Skocz do zawartości

Odtwarzacze mp3


Sil

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 120GB G2 i szczerze, to wkurza mnie fakt, że synchronizować mogę tylko z jednym kompem :-) ale jakość i wygoda posiadania całej muzyki i meczyków NBA w pracy chytry.gif Miodzio ;D

Nigdy nie łapałem o co chodzi z tą synchronizacją ;) Ale to może dlatego, że ja iTunesa używam tylko po to, żeby wrzucić cokolwiek na iPoda, do słuchania muzyki korzystam z Foobara2000. Ale o co chodzi właściwie? Że jak jesteś u kogoś w domu i chcesz sobie zgrać jego muzę to Ci kasuje całą twoją bibliotekę z iPoda i wgrywa całą jego, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Ja mam 120GB G2 i szczerze, to wkurza mnie fakt, że synchronizować mogę tylko z jednym kompem :-) ale jakość i wygoda posiadania całej muzyki i meczyków NBA w pracy chytry.gif Miodzio ;D

Nigdy nie łapałem o co chodzi z tą synchronizacją ;) Ale to może dlatego, że ja iTunesa używam tylko po to, żeby wrzucić cokolwiek na iPoda, do słuchania muzyki korzystam z Foobara2000. Ale o co chodzi właściwie? Że jak jesteś u kogoś w domu i chcesz sobie zgrać jego muzę to Ci kasuje całą twoją bibliotekę z iPoda i wgrywa całą jego, czy jak?

 

 

Tak - żeby słuchać muzyki na iPodzie, musisz ją zsynchronisować, AFAIK, a synchronizować możesz tylko z biblioteką jednego kompa, bo inaczej iTunes będzie Ci chciał za każdym razem kasować i wgrywać nową ;-)

Odnośnik do komentarza
Ja mam 120GB G2 i szczerze, to wkurza mnie fakt, że synchronizować mogę tylko z jednym kompem :-) ale jakość i wygoda posiadania całej muzyki i meczyków NBA w pracy chytry.gif Miodzio ;D

Nigdy nie łapałem o co chodzi z tą synchronizacją ;) Ale to może dlatego, że ja iTunesa używam tylko po to, żeby wrzucić cokolwiek na iPoda, do słuchania muzyki korzystam z Foobara2000. Ale o co chodzi właściwie? Że jak jesteś u kogoś w domu i chcesz sobie zgrać jego muzę to Ci kasuje całą twoją bibliotekę z iPoda i wgrywa całą jego, czy jak?

 

 

Tak - żeby słuchać muzyki na iPodzie, musisz ją zsynchronisować, AFAIK, a synchronizować możesz tylko z biblioteką jednego kompa, bo inaczej iTunes będzie Ci chciał za każdym razem kasować i wgrywać nową ;-)

Ale jak to się dzieje? Powiedzmy, że podłączam się pod czyjegoś kompa, w iTunesie wyświetla się "Maciek's iPod" i nic się automatycznie nie zaczyna robić, nie? I powiedzmy, jeśli chcę wrzucić kilka albumów znajomego to robię to tak jak u siebie - robię drag and drop kilka folderów do iTunesa i mi się wgrywają, czyż nie tak?

Odnośnik do komentarza
Ja mam 120GB G2 i szczerze, to wkurza mnie fakt, że synchronizować mogę tylko z jednym kompem :-) ale jakość i wygoda posiadania całej muzyki i meczyków NBA w pracy chytry.gif Miodzio ;D

Nigdy nie łapałem o co chodzi z tą synchronizacją ;) Ale to może dlatego, że ja iTunesa używam tylko po to, żeby wrzucić cokolwiek na iPoda, do słuchania muzyki korzystam z Foobara2000. Ale o co chodzi właściwie? Że jak jesteś u kogoś w domu i chcesz sobie zgrać jego muzę to Ci kasuje całą twoją bibliotekę z iPoda i wgrywa całą jego, czy jak?

 

 

Tak - żeby słuchać muzyki na iPodzie, musisz ją zsynchronisować, AFAIK, a synchronizować możesz tylko z biblioteką jednego kompa, bo inaczej iTunes będzie Ci chciał za każdym razem kasować i wgrywać nową ;-)

Ale jak to się dzieje? Powiedzmy, że podłączam się pod czyjegoś kompa, w iTunesie wyświetla się "Maciek's iPod" i nic się automatycznie nie zaczyna robić, nie? I powiedzmy, jeśli chcę wrzucić kilka albumów znajomego to robię to tak jak u siebie - robię drag and drop kilka folderów do iTunesa i mi się wgrywają, czyż nie tak?

 

Jak go podłączam, to mi wyskakuje informacja, że iPod nie jest zsynchronizowany z tą bazą danych i jeśli chcę zsynchronizować, to iTunes musi wykasować zawartość iPoda. Nie robi tego automatycznie, a muszę sprawdzić, drag and dropa, bo jeszcze nie testowałem.

 

Jak wrócę do domu to przetestuje :-k

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Od wtorku posiadam iAudio x5 30Gb, po przeczytaniu wielu opini związanych z dzwiekiem tego odtwarzacza, i po spadku cen zdecydowalem sie na zakup tej legedny. Jest wysmienicie, ale będzie jeszcze lepiej, gdy w moim domu zagoszcza słuchawki AKG K530. Ale w porownaniu z Ipodem Classic którego wczesniej mialem to niebo a ziemia.

Odnośnik do komentarza
Od wtorku posiadam iAudio x5 30Gb, po przeczytaniu wielu opini związanych z dzwiekiem tego odtwarzacza, i po spadku cen zdecydowalem sie na zakup tej legedny. Jest wysmienicie, ale będzie jeszcze lepiej, gdy w moim domu zagoszcza słuchawki AKG K530. Ale w porownaniu z Ipodem Classic którego wczesniej mialem to niebo a ziemia.

Nigdy nie zrozumiem ludzi, ktorzy kupuja takie sluchawki do przenosnego sprzetu. Jakis czas temu szukalem konkretnych opinii na temat wlasnie K530 i HD555... i pojawil sie pewien problem, bo ludzie audiofilskie sluchawki ze sredniej polki testowali na jakichs iRiverach czy iPodach wlasnie. No ale milosnicy CS'a tez czasem mysla, ze jak sobie kupia myszke za 300 zl i wgraja konfig Neo to stana w kolejce do MYM'u bo tak ich skill wzrosnie. Cypress, nie obraz sie, ale dla mnie to czysty absurd i marnowanie porzadnych hedfonsow. Chyba, ze te AKG przyjda do ciebie do domu i w nim zostana przy jakims konretnym sprzecie, a do swojego walkmana masz juz cos innego. :P

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

zamierzam kupić chrześnicy na komunię odtwarzacz i jej wybór padł na MP4 CREATIVE ZEN;

moje pytanie:

czy sprzęt pochodzący z USA oferowany na Allegro np.taki, jest pewny?- nigdy nie kupowałem sprzętu zza oceanu- wg info jest nowy i nawet ma 3 m-czną gwarancję a jest blisko setke tańszy od oferowanego w kraju :-k

dzięki za wszelkie sugestie

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Temat nie do końca ten, ale podciągnę, żeby nie zakładać nowego na 5 postów :D (a w koncu jakby nie patrzeć to też odtwarzacz :)).

 

Rozchodzi się o dyktafon. Korzysta ktoś? Na co warto zwrócić uwagę? Na Allegro jest tego sporo i zastanawiam się czy ważna jest karta pamięci, czy lepsze baterie or akumulator? Takie coś np.:

 

Olympus VN-6800

Olympus VN-5500

Manta

 

Ogólnie zależy mi, żeby to było na terenie Warszawy, coby szybko móc odebrać. Koszt - maks 250 zł.

Odnośnik do komentarza

Panie, jak już to coś markowego radzę, bo jak Ci się zepsuje (pa prędzej czy później to nastąpi) to gdzie zrealizujesz gwarancję? O ile w ogóle tam jest gwarancja.

Prędzej radziłbym coś z tych znalezionych na szybcika:

http://www.allegro.pl/item839224127_iriver_e100_8gb_slot_msd_mp4_gw_fv_supersprz.html

http://www.allegro.pl/item842246095_mp4_samsung_q1_16gb_czarny.html

http://www.allegro.pl/item837246693_creative_mp4_zen_8gb.html

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...