Skocz do zawartości

Odtwarzacze mp3


Sil

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...
Gość MitnickMike

Pytanie za 100pkt, jakie słuchawki polecilibyście do odtwarzacza mp3? Przy obecnym zgubiłem te małe gumki które mają utrzymać słuchawki w uchu i mnie wnerwia strasznie kiedy podczas biegu co rusz mi wypadają. Odtwarzacz to Philips GearMix 4gb. Pełno jest badziewia na allegro czy w MM po 13-15zł, tylko:

1) słuchawki mają grać głośno

2) mają się trzymać w uchu podczas biegu

 

Nie chcę kupić szmelcu za 15zł i za tydzień znowu kupić kolejny szmelc za 10zł :P Jasne, że im tańsze tym lepsze ale bez przesadyzmu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Wujek - obecnie mam odtwarzacz Philipsa, małe, trwałe, wykończenie metalowe, więc przeżywa różne upadki. Prosta obsługa.

Z tej serii też jest ten. Wygląd ma zbliżony do mojego i jeśli za wyglądem idą też inne cechy, to mogę go spokojnie polecić. Ceny około 170 zł w internecie, więc jeszcze oszczędzisz :).

Odnośnik do komentarza

Wujek - obecnie mam odtwarzacz Philipsa, małe, trwałe, wykończenie metalowe, więc przeżywa różne upadki. Prosta obsługa.

Z tej serii też jest ten. Wygląd ma zbliżony do mojego i jeśli za wyglądem idą też inne cechy, to mogę go spokojnie polecić. Ceny około 170 zł w internecie, więc jeszcze oszczędzisz :).

 

Takie coś by mnie intersowało :) .

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Panowie szukam odtwarzacza mp3:

 

- przedział cenowy 150 - 250(300) zł.

- wbudowany akumulator o dość długim czasie działania(kilkadziesiąt godzin, np 40h)

- wbudowany transmitter FM, żebym mógł sobie w samochodzie bezprzewodowo puścić muzik na głosniki

- pojemność min. 4GB(im wiecej tym lepiej)

 

co polecacie :) ?

 

do tej pory używałem creativa muvo Tx o pojemności 512mb i juz troche mało miejsca, brak tramsitera, czas na zmianę

Odnośnik do komentarza

Nie miałem przyjemności. Jednak z recenzji wynika, że sprzęt świetny. Niech się wypowie jakiś osobnik, co posiada takiego playera i rozwieje Twoje wątpliwości.

 

A co do ceny to chyba standardowa? Zresztą sklep InwazjaPC, jest całkiem porządny. Kupiłem parę rzeczy u nich i zawsze były nowe i w idealnym stanie. Więc cena chyba normalna. ;)

Edytowane przez Donkey
Odnośnik do komentarza

Tak, ale te modele zawsze były tanie i dobrze wykonane. Oczywiście opieram swoją opinię na recenzjach. Ale naprawdę mało kiedy widziałem, by ktoś strzelał gromy na ten sprzęt. Ino słyszałem, że przeciętnie dosyć muzykę odtwarza, ale to już kwestia gustu.

 

Tutaj masz recenzję http://www.frazpc.pl/artykuly/265961,Pentagram_Vanquish_VOLT.html. Jeśli cokolwiek Ci to pomoże.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...