Skocz do zawartości

Odtwarzacze mp3


Sil

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam taki odtwarzacz, tylko, że z mniejszą ilością pamięci. generalnie wszystko jest ok. czyta dużo różnych formatów plików, akumulator ładuję chyba raz na kwartał, a korzystam dosyć często. jedyna wada to odtwarzanie losowe (piosenki lubią się powtarzać), które miało być zmienione w nowym firmwarze, ale nic z tego nie wyszło na razie. no i niestety czasem nie czyta poprawnie tagów. ah, no i z tym transmiterem bym się nie napalał za bardzo, bo jakość taka sobie. ;]

Odnośnik do komentarza

ja mam taki odtwarzacz, tylko, że z mniejszą ilością pamięci. generalnie wszystko jest ok. czyta dużo różnych formatów plików, akumulator ładuję chyba raz na kwartał, a korzystam dosyć często. jedyna wada to odtwarzanie losowe (piosenki lubią się powtarzać), które miało być zmienione w nowym firmwarze, ale nic z tego nie wyszło na razie.

a jak jakość dźwięku z odtwarzacza? w recencji mozna przeczytac, ze mocno przecietna... mozna taki odtwarzasz dorwac w "fizycznym" sklepie?

 

 

no i z tym transmiterem bym się nie napalał za bardzo, bo jakość taka sobie. ;]

miałem juz chyba dwa takie samochodowe na pendrive'a i tak jakosc byla całkiem przyzwoita... tylko niestety to byly bardzo duze i bardzo delikatne urzadzenia, po prostu oba mi sie połamały...

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

poszukuje mp3 jako prezent urodzinowy dla mojej siostry. ani ja, ani ona nie znamy sie na tym zbytnio, wiec jedyne co od niej sie dowiedzialem to zeby "pomiescil jak najwiecej muzyki" i "w miare ladnie wygladal". oczywiscie glownie chodzi o to, zeby to byl po prostu dobry sprzet, takze prosze o jakies propozycje ;)

 

ps. jesli znacie tez jakies mp4 w przystepnej cenie to tez piszcie prosze :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...