Skocz do zawartości

Odtwarzacze mp3


Sil

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że ostatnio zadeptałem swoje słuchawki poszukuję nowych. Koniecznie dokanałówki, dobrej jakości i cena do 110-120 pln, to warunki jakie muszą spełniać. Znalazłem takie http://www.twenga.pl/cena-KEB-24-KOSS-Sluc...ouszne-413597-0 .

Miał ktoś z tym styczność? Poprzednie też miałem Kossa i byłem zadowolony.

A i jeszcze jedno. Koss na wszystkie swoje słuchawki daje dożywotnią gwarancję?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mam zamiar za jakieś 1,5 miesiąca kupić sobie mp4, jednak wolałbym już wcześniej się rozejrzeć co i jak. ;) Otóż zainteresował mnie Creative Zen 2GB, niektórzy chwalą, inni ganią, jak to z tym Zenem jest? :P Co byście mi doradzili do 260zł? No i znalazłem też inny odtwarzacz o niezłej opinii, Meizu M6 2GB, nie powiem, ale nazwa marki dla mnie dość egzotyczna, gdyż wczoraj usłyszałem ją po raz pierwszy. :P

Odnośnik do komentarza

Zwróć uwagę, że Creative Zen ma wejście na karty pamięci. ;) Dzisiaj będąc w Carrefourze zobaczyłem inny fajny odtwarzacz, firmy którą już znam, chodzi o Irivera E100, ten odtwarzacz również ma wejście na kartę pamięci, a wersja 4gb kosztuje 280zł, 40zł drożej od wersji 2gb. Mam w takim razie trzech kandydatów: Iriver E100, Meizu M6 i Creative Zen. Osobiście mam dobre doświadczenia z Creativem, jednak zależy mi na dobrej jakości muzyki, gdyż odtwarzacz w mojej N73 jest za lichy, doradźcie coś.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś miałem Creative Zena Micro 4GB, a później Creative Zena Micro Photo (czy jakoś tak) 8GB, obydwa po roku mi padły. Pierwszy miał problemy z twardym dyskiem, a drugi po prostu pewnego dnia przestał się włączać, więc myślę, że bateria. Jednak to stare dzieje, więc przypuszczalnie te modele, które chcesz kupić będą lepsze. Ja bym poszukał jeszcze opinii o nich na forach.

Odnośnik do komentarza

No poczytałem trochę opinii o Zenie, ludzie dyskwalifikują odtwarzacz przez stereotyp, że creative = syf. Jednak, niektórzy, którzy tak uważali, byli mocno zdziwieni, gdy okazało się, że Zen gra lepiej od ich dotychczasowych odtwarzaczy. Przejrzałem pewne forum i nie znalazłem jakichś wielkich narzekań typu padająca bateria itd. Kupię chyba Zena, nie jestem jakimś mega muzoholikiem, jednak poniżej pewnej jakości muzyki nie schodzę, a myślę, że Zen spełni moje oczekiwania, zwłaszcza, że obecnie działam na jakimś odtwarzaczu mp4 no name, który gra nawet nieźle wg. mnie. :)

Odnośnik do komentarza
Kiedyś miałem Creative Zena Micro 4GB, a później Creative Zena Micro Photo (czy jakoś tak) 8GB, obydwa po roku mi padły. Pierwszy miał problemy z twardym dyskiem, a drugi po prostu pewnego dnia przestał się włączać, więc myślę, że bateria. Jednak to stare dzieje, więc przypuszczalnie te modele, które chcesz kupić będą lepsze. Ja bym poszukał jeszcze opinii o nich na forach.

 

A próbowałeś wgrać nowego softa. Mi tez mój odtwarzacz padł, ale wgrałem soft nowy i działa bez problemu. Już w sumie 4 lata. Creative MUVO. A po roku pojawił się problem z softem.

Odnośnik do komentarza
Jakiś niecały rok temu moja M. kupiła swojej chrześnicy Zena i skoro dziecko go do tej pory nie rozpiździło, to znaczy, że jest dobry :keke:

 

I coś ku uciesze Beboka: ja się właśnie przesiadam z Samsunga na iPoda :keke:

Buhahaha, kekuj sobie dalej skoro szajsung okazal sie dla Ciebie za trudny w obsludze... :>

Odnośnik do komentarza
I coś ku uciesze Beboka: ja się właśnie przesiadam z Samsunga na iPoda keke.gif

I dobrze :keke: Jaki typ?

 

 

iPod classic - dla mnie to najlepsza opcja ze stajni Appla, bo Nano to pierdy pamięciowe, a macanie po ekranie mnie nie kręci.

 

Samsung mnie nie przerósł baranie, tylko jak mam iPoda z 80gb, na którym mogę trzymać/odtwarzać muzykę czy mecze NBA, a 2gb muzyki, to co jest lepsze? Samsung mi zostanie na deskę, a iPoda będę miał do użytku codziennego, zwłaszcza, że chcę od razu dokupić głośniki do których się można od razu ładnie podpiąć i słuchać ;-)

Odnośnik do komentarza

No i mam już opinię na temat Zena, odtwarzacz tak jak oczekiwałem nie zachwycił mnie, ale i nie zawiódł, muzyka jest ciepła, nie wali po uszach, miło się słucha. Ogólnie gra dobrze, jednak testowałem na przeciętnych słuchawkach Philipsa She3600(podobno 75% jakości dźwięku zależy od słuchawek ;P). Jak na razie tylko takie mam, po kupnie mp4 mam zamiar zainwestować w słuchawki również Philipsa, ale tym razem dokanałówki She9500, dużo dobrych opinii przeczytałem o nich i myślę, że w połączeniu z Zenem stworzą milutki duecik. :) Już raczej jestem zdecydowany na Zena, teraz tylko pytanie mam czy za cenę She9500 nie dostanę lepszych słuchawek?

Odnośnik do komentarza
No i mam już opinię na temat Zena, odtwarzacz tak jak oczekiwałem nie zachwycił mnie, ale i nie zawiódł, muzyka jest ciepła, nie wali po uszach, miło się słucha. Ogólnie gra dobrze, jednak testowałem na przeciętnych słuchawkach Philipsa She3600(podobno 75% jakości dźwięku zależy od słuchawek ;P). Jak na razie tylko takie mam, po kupnie mp4 mam zamiar zainwestować w słuchawki również Philipsa, ale tym razem dokanałówki She9500, dużo dobrych opinii przeczytałem o nich i myślę, że w połączeniu z Zenem stworzą milutki duecik. :) Już raczej jestem zdecydowany na Zena, teraz tylko pytanie mam czy za cenę She9500 nie dostanę lepszych słuchawek?

Posprawdzaj słuchawki KOSSa, najlepsza firma słuchawkowa.

Odnośnik do komentarza

Z dokanałówek polecałbym Sennheiser CX 300 bo sam mam takie. Grają czysto, bas słyszalny. Izolacja od dżwięków zewnętrznych również wzorowa.

Wcześniej miałem Creative EP-635 i różnica na korzyść Sennków jest kolosalna! EPki grają jakby były w studni, lekko przytłumione. W Sennkach słychać więcej i "obszerniej".

 

Mała uwaga - nie kupuj na allegro bo tam praktycznie same podróbki.

Odnośnik do komentarza

Jak kupować Sennheiser CX 300 to absolutnie na allegro, bo tam 90% to podróby. Na stronie internetowej producenta stoi cena 200 pln, a na allegro ferują nawet za 40 plus przesyłka, że niby jakaś specjalna seria bez boxu. Jest to oczywiście bzdura, Sennheiser nie ma w swojej ofercie słuchawek bez boxu, są to oczywiście podróby. Aż dziw bierze jak dużo ludzi daje się skusić oszustom i jeszcze wystawiają im opinie pozytywne :doh!:

Ostatnio też musiałem kupić nowe słuchawki, bo zadeptałem Kossy Spark Plug, z których byłem średnio zadowolony. Szukałem długo i zdecydowałem się na Koss KEB 24 blue i jestem wreszcie w 100% zadowolony. Są leciutkie, nie wypadają z uszu (nawet podczas biegania!), dość dobrze izolują dźwięki z zewnątrz, dźwięk bardzo dobry, słychać dużo "szczegółów". Gorąco polecam ten produkt.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
iPod classic - dla mnie to najlepsza opcja ze stajni Appla, bo Nano to pierdy pamięciowe, a macanie po ekranie mnie nie kręci.

Mam 80GB, już rok, bez jakichkolwiek problemów :)

 

Ja mam 120GB G2 i szczerze, to wkurza mnie fakt, że synchronizować mogę tylko z jednym kompem :-) ale jakość i wygoda posiadania całej muzyki i meczyków NBA w pracy :> Miodzio ;D

 

Tak, wiem, że Sennheisery są świetne, jednak drogie. :] Sennheiser CX300 kosztuje 2x więcej od słuchawek od Philipsa, ale może warto?

 

Edit: Przeczytałem, że trochę osób woli brzmienie She 9500 niż CX300, czyli tak czy siak wielkiej różnicy nie ma, biorę Philipsy. :]

 

Jasne - jak ktoś używa She 9500 to Ci na bank powie, że CX300 są lepsze, chociaż w życiu ich na uszach nie miał :-) A jeśli chodzi o klasę? To Phillips ma się do Sennheiserów i Kossów mniej więcej tak, jak fiat 500 do porsche 911 :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...