płacę, że nawet za ligę mistrzów ledwo na plus wychodzę). Kolejne sezony to również sukcesy w kraju i Europie, a reputacja stoi w miejscu(ewentualnie rośnie lub spada o 5,6 pkt).

 

Oczywiście to sprawiło, że 60% składu chce odejść a kolejne 20% nie podpisze kontraktów i ogólnie d*** zbita. Mam dobre wyniki, świetnych zawodników(Kucka, Vsrajlko, Pejcinovic, Demba, Calello, Korbi, Stilic, Henrik Nielsen itd.) :wszystkozle:

 

Hm.. ja z kolei w 2013 roku wygrałem LE (do dziś nie wiem jakim fartem :keke: ) i nie miałem problemu by z wolnego transferu ściągnąć takiego np. Roque Santa Cruza.

 

No a ja mam sezon 2013/2014 i mój Lech walczy o półfinał Ligi Europy (1 mecz 1-0 dla Lecha z Freiburgiem) i jestem w trakcje negocjacji z ... 38 letnim Beckhamem :]

Odnośnik do komentarza

Nie widzę tej kwestii zmiennej reputacji. Gram Lechem trzeci sezon. Po pierwszym ekstraklasa oraz reputacja klubu mocno spadły mimo mistrzostwa polski i udziału w lidze mistrzów(ostatnio dziwną kasę za podatki płacę, że nawet za ligę mistrzów ledwo na plus wychodzę). Kolejne sezony to również sukcesy w kraju i Europie, a reputacja stoi w miejscu(ewentualnie rośnie lub spada o 5,6 pkt).

 

Oczywiście to sprawiło, że 60% składu chce odejść a kolejne 20% nie podpisze kontraktów i ogólnie d*** zbita. Mam dobre wyniki, świetnych zawodników(Kucka, Vsrajlko, Pejcinovic, Demba, Calello, Korbi, Stilic, Henrik Nielsen itd.) :wszystkozle:

 

Hm.. ja z kolei w 2013 roku wygrałem LE (do dziś nie wiem jakim fartem :keke: ) i nie miałem problemu by z wolnego transferu ściągnąć takiego np. Roque Santa Cruza.

 

No a ja mam sezon 2013/2014 i mój Lech walczy o półfinał Ligi Europy (1 mecz 1-0 dla Lecha z Freiburgiem) i jestem w trakcje negocjacji z ... 38 letnim Beckhamem :]

 

Z "staruszkami" nie wywalczysz nawet mistrza polski, tylko jedynie spadek z ligi. Wiem to z własnego doświadczenia, w 2015 Górnikiem Zabrze kupiłem starych gwiazdorów, i nie dość że spadłem z ligi to jeszcze w finale Pucharu Polski pokonał mnie jakimś cudem 2 ligowy klub Motor Lublin 3-1.

 

Nie polecam ci staruszków, swoim składem zwykłym osiągnąłem wiele.

 

Wygrałem 3x Mistrzostwo, 2 puchary polski, 2 superpuchary, Półfinał LE, 1 runda eliminacyjna LM.

 

Kupuje jedynie max takich 30 ale nie 38 :D

 

Teraz jestem w 1 lidze, i ledwo zajmuje 3 miejsce :D Przebudowałem skład, i jakoś idzie - . -

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko, jeszcze :D

 

Gram teraz Polonią Bytom ;P Przyjęli mnie na managera, bo Urbana zwolnili jest na strefie spadkowej. ma 2 punkty i trace 14 do opuszczenia tej strefy.

 

Wzmocniłem się z wolnego transferu (marzec) i nie mogę zarejestrować tych zawodników, da się jakoś zarejestrować ich przez edytor czy jak? nie chce spaść, bo strace swoją reputacje ;P

Odnośnik do komentarza

Ale marketing się liczy :P Nazwisko Beckham ciagle przyciaga ludzi

 

Oto właśnie chodzi, a także o sam fakt posiadania takiego piłkarza w takim klubie, szczególnie dla kogoś kto jest fanem ManU od ponad 10 lat, w którym to już grał Beckham :]. Zrobiłem sobie screena finansów przed przyjściem Beckhama i jestem ciekaw czy jakoś wpłynie na nie :D (wątpię osobiście ale co tam :) )

Odnośnik do komentarza

Mam olbrzymi problem... Zacząłem granie w Polonii Warszawa i 4 sezony 4 mistrzostwa Polski

. Przeszedłem do Birmingham i w trakcie gry w 3 zapisach pojawił mi się błąd "crash dumps" stało się to wczoraj i już pogodziłem się z stratą tej kariery mimo iż gram

w nią od początku grania i świetnie mi szło. Jednak próbowałem i kombinowałem wczoraj no i wszedłem w ustawienia i pozmieniałem wszystkie ustawienia i niestety też zmieniłem rozdzielczość na zbyt wysoką

i teraz gdy odpalam FM to wyskakuje mi błąd "not optimum mode. Recommended Mode 1280x1240 60Hz" który chodzi bo całym ekranie. A nie po to buliłem 120pln żeby teraz patrzeć na czarny ekran i tracić całe rozgrywki. A tak poza tym chciałem zrobić screena tego błędu i gdy robię screena i wklejam go w painta to wyskakuje mi normalne okno z fm...

Odnośnik do komentarza

Ale marketing się liczy :P Nazwisko Beckham ciagle przyciaga ludzi

 

Oto właśnie chodzi, a także o sam fakt posiadania takiego piłkarza w takim klubie, szczególnie dla kogoś kto jest fanem ManU od ponad 10 lat, w którym to już grał Beckham :]. Zrobiłem sobie screena finansów przed przyjściem Beckhama i jestem ciekaw czy jakoś wpłynie na nie :D (wątpię osobiście ale co tam :) )

 

 

Powinno więcej kibiców się pojawiać na stadionie. Ale nie licz na cuda i kasę ze sprzedaży koszulek ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...