Skocz do zawartości

Odtwarzacze mp3


Sil

Rekomendowane odpowiedzi

Do odtwarzacza? Żadnych nie mam :/

 

EDIT: w końcu mi się udało zrzucić nuty, po prostu odinstalowałem stery do USB, później zainstalowałem nowe stery do płyty głównej i jakoś poszło :P Ciekawe czy jak będę chciał po raz kolejny zrzucić nuty to będzie ten sam problem :<

 

EDIT2: wyczaiłem, że ten odtwarzacz ma fajną opcję lyrics, tylko nie wiem czy muszę jakoś zsynchronizować ten tekst żeby leciał zgodnie z muzyką czy wystarczy zrzucić sam tekst bez żadnej dodatkowej zabawy ? :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
Chciałbym kupić jakis odtwarzacz. cena - góra 200 złotych.

 

Wymagania mam małe, bo melomanem nie jestem: solidna jakość odtwarzania, długi okres trzymania baterii (lub, jeśli takie istnieją, to żeby mozna było załadować). Mogłoby być ewentualnie radio. Inne dodatki nie są konieczne.

 

Jaka pojemność? Jeśli 1 GB to polecam iRiver T60 - sam mam i sprawuje się świetnie :)

Odnośnik do komentarza
Chciałbym kupić jakis odtwarzacz. cena - góra 200 złotych.

 

Wymagania mam małe, bo melomanem nie jestem: solidna jakość odtwarzania, długi okres trzymania baterii (lub, jeśli takie istnieją, to żeby mozna było załadować). Mogłoby być ewentualnie radio. Inne dodatki nie są konieczne.

 

Jaka pojemność? Jeśli 1 GB to polecam iRiver T60 - sam mam i sprawuje się świetnie :)

Podbijam, bardzo dobry odtwarzacz, dośc długo trzyma bateria.

 

Choć widziałem iRivery, które trzymają po 50 kilka godzin.

 

Już wiem, iRiver T10, jeśli nie chcesz co pare dni kupować nowych baterii ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szukam jakiegoś mp3 do 300 zł (ewentualnie trochę ponad, tak max do 350). Ważne jest dla mnie, aby miał 2 GB pamięci, niezły dźwięk (nie musi być jakiś genialny), żeby był na baterie/akumulatorki i miał w miarę długi czas działania. Myślałem o Creativie Zen Stone 2 GB, ale okazało się, że można go ładować tylko przez USB po podłączeniu do kompa, więc odpada :/ Teraz zastanawiam się nad iRiverem T60 2 GB i ewentualnie nad iRiverem T10FM-2GB, ale mam mieszane uczucia :-k

 

http://allegro.pl/item296161965_iriver_mp3...2_lata_fra.html

http://www.euro.com.pl/odtwarzacze-mp3-mp4...ml?from=skapiec

Odnośnik do komentarza
Pytanie - mój Creative Zen Microphoto postanowił po prostu działać. Nie uruchamia się, po podłączeniu go do kompa wcale się nie ładuje. Ma ktoś jakiś pomysł jak możnaby go domowym sposobem powrócić do życia? Bo jakoś nie chce mi się kupować nowej mp3 :/

 

 

1. to chyba dobrze?

2. jeśli nie masz guzika resetu (nie wiem jak jest w sprzęcie Creative'a, w Samsungach jest), to czeka Cię wizyta w serwisie :-)

Odnośnik do komentarza
Pytanie - mój Creative Zen Microphoto postanowił po prostu działać. Nie uruchamia się, po podłączeniu go do kompa wcale się nie ładuje. Ma ktoś jakiś pomysł jak możnaby go domowym sposobem powrócić do życia? Bo jakoś nie chce mi się kupować nowej mp3 :/

 

 

1. to chyba dobrze?

2. jeśli nie masz guzika resetu (nie wiem jak jest w sprzęcie Creative'a, w Samsungach jest), to czeka Cię wizyta w serwisie :-)

Nie działać ofkorz :kekeke:

Nie ma resetu, jest bateria do wyjęcia, którą wyjmowałem i przeczyszczałem już ze sto razy...

W dupu, uzbieram sobie kasę na ipoda.

Odnośnik do komentarza
Pytanie - mój Creative Zen Microphoto postanowił po prostu działać. Nie uruchamia się, po podłączeniu go do kompa wcale się nie ładuje. Ma ktoś jakiś pomysł jak możnaby go domowym sposobem powrócić do życia? Bo jakoś nie chce mi się kupować nowej mp3 :/

 

 

1. to chyba dobrze?

2. jeśli nie masz guzika resetu (nie wiem jak jest w sprzęcie Creative'a, w Samsungach jest), to czeka Cię wizyta w serwisie :-)

Nie działać ofkorz :kekeke:

Nie ma resetu, jest bateria do wyjęcia, którą wyjmowałem i przeczyszczałem już ze sto razy...

W dupu, uzbieram sobie kasę na ipoda.

 

 

Też zacząłem zbierać :-)

Odnośnik do komentarza
1. Orientuje się ktoś czy istnieje adapter który pozwala na podłączenie słuchawek z SONY NW-S7xx do normalnego jacka?

2. Wymieniał ktoś może uszkodzene gniazdo słuchawkowe w w/w modelu?

 

Daj jakieś zdjęcie albo link do tego modelu.

 

 

Rozumiem że to młodszy braciszek T30? :) Posiadam ten (T30) odtwarzacz od dwóch lat i nigdy nie miałem z nim jakiekogolwiek problemu, spisuje się genialnie w związku z tym jeśli tylko będe wymieniał odtwarzacz, a w niedalekiej przyszłości to planuję, to na pewno znowu sięgne po iRivera. A ten T60 wygląda smakowicie :).

 

W opisie piszą "Odtwarzacz zachował wszystkie zalety swojego poprzednika a do tego wzbogacił się o czytelniejszy wyświetlacz i wygodniejszą nawigację. Teraz zmiana utworów oraz inne operacje są jeszcze prostsze i można dokonywać ich całkowicie bezwzrokowo. Swojego T30 praktycznie wogóle nie wyciągam z kieszeni. Obsługuje się go rewelacyjnie a trójkątny kszałt jest nadzwyczaj wygodny. Jeśli faktycznie jest to ulopszona wersja T30 to bierz w ciemno.

 

W dupu, uzbieram sobie kasę na ipoda.

 

Po kiego? Żeby go sobie do butów podłączać? :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zamierzam kupić jakieś porządne słuchawki do mp3 i do kompa (osobno ;)) ale nie mam pojęcia na co powinienem zwrócić uwagę. Jakość dźwięku ma dla mnie olbrzymie znaczenie, a nie chę wydawać pieniędzy na byle co. Mogą, a nawet i powinny być te z górnej półki ;) dlatego byłbym wdzięczny za pomoc ludzi, którzy znają się na rzeczy, "jak na razie" cena nie gra roli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...