Skocz do zawartości

Odtwarzacze mp3


Sil

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, rozejrzeć to jasne, że mogę się rozejrzeć, ale w tych modelach co mi poleciłeś z oznaczeniem hd, jest dosyć wysoka rozpiętość cenowa i tak na dobrą sprawę, nie mam pojęcia czym różnią się słuchawki za 80, 120, 250 czy 600zł ;) Dlatego zwracam się do kogoś obeznanego w tej dziedzinie, bo nie sztuka wydać 600zł za słuchawki :P Powiem tylko, że zależy mi na jakości ;) jak będzie powalająca to wcale się nie obrażę :P Dlatego chciałem się dowiedzieć, jaki model warto kupić, na co zwracać uwagę, a jednocześnie nie przepłacać i nie wydawać bezsensu pieniędzy, rozumiesz ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tak od siebie polecę:

http://allegro.pl/item299361677_sluchawki_...ja_dzwieku.html

 

U mnie w Stavanger to właściwie nikt nie używa żadnych innych słuchawek. Kiedyś będąc w Polsce spytałem się o nie gościa w Media Markt, który stwierdził, że od 10 lat najlepsze słuchawki na rynku. Ja także uważam, że są zajebiste :)

Odnośnik do komentarza
Już o nich kiedyś pisałeś pamiętam. Gdyby tylko nie ten mega wsiursko-badziewny design ... :)

Wiem, że pisałem, ale Miłosz ich nie widział ;)

A tak jak mówiłem już wcześniej, design nie jest najważniejszy :P

http://allegro.pl/item300995186_koss_sport..._gwarancja.html

Tu masz inny model, choć chyba za wiele nie różniący się od PortaPro, a trochę lepiej wyglądają :]

Odnośnik do komentarza

Wiesz, specjalistą od spraw technicznych nie jestem, ale w moim bogatym mieście Stavanger, gdzie ludzie z natury mają kasy jak lodu (ehh, być Norwegiem :roll: ) to naprawdę nikt innych słuchawek właściwie nie używa, więc musi coś w nich być. Jak ja na nich słuchałem to czułem się rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj odebrałem mój z Sony NW S-703F z serwisu RTV. Ku mojemu zdziwieniu gościu stwierdził, że ten odtwarzacz to "jednorazówka" gdyż nie mógł się dostać do gniazda jack :|

 

Z ciekawości poszperałem troszku na necie i znalazłem sposób jak otworzyć mojego playerka i tak też zrobiłem. I faktycznie nie za bardzo jest tam dojście do gniazda. KLIK Tutaj fotka mojego odtwarzacza. Myślicie, że powinienem poszukać jakiegoś lepszego fachowca czy faktycznie nie ma tam dojścia i muszę zdać się na serwis Sony (koszt: 100zł + części) ?

 

PS: Ze słuchawkami sobie poradziłem, przerabiając własnoręcznie zwykły trójnik ;)

Odnośnik do komentarza

Jabol :piwo:

 

Po około tygodniu używania iRivera T60 muszę przyznać, że jest świetny :) Świetna jakość dzwięku, dobre radio, możliwość nagrywania audycji + multum innych ciekawych opcji no i genialna blokada :) W zasadzie jego jedynym minusem (póki co ;)) jest kolorowy wyświetlacz, który żre strasznie dużo baterii :/ Teraz muszę znaleźć do niego jakieś dobre słuchawki douszne i będę miał komplet :)

Odnośnik do komentarza
Jabol :piwo:

 

Po około tygodniu używania iRivera T60 muszę przyznać, że jest świetny :) Świetna jakość dzwięku, dobre radio, możliwość nagrywania audycji + multum innych ciekawych opcji no i genialna blokada :) W zasadzie jego jedynym minusem (póki co ;)) jest kolorowy wyświetlacz, który żre strasznie dużo baterii :/ Teraz muszę znaleźć do niego jakieś dobre słuchawki douszne i będę miał komplet :)

 

Bardzo się cieszę :). Widzę że iRiver poniżej pewnego wysokiego poziomu nie schodzi. W perspektywie pół roku również na pewno sprawię sobie T60. W T30 wyświetlacz był czarno-biały z niebieskawym podświetlenie. Wyglądał przyzwoicie a przede wszystkim był bardzo czytelny i nie zżerał baterii. A teraz nie da się jakoś zmieniać trybu wyświetlania? Może ustaw sobie szybsze wygaszanie wyświetlacza czy cuś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...